הקמת חברה בלוקסמבורג Luxembourg - gbo-il

הקמת חברה בלוקסמבורג Luxembourg

הקמת חברה בלוקסמבורג Luxembourg

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בליווי מלא להקמת חברה בלוקסמבורג סיוע בהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

שירות הקמת חברות בלוקסמבורג כולל:

 • שירות מלא וליווי לאורך כל תהליך הקמת החברה.
 • ליויי בפתיחת חשבון בנק בלוקסמבורג או  במדינה אחרת, בהתאם לצורך ובהתאם לסוג פעילות החברה.
 • סיוע באיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בח”ל, בהתאם לדרישת הלקוח.
 • סיוע באיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.

מאפיינים עיקריים של חברה בלוקסמבורג:

רקע כללי– לוקסמבורג משתייכת לאיחוד האירופי ונחשבת למדינה מתקדמת ושטחה 2,586 קמ”ר. התמ”ג השנתי נכון לשנת 2012 מוערך ב-42 מיליון דולר. לוקסמבורג מחזיקה במקום הרביעי בדירוג העולמי של תמ”ג לנפש, מדד הפיתוח האנושי שלה הוא 0.875 והאוכלוסייה היא כחצי מיליון תושבים בלבד. בהתאם לתקנות האיחוד האירופי יכולה חברה להיחשב “תושבת לוקסמבורג” רק אם התאגדה במדינה או במידה והיא מנוהלת מתוכה. הקמת חברה בלוקסמבורג מלווה ביתרונות רבים, בראשם יציבות כלכלית, תשתית אנושית נוחה, נגישות גבוהה ומדיניות סחר אשר אינה מגבילה את המשקיעים.

מיסוי– הקמת חברה בלוקסמבורג אינה פוטרת את בעליה ממס בגין הכנסות מכל רחבי העולם. מנגד, חברה תושבת חוץ מחויבת לשלם מס בגין הכנסות אשר המקור שלהן הוא בתוך המדינה בלבד. שיעור מס החברות בלוקסמבורג עומד על 20%-21% ונחשב נוח, אך יש להוסיף לחישוב תשלומי מס אזורי. צבירת רווחי הון לאחר פתיחת חברה בלוקסמבורג מתווספים להכנסה החייבת.

חיסיון– לוקסמבורג ידועה כאחת המדינות המקפידות ביותר על חיסיון בנקאי ועסקי, בדומה לשוויץ וסינגפור. המדינה נחשבת למובילה בעולם הבנקאות הפרטית והעסקית. ניתן לקבל מרשם החברות בלוקסמבורג מידע אודות החברה והדירקטורים. במידה ומעוניינים לשמור על דיסקרטיות ניתן להסתייע בשירות מינוי נאמנים מקומיים ע”י חברת GBO שתסייע לכן באיתור הנאמנים הרלבנטיים.

שם חברה– אין הגבלות מיוחדות למתן שמות חברה, כל עוד השם לא דומה לשם קיים, אינו פוגעני וכדומה. שמות בתחום הפיננסים זקוקים לאישור מיוחד.

בעלי מניות– מינימום בעל מניות אחד. חברה או יחיד.

דירקטורים- מינימום דירקטור אחד, חברה או פרטי. תושבות הדירקטור לא רלבנטית.

דוחות כספיים– יש חובת הגשת דוחות כספיים.

נקודות חשובות לרישום חברה בלוקסמבורג:

 • המטבע המקומי הוא אירו.
 • אין במדינה בקרת המרה על כספים ומטבעות.
 • זכויות החברות הזרות בלוקסמבורג כפופות למתואר על ידי חוקי החברה הכלליות.
 • מסמכי חברות יכולים להיות בכל שפה אך יש לצרף אליהם תרגום לצרפתית או גרמנית.
 • על מנת להקים חברה בלוקסמבורג יש להכין “Acte de Constitution” ולהציג סעיפי חוזה של הארגון בצורת שטר קניין.
 • חשוב להכיר את מגבלות בחירת השם לחברה לוקסמבורגית.
 • חשוב להכיר את המס על הכנסת ריבית, אשר נגבה בשיעור של 10%. שיעור המע”מ על הצריכה אינו רחוק מישראל ועומד על 15%, מה שהופך את רמת החיים בלוקסמבורג נוחה יחסית למדינות אחרות באירופה.

 

תנאים לקבלת תעודת תושב

– האלטרנטיבה עבור רישום חברה בלוקסמבורג לזרים היא תעודת תושב. על מנת לקבל תעודת תושב צריך המשקיע להתגורר בלוקסמבורג, להחזיק דירה או להשתקע במדינה מעל שישה חודשים. גם תושבי לוקסמבורג חייבים במס בגין הכנסות ממדינות אחרות בעולם, לעומת תושבי חוץ החייבים במס בגין הכנסות שהופקו בין תחומי המדינה. כאמור, לוקסמבורג מעודדת השקעות זרות ולכן חברות זרות רבות משתקעות בה. שיעור המס ליחיד בתוך לוקסמבורג הוא פרוגרסיבי, מתחיל מ-0 ומגיע עד 39%. תושבי חוץ נדרשים לשלם שיעור מס מינימאלי של 15%.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מציעה עבורכם ניסיון רב בליווי הקמת חברות בלוקסמבורג. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

© ‫Copyright - gbo-il