הקמת חברה באירלנד Ireland - gbo-il

הקמת חברה באירלנד Ireland

הקמת חברה באירלנד Ireland

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בליווי מלא להקמת חברה באירלנד ובסיוע בהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

השירות כולל

  • ליווי תהליך הקמת החברה באירלנד כולל מילוי טפסים.
  • סיוע בהתאמת חשבון בנק לחברה,במידת הצורך, בהתאם לסוג פעילות החברה.
  • סיוע באיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל על פי דרישה.
  • תשלום אגרות שונות, בהתאם לדרישות רשם החברות באירלנד.
  • סיוע באיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.

מאפיינים עיקריים של חברה באירלנד:

רקע כללי– אירלנד ממוקמת ממערב לאי הבריטי ונחשבת לאחת המדינות המיוחדות באירופה, בירתה דבלין. שטח המדינה כ- 84,000 קמ”ר ורצוף בתוואי נוף הררי. אירלנד עברה תקופות פוליטיות מורכבות, בהם סכסוכים קשים על רקע מלחמות דת בין הקטולים לפרוטסטנטים וחילוקי דעות אלימים בין אנגליה לבין מחתרת ה-IRA,  הצבא האירי הרפובליקני. צפון אירלנד נמצא תחת שליטת ממשלת אנגליה.

כלכלה– כלכלת אירלנד נחשבה עד לא מזמן לנס כלכלי וכונתה “הנמר הקלטי”. בתחילת שנות ה-90 כלכלת המדינה נחשבה לכושלת עם שעורי אבטלה גבוהים, הגירה חיצונית גבוהה ומחסור בכוח אדם איכותי. בעקבות שינויי מדיניות וקבלת החלטות מוניטאריות שינתה המדינה את עורה והפכה לכלכלה המציגה את שיעור הצמיחה הגבוה ביותר באירופה. הורדת מיסים ומתן הטבות מס אטרקטיביים יחד עם שיפור תשתיות והשקעה בחינוך משכו חברות בינלאומיות רבות לקבוע במדינה את ביתן. כיום, אירלנד מלקקת את פצעי המשבר הכלכלי האחרון והיא מתחילה להראות שיפור בפרמטרים כלכליים רבים.

מיסוי–  שיעור מס החברות באירלנד עומד על 12.5%, שיעור המס הנמוך ביותר באירופה אחרי קפריסין.

חיסיון– מידע אודות בעלי תפקידים בחברה( בעלי מניות ודירקטורים) מופיע ברישומי רשם החברות ופתוח לעיון הציבור. ניתן להשתמש בשרותי נאמנות לבעלי מניות ודירקטור נאמן וכך לשמור על דיסקרטיות.

שם חברה– ניתן להעניק לחברה החדשה כל שם, אך אין להשתמש בשם זהה או דומה לחברה קיימת. בנוסף, יש איסור על שימוש במילים הבאות (למעט מקרים בהם יש הסכמה רשמית של ממשלת אירלנד) – בנק, נאמנות, נאמנים, ביטוח, ביטחון, ביטוח משנה, בניית הקהילה, חסכונות, הלוואות, לשכת המסחר, אוניברסיטה, קרן עירונית, קרן השקעות ניהולית. אכב, אין להשתמש גם בכל מילה מקבילה בשפה אחרת.

בעלי מניות– בהקמת חברה יש לרשום לפחות בעל מניות אחד. בעל המניות יכול להיות יחיד או חברה. יש הגבלה על המספר המקסימלי של בעלי מניות- 99.

דירקטורים– בכל חברה יש למנות לפחות שני דירקטורים. אחד הדירקטורים חייב להיות תושב האיחוד האירופי ויש אפשרות למנות דירטור תושב איסלנד, נורווגיה או ליכטנשטיין. במידה ולחברה אין דירקטור מה- EU ניתן לפנות לסעיף 43 ולקנות אגרת תחליף לדירקטור מקומי אך עדיין יש למנות שני דירקטורים. המבחן לקביעה האם הדירקטור הוא תושב ה- EU הינו מבחן התושבות ולא סוג הדרכון. לכן, ישראלים בעלי דרכון זר עם כתובת בישראל אינם יכולים להיעזר בדרכונם הזר.


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]