מערכת הבנקים בשוויץ - gbo-il

מערכת הבנקים בשוויץ

חברתינו מתמחה בסיוע בפתיחת חשבון בנק בשוויץ עבור לקוחות פרטיים וחברות זרות  ובהקמת חברה בשוויץ.

בעזרת מערכת הקשרים שפיתחנו עם בנקים שווייצרים שונים, אנו נדאג לעזור וללוות אתכם בכל התהליך של פתיחת חשבון בנק בשווייץ ונסייע לכם לקבל את השירותים הבנקאיים הנחוצים לכם בעמלות הנמוכות ביותר. אנו נדאג להתאים את פרופיל הפעילות העסקית והפרטית שלכם לבנק שווייצרי שהוא המתאים ביותר עבורכם.

למרות היותה דלה באוצרות טבע, הצליחה שוויץ להשתלב בצורה טובה מאוד בתחום התעשייה והכלכלה. במקום מפעלים מזהמים, התמחו השווייצים במוצרי מותרות וטכנולוגיה והמוצרים השוויצרים ידועים בכל בעולם כבעלי איכות מעולה. בין המפורסמים שביניהם השעונים, האולרים והשוקולד השוויצרי.

אולם יותר מכל מזוהה שוויץ במערכת הבנקאות שלה. תודות לניטרליות התמידית שלה, לאמינות והדייקנות שקנתה לעצמה, בנק שוויץ זוכה לאמון בעולם כולו והמערכת הבנקאית השוויצרית מגלגלת סכומי עתק – בלי כל פרופורציה לגודלה של הארץ.

מערכת הבנקים בשוויץ הינה בסטנדרט הגבוה ביותר. מעבר לאיכות הגבוהה של בנק שוויץ בכל הקשור לעולם ההשקעות, מקצועיות, אמינות, דיוק, שמרנות ומערכת בקרה, מפורסמים בנקים בשוויץ בסודיות בנקאית שהיא מהנוקשות בעולם ומוענקת לכל הלקוחות, גם מקומיים וגם זרים. כל אלו הפכו את שוויץ למקום הטוב ביותר לצורך פתיחת חשבון בנק בחו”ל כמקום אופשור (Offshore) ללקוחות מכל העולם. תהליך פתיחת חשבון בנק בשוויץ אינה כמו פתיחת חשבון בנק בישראל. בנקים בשוויץ מחויבים לעשות בדיקת נאותות (Due Diligence) עבור כל לקוח והם מאוד זהירים כאשר הם פותחים חשבונות בנק ללקוחות חדשים. בנקים בשוויץ מעדיפים לפתוח חשבונות ללקוחות ע”י הפנייה ממישהו שהם מכירים.

כמה עובדות על בנקים בשוויץ ועל מערכת הבנקאות בשוויץ:

  • שוויץ הינה המדינה המובילה בעולם בתחום הבנקאות והגנה על נכסים. הערכות אומרות שמעל ל-3 טריליון דולר מופקדים במדינה באמצעות חשבון בנק בשוויץ. 35% מהכסף בעולם שיוצא היום ממדינה מסוימת מופקד דרך חשבון בנק בשוויץ.
  • המטבע השוויצרי (פרנק שוויצרי) מגובה במטילי זהב ב-100%. כיום המטבע הינו מהיציבים בעולם. לשוויץ יש את מצבור הזהב הרביעי בגודלו בעולם אחרי מדינות האיחוד האירופי, ה-IME וארה”ב. הפקדות כספים בבנק שוויץ הינן מהבטוחות שיש, דבר שאינו בהכרח נכון בחשבונות חוץ בשאר העולם.
  • מערכת בנק שוויץ הינה בסטנדרט העולמי הגבוה ביותר, ונשלטת באמצעות חוקי פרטיות לקוחות נוקשים. לעולם לא תיווצר סיטואציה שבא חושפים חשבונות של לקוחות, גם אם מדובר במקרים של העלמת מס, שאינה נחשבת לעבירה פלילית תחת החוק השוויצרי. על מנת לבצע הרמת מסך לסודיות בנקאית בשוויץ, יש צורך בצו של בית משפט פדרלי שוויצרי והדבר יקרה רק כאשר מקור הכספים הוא הלבנת הון כתוצאה מפשיעה.
  • שוויץ אינה חברה באיחוד האירופי, אחת הסיבות לכך היא שהם לא רצו לוותר על המטבע שלהם, אשר לו ערך עליון בשוק הבינלאומי.
  • בשוויץ אין תשלום מס במקור על השקעות בכל סוג של ניירות ערך. חובת הדיווח היא על הלקוח אל מול מדינת האם שלו.
  • האינפלציה בשוויץ הינה נמוכה מאוד לאורך השנים.
  • שוויץ לא הייתה במלחמה עם מדינה אחרת מאז 1505. המדיניות שלה היא נייטרלית ומאוזנת. אין איומים של אי-יציבות פוליטית, משבר כלכלי או התקפות טרור. דברים אלו הינם קריטיים לביטחון הכספים המופקדים שם ודברים שאינם בהכרח מובנים מאליו במדינות אחרות.
  • רמת החיסכון ביחס להכנסה ורמת האבטלה הינם מרשימים ביותר.
  • היום קיימים כ- 400 בנקים בשוויץ, כשהגדולים מביניהם הם קרדיט סוויס ו-UBS אשר להם סניפים בכל המדינה וכן פריסה בינלאומית רחבה. באותו סניף אפשר לקבל את כל השירותים הפיננסים הדרושים כגון: נתינת הלוואות, ייעוץ השקעות, יורובונדס, מניות, סחורות, קרנות נאמנות ואין כל מגבלה על עסקאות מט”ח או החזקת כסף זר.

כל זאת מוביל את השוויץ למדינה המובילה בעולם לצורך פתיחת חשבון בנק בחו”ל.

חברתנו, ג’י בי או שירותים פיננסים בינלאומייים בע”מ, מתמחה בליווי בפתיחת חשבון בנק בשוויץ עבור לקוחות פרטיים וחברות בחו”ל והינה בעלת הכרות מעמיקה עם מערכת הבנקאות השוויצרית. בעזרת מערכת הקשרים שפיתחנו עם בנקים שוויצרים שונים, אנו נדאג ללוות אתכם בכל התהליך של פתיחת חשבון בנק בשוויץ ונסייע לכם לאתר את השירותים הבנקאיים הנחוצים לכם בעמלות הנמוכות ביותר. אנו נסייע בהתאמת פרופיל הפעילות העסקית והפרטית שלכם לבנק שוויצרי שהוא המתאים ביותר עבורכם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית ללא כל התחייבות בטלפון: 4257 03-510 ,

באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]