משרד ווירטואלי בחו”ל לחברות ועסקים - gbo-il

משרד ווירטואלי בחו”ל לחברות ועסקים

נשמח לסייע לך בבחירת מיקום המשרד הוורטואלי עבור העסק שלך. ניתן לרכושמשרד ווירטואלי שירות של משרד וורטואלי במגוון רחב של מדינות וערים – תלוי בצרכים של הפעילות העסקית שלך. פנה אלינו לקבלת האפשרויות העומדות בפניך.

שירותי משרד ווירטואלי ניתנים לחברות או לאנשי עסקים הממוקמים בחו”ל ללא צורך שהייתם במשרד באופן פיזי. ניתן לקבל שירותי משרד ווירטואלי במדינות שונות ולצרכים שונים. בעל הצורך הוא שקובע את גודל המשרד ואת השירותים הנחוצים לו. ברוב המקרים מדובר בשירותי משרד הכוללים מענה טלפוני אנושי והעברת הודעות, שירותי דואר ופקס וכתובת פיזית במקום שבו רשומה החברה.

לא כל החברות הנותנות שירותי משרד ווירטואלים עובדות בכל המדינות ויש לברר היטב באיזה מדינה אתם מעוניינים בשירותים אלה ומי נותן שירות זה במדינה זו. ישנן כמה אפשרויות שחברות אלה מציעות ללקוחותיהם בנושא זה:

אפשרות של כתובת למשלוח דואר

אפשרות זו מיועדת לעסקים או חברות המעוניינות בכתובת מלאה לשלוח מכתבים וחבילות מסחריות. מכתובת המשרד הווירטואלי יועברו המכתבים והחבילות לכל כתובת שתבחרו בעולם, כאשר במקרים מסויימים שומר לעצמו המשרד המקומי את הזכות לפתוח את החבילות או המכתבים כדי לוודא שאינם מכילים חומרים מסוכנים או אסורים למשלוח. את החבילות ניתן להעביר בדואר אוויר או בדואר רגיל או על ידי שליחות מיוחדת על פי בקשתכם. כדי לתת שירות זה על החברה המבצעת לקבל את מסמכי החברה המלאים שלכם, ואת פרטי הקשר והכתובת להעברת הדואר.

משרדים ווירטואלים בחו"ל

אפשרות של כתובת למשלוח + טלפון ושירותי פקס

אפשרות זו היא האפשרות המושלמת להקמת משרד ווירטואלי בחו”ל והיא כוללת את כל מרכיבי המשרד הנחוצים לכם. היא כוללת כתובת רישמית של המשרד, שירותי דואר וחבילות כפי שצויין למעלה וכן מספר טלפון ומספר פקס במשרד. העברת הדואר מתבצעת כפי שתואר למעלה ובנוסף לכך אתם מקבלים מספר טלפון ומספר פקס נפרדים. את ההודעות הטלפוניות ניתן להעביר במייל וכך גם לגבי הודעות שמוקלטות במשרדי החברה בשעות אחר הפעילות. את הפקסים ניתן להעביר לכל מקום בעולם במשלוח פקס מן המשרד. כדי לתת שירותי משרד אלה על החברה המבצעת לקבל את מסמכי החברה המלאים ואת פרטי ההתקשרות עימה הכוללים טלפון, אימייל, מספר פקס וכתובת למשלוח דברי הדואר הפיזיים.

מי עוסק במתן שירותי משרד ווירטואלים

חברות רבות העוסקות במתן שירותי משרד ווירטואלי הן אותן החברות המתמחות בהקמת עסקים בחו”ל ובפתיחת חשבונות  בנק לאותן החברות שהן מקימות. אחת הסיבות העיקריות לכך הוא הידיעה מיהי החברה ועם מי היא עושה עסקים. הקמת חברה בחו”ל מחוייבת לעשות על פי כל הנוהלים והתקנות המקומיות באותה מדינה והפיקוח העולמי על הבנקאות הבינלאומית שנהייה יותר מהודק בשנים האחרונות מחייב משנה זהירות כדי למנוע מצב שהחברה שאתה מעניק לה שירותי משרד כאלה אינה חברה להלבנת הון.

מכאן גם מובן מדוע פתיחת משרד וירטואלי כרוך בהצגת מסמכי החברה המלאים ומדוע חשוב לדעת להיכן היא מבקשת לשלוח את הדואר וההודעות המגיעות למשרד.

מדוע מכונה השירות “משרד ווירטואלי”

משרד ווירטואלי איננו ווירטואלי כלל. המשרד חי וקיים במדינה שבה פתחתם את החברה שלכם, אבל עצם העובדה שנוכחותכם במשרד איננה נחוצה הופכת אותו מבחינתכם למשרד ווירטואלי. הסיבה שנוכחותכם במשרדי החברה שפתחתם בחו”ל איננה נחוצה היא תולדה של סיבת פתיחת החברה באותה מדינה מלכתחילה. פתיחת חברה בחו”ל מוצדקת מכמה טעמים ובינהם הקלות במס, חיסיון והקמת תשתית תפעולית בחו”ל. במידה ואתם מקימים את החברה בחו”ל לצרכי חיסיון והכוונה היא שתוכלו לעבוד עם מדינות שלישראל אין עימן קשרים דיפלומטיים, הופכת את הקמת המשרד הווירטואלי לנחוצה ביותר.

 

לסיכום – הקמת משרד ווירטואלי בחו”ל יכול להיות לעזר רב לחברות רבות המבקשות לעשות עסקים בחו”ל מטעמים וסיבות שונות. צור איתנו קשר עכשיו לקבלת כל האפשרות העומדות בפניך!


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]