הקמת חברה בנוויס Nevis - gbo-il

הקמת חברה בנוויס Nevis

הקמת חברה בנוויס Nevis

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בליווי מלא להקמת חברה בנוויס ובהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

השירות כולל:

  • ליווי תהליך הקמת החברה בנוויס, כולל מילוי הטפסים הנדרשים ועבודה מול רשם החברות המקומי.
  • סיוע להתאמת חשבון הבנק לחברה בהתאם לסוג פעילותה ולדרישות הבנקאיות שלה (לפי דרישה).
  • סיוע באיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל.
  • תשלום אגרות שונות בהתאם לדרישות בנוויס.
  • סיוע באיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.

מאפיינים עיקריים של חברה בנוויס:

 רקע כללי– האי נוויס (Nevis) הינו חלק ממדינת שני האיים סיינט קיטס והאי נוויס. עיר הבירה של שני האיים היא באסטר והיא נמצאת בסנט קיטס. סיינט קיטס והאי נוויס הינם מדינה עצמאית, דוברת אנגלית. האי נוויס הינו הקטן מבין שני האיים, אך שמו הולך לפניו בתור מרכז מבוסס לחברות חוץ. האיים שוכנים כ- 2000 ק”מ בכיוון דרום מזרח למיאמי. אוכלוסיית סיינט קיטס מונה כ- 35,000 תושבים ואוכלוסיית האי נוויס מונה כ- 8,500 תושבים. האקלים במדינה נוח עם טמפרטורות טרופיות ורוחות נעימות. המטבע הרשמי בנוויס הוא הדולר המזרח-קריבי.

כלכלה– עיקר הכלכלה באי נוויס מתבסס על ענפי החקלאות והתיירות. גידולי החקלאות הנפוצים הינם גידולי סוכר, כותנה וירקות. התיירות באי מתבססת בעיקר על תיירים אמריקאים המגיעים ליהנות מאקלים טרופי ונופים מרהיבים. עם השנים, ובעידוד הממשלה, תעשיית הפיננסים הולכת ותופסת תאוצה והאי נוויס הפך לאחד מתחומי השיפוט המבוקשים בעולם.

מיסוי חברה זרה הרשומה בנוויס נהנית ממס של 0% על הכנסות שמקורן מחוץ לאיים. דיבידנדים וריביות המשולמים לתושבי חוץ פטורים מניכוי מס במקור. אין מס על רווחי הון, על מתנות ומס עיזבון. בנוסף, חשוב לדעת כי לנוויס אין אמנות מס עם מדינות אחרות.

חיסיון רמת חיסיון גבוהה. יש חיסיון על הדירקטורים ושמם יופיע רק אצל הנציג המקומי, כלומר, המידע אינו נגיש לציבור. בעזרת חברת GBO ניתן ניתן למנות בעלי מניות נאמנים ולשמור על אנונימיות ודיסקרטיות.

שם חברה יכול להיות כל שם מלבד השמות להם נדרש אישור מיוחד מהרשויות- בנק, בניית הקהילה, חיסכון, הלוואות, ביטוח, ביטוח משנה, ניהול קרן, קרן השקעה, מוניציפאלי, חדר מסחר, אוניברסיטה או כל מילה מקבילה בשפה אחרת.

בעלי מניות–  נדרש לפחות בעל מניות אחד, יחיד או חברה. יש חיסיון על בעלי המניות ושמם יופיע רק אצל הנציג המקומי.

דירקטורים יש דרישה למנות דירקטור אחד לפחות, אך בכל מקרה מספר הדירקטורים אסור שיהיה פחות ממספר בעלי המניות. אין חובה למנות דירקטור מקומי.

דוחות כספיים אין חובת הגשת דוחות כספיים.

סיוע וליווי מלא לרישום חברה בנוויס:

חברה זרה בנוויס מאוגדת תחת חוק האיגוד העסקי בנוויס משנת 1984, ופרטיותה של החברה הזרה באי מאוגדת תחת חוק היחסים החסויים משנת 1985. חברה זרה שהתאגדה תחת חוקים אלו, יכולה לעסוק בכל תחום חוקי. חברה זרה אשר אוגדה באי נוויס פטורה ממס לחלוטין.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מציעה עבורכם ניסיון רב בהקמת חברות בנוויס. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

© ‫Copyright - gbo-il