הקמת חברה בסיישל Seychelles - gbo-il

הקמת חברה בסיישל Seychelles

הקמת חברה בסיישל Seychelles

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בליווי להקמת חברה בסיישל  וסיוע בהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

השירות כולל:

  • ייעוץ והכוונה לגבי סוג החברה בסיישל בהתאם לפעילות העסקית הצפויה.
  • ליווי תהליך הקמת החברה, כולל מילוי טפסים נדרשים ועבודה מול רשם החברות המקומי.
  • סיוע בהתאמת חשבון בנק לחברה, בהתאם לסוג הפעילות של החברה ובהתאם לדרישת הלקוח.
  • סיוע באיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל.
  • תשלום אגרות שונות בהתאם לדרישות במדינה.
  • סיוע באיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.

מאפיינים עיקריים של חברה בסיישל:

רקע כללי– הרפובליקה של סיישל (Republic of Seychelles) היא מדינת איים באוקיינוס ההודי, במרחק 1600 ק”מ מיבשת אפריקה. הארכיפלג של סיישל מורכב מ- 115 איים כאשר רק 33 מתוכם מאוכלסים. האי הראשי הינו מאהה (Mahe) ובו נמצאת עיר הבירה- ויקטוריה. אוכלוסיית סיישל מונה כ- 82,000 תושבים. מזג האוויר באיי סיישל הוא טרופי והטמפרטורה לאורך כל השנה נעה בין 24-30 מעלות צלסיוס. עונת המונסונים נמשכת ממאי ועד ספטמבר. אגב, מזג האוויר הטרופי וחופי הים הידועים והבתוליים הפכו את סיישל לגן עדן עבור תיירים. המטבע המקומי הוא הרופי הסיישלי SCR.

כלכלה– התוצר הלאומי הגולמי בסיישל- 3,000$ לנפש, מקום רביעי באפריקה. עיקר הכלכלה מבוסס על יצוא שמן קוקוס ודגי טונה ועל ענפי התיירות. ענף התיירות הינו מקור ההכנסה העיקרי למדינה ולתושביה. הממשלה דאגה לעודד גופים תיירותיים בינלאומיים להשקיע במלונות יוקרה והכשירה כוח אדם לכך. כאמור, סיישל מושכת תיירים רבים מרחבי העולם, רובם אמידים והיא נחשבת יעד מועדף לתיירות היוקרה.

מיסוי חברות זרות הרשומות בסיישל נהנות ממס של 0% על הכנסות שמקורן מחוץ לסיישל. בנוסף, דיבידנדים וריבית המשולמים לתושבי חוץ פטורים מניכוי מס במקור ואין מס על רווחי הון, על מתנות או מס עיזבון.

חיסיון המדינה מקפידה על שמירת חיסיון ברמה גבוהה יחסית לתחומי שיפוט דומים. פרטי בעלי המניות והדירקטורים אינם מפורסמים ברשם החברות באופן פומבי.

שם חברה שם חברה זרה המוקמת בסיישל יכול להיות כל שם כל עוד אינו קיים או דומה לחברה אחרת בסיישל. בנוסף, יש מילים שלא ניתן לשלב בשם החברה, כגון: בנק, נאמנות, נאמנים, ביטוח, ביטחון, חסכונות, הלוואות, חדר מסחר, אוניברסיטה, מוניציפאלי או כל מקבילה של המילים האלו בשפה אחרת. אגב, ניתן להוסיף סיישל בשם החברה בכפוף לאישור רשם החברות.

בעלי מניות– יש למנות בעל מניות אחד לפחות, יחיד או חברה, לחברה זרה הממוקמת בסיישל. כאמור, חשאיותן ופרטיותן של חברות בסיישל מעוגנת בחוק וישנו חיסיון על בעל המניות בחברה. בסיישל, ניתן להנפיק מניות למוכ”ז Barrier Shares. מניות למוכ”ז, מניות שלא רשומות על אף אחד ומי שמחזיק בהן פיזית, הוא בעל המניות בחברה. העברת המניות מאדם אחד לאחר מתבצעת באמצעות העברה פיזית של תעודת המניה.

דירקטורים דרישה למינוי דירקטור אחד לפחות, יחיד או חברה, שאינו חייב להיות מקומי. הדירקטור יכול להיות גם בעל המניות. כמו בעל המניות, גם לגבי הדירקטורים ישנו חיסיון, כלומר, המידע אינו נגיש לציבור.

דוחות כספיים אין חובת הגשת דוחות כספיים.

 

רישום חברה בסיישל:

רישום חברה זרה המוקמת בסיישל Seychelles הינו מסוג “חברה עסקית בינלאומית (IBC – International business Company) המעוגנת תחת חוק החברות המקומי משנת 1994. חברת חוץ המוקמת בסיישל יכולה לפעול באופן חופשי אך חוקי והיא מנועה לעשות עסקים בתוך סיישל, להחזיק נכסים בסיישל ו/או לעסוק בתחום הבנקאות, הביטוח והנאמנויות. חשוב לדעת כי חברה זרה שהתאגדה בסיישל פטורה לחלוטין ממס.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מציעה עבורכם ניסיון רב בליווי בהקמת חברות בסיישל. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

© ‫Copyright - gbo-il