הקמת חברה ברומניה Romania - gbo-il

הקמת חברה ברומניה Romania

הקמת חברה ברומניה Romania

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע"מ מתמחה בליווי להקמת חברה ברומניה ובהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

השירות כולל:

  • ליווי מלא לכל תהליך רישום החברה ברומניה.
  • הכנת כל המסמכים והטפסים הנדרשים ועבודה מול רשם החברות המקומי.
  • במידת הצורך נשמח לסייע בפתיחת חשבון בנק בחו"ל במגוון רחב של בנקים
  • סיוע באיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בחו"ל , לפי דרישה.
  • סיוע באיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.

מאפיינים עיקריים לחברות ברומניה:

רקע כללי–  רומניה חברה באיחוד האירופי משנת 2007 ומציעה שלל יתרונות עבור משקיעים זרים. פוטנציאל ההשקעות ברומניה והקשר המסחרי בינה לבין חברות ישראליות הוא בעל משמעות אדירה ומשתרע על פני תחומים רבים. חברות ישראליות מציעות ברומניה שירותי תקשורת, תיירות, בנייה, איכות סביבה ועוד. על מנת לממש את הפוטנציאל העסקי של רומניה ניתן להקים חברה בתהליך קצר ונוח בעזרת חברת GBO. חשוב לדעת כי ממשלת רומניה מעודדת משקיעים זרים וכי מערכות המיסוי במדינה מאפשרות לחסוך בהוצאות ולבצע תכנון מס יעיל ואפקטיבי, בטווח הקצר והארוך.

מיסוי– שיעור מס החברות ברומניה הנו 16%. הדרישה להון עצמי משתנה בסוג החברה אך נחשבת בכל מקרה לנמוכה ביחס למדינות אחרות, בין 80 ל-25,000 אירו. עבור רישום חברה ברומניה יש להגיש דוחות שנתיים, למנות חשב ולהציג כתובת רשומה במדינה. בנוסף, קיימת חובת קיום אסיפה כללית שנתית ברומניה וזאת לצורך הוכחת התנהלות תקינה של החברה. חברות קטנות ברומניה חייבות במס בשיעור 3% מהמחזור, לכן כדאי להתייעץ עם איש מקצוע לפני רישום ופתיחת החברה. אגב, רישום חברה ברומניה בתנאים של תאגיד גדול עשוי להיות משתלם יותר מרישום של חברה קטנה.

חיסיון מידע אודות מנהלי החברה ובעליה מופיע ברשם החברות הרומני וגלוי לציבור. חברת GBO מציעה שירותי נאמנות (בעל מניות נאמן ודירקטור נאמן) ובכך ניתן לשמור על דיסקרטיות.

שם חברה אין הגבלות מיוחדות על שם חברה. ניתן לרשום חברה ברומנית ובאנגלית.

בעלי מניות– יש למנות בעל מניות אחד לפחות, אדם פרטי או חברה, אין חובה שיהיה תושב רומניה.

דירקטורים  – מינוי  דירקטור אחד לפחות, אדם פרטי  או חברה, אין חשיבות לתושבות.

דוחות כספיים–  יש חובה בהגשת דוחות כספיים. חברת GBO תסייע באיתור ועבודה מול רואה חשבון מקומי.

הקמת חברה רומנית פתיחת חברה רומנית אשר השליטה והניהול שלה מופעלים מתוך המדינה, או לחילופין שמשרדיה הראשיים רשומים בה. חברה זרה ברומניה חייבת בתשלומי מס על פעילותה באמצעות מוסד קבע או בגין מכירת נדל"ן או איגוד מקרקעין. כמו במדינות אחרות באיחוד האירופי, חברות הממוקמות ברומניה חייבות במס עבור כל ההכנסות – בין אם הגיעו מתוך רומניה או מחוצה לה.

גרף התקדמות כלכלי – המע"מ ברומניה החל משנת 2012 הנו 24% ודיווידנד המחולק בין חברה רומנית לבין חברת אחזקות מקומית או חברה המשתייכת לאיחוד האירופי פטור ממס, בתנאים מסוימים. אמנות המס עליהן חתומה רומניה מהוות גם הן תמריץ לקבלת שיעורי מס מופחתים, בקונסטלציות פעילות שונות. כלכלת רומניה נמצאת בתהליכי צמיחה מרשימים אותם ניתן לראות בתמ"ג שהוערך בשנת 2012 בכ-274,000 מיליון דולר, בירידה באבטלה ובגידול בייצוא. התמ"ג לנפש ברומניה עדיין נמוך יחסית והמדינה נמצאת במקום ה- 56 בעולם במדד הפיתוח האנושי. כידוע, הנתון החשוב ביותר עבור משקיעים הוא גרף ההתקדמות ומבחינה זו- הקמת חברה ברומניה היא צעד כלכלי נבון.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע"מ מציעה עבורכם ניסיון רב בליווי בהקמת חברות ברומניה. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא"ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

© ‫Copyright - gbo-il