הקמת חברה בסינגפור Singapore - gbo-il

הקמת חברה בסינגפור Singapore

הקמת חברה בסינגפור Singapore

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בליווי להקמת חברה בסינגפור וסיוע בהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

השירות כולל:

  • ליווי תהליך הקמת החברה בסינגפור, כולל מילוי הטפסים הנדרשים ועבודה מול רשם החברות המקומי.
  • סיוע בחיבור החברה החדשה לאנשי מקצוע בתחום הפיננסים כגון: ראיית חשבון, עו”ד ושירותים משפטיים שונים .
  • סיוע בפתיחת חשבון בנק לחברה, בהתאם לסוג פעילותה.
  • סיוע באיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל.
  • תשלום אגרות שונות בהתאם לדרישות של סינגפור.
  • סיוע באיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.

מאפיינים עיקרים של חברה בסינגפור

רקע כללי– סינגפור היא אי השוכן בדרום מלזיה וגובל בדרום עם אינדונזיה. שטח סינגפור הוא כ- 700 מ”ר ורוב שטחה מורכב משרשרת איים. סינגפור ידועה בחוקיה הנוקשים יחסית, כגון עונש מוות המוטל על עבירות סמים.

כלכלה– כלכלת סינגפור מבוססת ברובה על תעשיית הפיננסים והספנות. בשנים האחרונות ביססה סינגפור את מעמדה כמרכז סחר בינלאומי וכמרכז לבנקאות פרטית מוביל באסיה. בנוסף, סינגפור מושכת אליה משקיעים גדולים בתחום ההימורים המקימים בתי קזינו ובתי מלון ענקיים באי.

מיסוי- מערכת המס בסינגפור מקלה במיוחד במטרה למשוך משקיעים למדינה. הכנסות החברה שמקורן מחוץ לסינגפור אינן חייבות במס. הכנסות שהופקו בסינגפור חייבות במס, אך ניתן להפחיתו בעזרת סעיפים שונים הקבועים בחוק.

חיסיון- סינגפור ידועה כאחת המדינות הקפדניות בנושא חוקי שמירת סודיות בנקאיים. רשויות המדינה אינן מוסרות מידע למדינות השונות, ם גם לא לארה”ב. פרטי החברה גלויים לציבור ברשם החברות אך ניתן להשתמש בשירותי נאמנות לצורך הסתרת הבעלות בחברה.

שם חברה- ניתן לבחור כל שם לחברה ומלבד שהשם אינו קיים או דומה לחברה קיימת. בנוסף, יש מילים אותן אין לשלב בשם החברה, כגון: בנק, נאמנות, נאמנים, ביטוח, ביטחון, חסכונות, הלוואות, חדר מסחר, אוניברסיטה, מוניציפאלי. בנוסף, אין לציין קשר לחסות הממשלה או לרמוז לפעילות הקשורה לבנקאות או למימון וכדומה. חברות המוקמות בסינגפור חייבות להשתמש בסיומת במילים Ltd או Limited .

בעלי מניות– לחברה המוקמת בסינגפור יש למנות בעל מניות אחד לפחות. בעל המניות יכול להיות יחיד או חברה מכל מקום בעולם.

דירקטורים– יש למנות בחברה דירקטור אחד לפחות, מקומי. הדירקטור יכול להיות גם בעל המניות. החברה נדרשת למנות מזכיר מקומי-חייב להיות אדם ולא חברה.

שירותי נאמנות– כאשר לא מעוניינים להופיע ברישומי החברה ניתן למנות נאמנים הן עבור הנאמנות ודירקטורים ממונים וכך ליהנות מאנונימיות מוחלטת.

דוחות כספיים- חברות עם מחזור שנתי של מעל 5 מיליון דולר סינגפורי נדרשות להגיש דוחות כספיים מבוקרים מקצועית ע”י רואה חשבון. עבור חברות עם מחזור הנמוך מ- 5 מיליון דולר סינגפורי יש להגיש דוחות כספיים בלי בקרה חיצונית.

רישום חברה בסינגפור:

חברה המוקמת בסינגפור זוכה ליוקרה ולסטטוס גבוה יחסית למדינות אחרות. רשם החברות בסינגפור מקפיד על תהליך רישום החברה לפרטי פרטים לכן חובה גם למנות משרד, מזכירה ודירקטורים לחברה. לרוב, עלות הקמת חברה בסינגפור גבוהה יחסית למדינות אחרות בעולם, על מנת לשמור על הרמה הגבוהה של הפעילות העסקית.

סינגפור ידועה כמרכז פיננסי בינלאומי חזק במיוחד, בעיקר בתחום הבנקאי. מערכת הבנקאות במדינה הוכיחה את עצמה במשבר הבנקאי שהתרחש ב-2008. היציבות הפיננסית והביטחון שהמדינה מעניקה למשקיעים גרמה לאנשי עסקים וללקוחות רבים מכל העולם לנהור למדינה.

שילובים אופטימליים לחברה סינגפורית:

יש מספר שילובים אפשריים המעניקים יתרונות לחברות. שילוב מקובלים מבחינה עסקית הוא רישום החברה בסינגפור ופתיחת חשבון הבנק בהונג קונג וכך נהנים ממיתוג חזק מאוד לחברה ומהגמישות הבינלאומיות של הונג קונג. חברת GBO מציעה ניסיון וידע רב בליווי מלא להקמת מבני פעילות שונים בסינגפור.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

© ‫Copyright - gbo-il