הקמת חברה בארצות הברית USA - gbo-il

הקמת חברה בארצות הברית USA

הקמת חברה בארצות הברית USA

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בסיוע וליווי בהקמת חברה ובפתיחת חשבון בנק מסחרי על שם החברה בארה”ב. חשבון הבנק המסחרי נפתח באחד מהבנקים הגדולים בפלורידה תוך כמה ימי עסקים בלבד. בנוסף, אנו מתמחים בהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

נוכל לסייע לך בפתיחת חשבון בנק באמריקה לחברה

חשוב לדעת כי חברה היא ישות משפטית הפועלת במדינה שבה היא הוקמה. לכל מדינה בארצות הברית יש רשם חברות רשמי בה רושמים את החברה. בנוסף, נרשמת החברה ברשויות הפדרליות של מס הכנסה (IRS) וברשויות המס של המדינה עצמה.  חברת GBO דואגת לכל תהליך הקמת החברה ופתיחת התיקים ברשויות המקומיות.

חברה מסוג LLC ( (Limited Liability Companyאו חברה מסוג Corporation:

 • ההבדלים העיקריים בין שני סוגי החברות מתבטאים בנושא מס הכנסה. חברה מסוג LLC אינה חייבת במס והמיסוי מוטל על בעלי החברה, על פי הקריטריונים המקומיים. חברה מסוג תאגיד ממוסה ע”פ חוקי מס החברות ( Corporate Tax), כולל מיסוי על משיכות דיבידנדים, בהתאם לחוק.
 • ישנם הבדלים במסמכים הנדרשים להקמת שני סוגי החברות ובתקנות החלות על מייסדי החברה. לדוגמא, בחברה מסוג LLC  אין אפשרות למכור חלק מהמניות באופן עצמאי אלא רק לאחר אישור כל בעלי המניות, עם החלטת חברה מסודרת. לעומת זאת בחברת תאגיד ניתן למכור את המניות ללא בעיה.
 • מס חברות – לחברה LLC שהונפקה אין מס חברות בגין רווחי החברה בארה”ב. בנוסף, יש תשלום לרשם החברות המקומי מדי שנה. חברה מסוג תאגיד מחויבת בתשלומי מס למדינה ולרשות המס הפדרלית-  IRS.

 

הקמת חברה בדלוור  Delaware:

דלוור נמצאת בחוף המזרחי של ארה”ב ומהווה יעד מרכזי לרישום חברות ועסקים. הבחירה בהקמת חברה במדינת דלוור כדאית תודות לחוקי החברות הפשוטים והיעילים להקמת חברות בתחומה, לכן,  לא אחת נקראת המדינה כמדינת האופשור בארה”ב. ניתן לרשום חברה מוגבלת או LLC בלוואר. החברה יכולה לשמש למגוון רחב של עיסוקים, החל מחברת אינטרנט המחזיקה אתרי אינטרנט, חנויות, נדל”ן, חברות יבוא/יצוא ועוד.

 

השירות כולל:

 • הקמת חברה בארה”ב מסוג LLC דלאוור או תאגיד מסוג  Cבהתאם לסוג פעילות החברה או הפעילות הצפויה שלה. חברת GBO מסייעת ומייעצת ללקוחותיה בנושא סוג החברה המתאים ביותר לצרכי הלקוח ולסוג הפעילות.
 • סיוע בפתיחת חשבון בנק מסחרי לחברה בארצות הברית.
 • סיוע בפתיחת תיק מס ותיק מע”מ. בנוסף נוכל לקשר אתכם למומחים בנושאי מס, משפט וראיית חשבון.
 • תכנון מס –נשמח לסייע לכם באיתור רואי חשבון מובילים בארה”ב.
 • סיוע באיתור שרותי הנפקת כרטיס אשראי, מידע על פתרונות מימון ואשראי, ערבויות ועוד.

רישום החברה מסוג תאגיד C במס הכנסה האמריקאי:

לאחר הקמת חברה ורישומה במס ההכנסה האמריקאי תקבל מספר מס ייחודי EIN( Employer identification Number) שילווה את החברה לכל אורך דרכה וישמש לזיהוי בפעולותיה הפיננסיות מול הרשויות השונות . אגב, נהוג לכנות את המספר כ-  Tax ID Number.

מדוע קשה לפתוח חשבונות בנק בארה”ב?

אנשי עסקים ישראלים וזרים שאינם תושבי ארה”ב (Non US Resident) יודעים כי תהליך פתיחת חשבון בנק והקמת חברה חדשה בארה”ב אינם פשוטים. אחת הסיבות העיקריות לקשיים היא “חוק הפטריוטיות”. החוק קובע כי לקוח שאינו תושב ארה”ב ואינו מחזיק במספר ביטוח לאומי לא יכול לפתוח חשבון בנק בארה”ב. לכן, ניתן לפתוח חשבונות בנק רק על שם חברות. כשחברה ניגשת לבנק ומבקשת לפתוח חשבון בנק מסחרי, הבנק מבקש לקבל את כל המידע הרלבנטי לגבי החברה, בעלי המניות והנהנים בחברה. תהליך זה מוכר בשם “הכר את הלקוח” (KYC) ובתהליך זה מוודא הבנק כי הלקוח אינו מופיע ברשימה פלילית הכוללת מלביני הון, מבוקשי טרור או חייבי מס וכו’. הרשימה  מכילה אלפי ערכים והיא מתעדכנת לפחות פעם בחודש.

נקודות מפתח:

 • ישראלים יכולים להיות בעלים של חברה בארצות הברית.
 • מומלץ לרשום את החברה במדינה בה יש לחברה עסקים, מפעלים או ייצור כלשהו.
 • מדינת דלאוור נחשבת לפופולארית עבור חברות אינטרנט.
 • לכל מדינה בארה”ב יש חוקים משלה בנושאי מס, קומפליאנס ותקנות שונות.
 • חברתGBO  מספקת ללקוח סיוע מלא הנדרש להקמת החברה בארה”ב, כולל כתובת רשמית למשרד ושירותי חשבונאות.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מציעה עבורכם ניסיון רב בהקמת חברות בארה”ב. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]