הקמת חברה בהונג קונג Hong Kong - gbo-il

הקמת חברה בהונג קונג Hong Kong

הקמת חברה בהונג קונג Hong Kong

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בליווי מלא להקמת חברה בהונג קונג ובהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.  להקמת חברה בסין וחשבון בנק בסין לחץ כאן

השירות כולל:

  • ליווי מלא לכל תהליך רישום והקמת החברה.
  • מילוי והכנת כל המסמכים והטפסים הנדרשים, עבודה מול רשם החברות המקומי.
  • סיוע בהתאמת חשבון בנק לחברה, בהתאם לצורך ולסוג הפעילות של החברה.
  • סיוע באיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל.
  • תשלום אגרות שונות לרשם החברות בהונג קונג.
  • סיוע באיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.

מאפיינים עקריים של חברה שנרשמה בהונג קונג Hong Kong

כללי– הונג קונג הינה אחד משני האזורים המנהליים המיוחדים של סין, האזור השני הוא מקאו. בעברה היתה הונג קונג מושבה בריטית, אולם מיולי 1997 הושבה הונג קונג לשלטון סין. תחת המדיניות של “מדינה אחת, שתי שיטות” נהנית הונג קונג ממידה רבה של אוטונומיה והיא ממשיכה לקיים מערכת משפט עצמאית, מטבע מקומי ומדיניות מכס והגירה משלה, כמקובל במושבות בריטיות. מערכת ההגנה הצבאית והיחסים הדיפלומטיים הינם בחסות הממשלה המרכזית הממוקמת בבייג’ין.

כלכלה הונג קונג היא אחת המדינות עם הכלכלה המשגשגת ביותר בעולם. כלכלת הונג קונג מתבססת על סחר בינלאומי, מקום עשירי בעולם בהיקפי הסחר. בתחום הבנקאות, בולטת הונג קונג בהיקף רחב של פעילות בנקאית המתרכזת בה. חברות בינלאומיות רבות מחזיקות מטה בהונג קונג לפעילותן בשווקי המזרח הרחוק. המרכז הפיננסי של הונג קונג הוא ה- 11 בגודלו בעולם. התמ”ג לנפש עומד על 29,000 דולר והמדינה מדורגת במקום ה- 15 בעולם, כלומר, האזור העשיר ביבשת במונחי תמ”ג לנפש. המטבע הרשמי של הונג קונג הינו דולר הונג קונג, סימונו HKD.

מיסוי– הונג קונג, כאחד ממרכזי הסחר והפיננסים המובילים בעולם, מהווה בחירה מעולה לרישום חברה זרה. שיטת המס הנהוגה בהונג קונג הינה טריטוריאלית. כלומר, כל רווח מפעילות שאינה בתחום הונג קונג פטור ממס.

חיסיון הונג קונג ידועה בחיסיון העסקי והבנקאי. פרטי בעלי החברה והדירקטורים מופיעים ברשם החברות המקומי. ניתן, בעזרת חברת GBO, לאתר שירותי בעלי מניות ודירקטורים נאמנים וליהנות מדיסקרטיות גבוהה.

שם חברה– כל חברה זרה בהונג קונג נושאת סיומת בשמה לציון מוגבלותה. חל איסור שימוש בשמות הכוללים מילים כמו: בנק, נאמנות, נאמנים, ביטוח, ביטחון, חסכונות, הלוואות, חדר מסחר, אוניברסיטה, מוניציפאלי או כל מקבילה של המילים האלו בשפה אחרת. כמו כן, אין להשתמש בשמות המציינים קשר כלשהו לשלטונות המקומיים והלאומיים.

בעלי מניות– יש למנות לפחות בעל מניות אחד, יחיד או חברה. בעל המניות אינו חייב להיות אזרח הונג קונג. כאמור, שמות ופרטי בעלי המניות מופיעים במסמכי רשם החברות המקומי. אגב, לא ניתן להנפיק מניות למוכ”ז באמצעות הקמת חברה בהונג קונג.

דירקטורים– החוק בהונג קונג דורש למנות לחברת זרה לפחות דירקטור אחד, אדם פרטי או תאגיד, שאינם חייבים להיות אזרחי הונג קונג. שמות ופרטי הדירקטורים מופיעים ברשם החברות המקומי.

דוחות כספיים– חברה זרה הרשומה בהונג קונג חייבת להכין דוחות כספיים תוך בקרה של רואה חשבון מקומי. חברת GBO מספקת שירות זה. כדאי לדעת כי ברוב המקרים ניתן להצהיר כי לחברה אין פעילות בהונג קונג ואז החברה פטורה מהגשת דוחות כספיים.

רישום חברה בהונג קונג:

לרוב רושמים חברה זרה בהונג קונג כחברה פרטית מוגבלת. היתרון הוא בהגבלת אחריותם של בעלי המניות. חשוב לדעת כי הליך הקמת חברה בהונג קונג הינו כעשרה ימים. לחברה זרה המוקמת בהונג קונג חייב להיות משרד רשום מקומי עם כתובת מקומית. חברת GBO מסייעת ששירות זה ודואגת גם לרישום החברה הזרה במשרדי רשם החברות המקומי.

 

מדוע כדאי לפתוח חברה בהונג קונג?

הונג קונג הפכה בעשור האחרון, יחד עם התעוררות הענק הסיני, למרכז פיננסי בינלאומי מוביל ולשער הכניסה הקל ביותר לשווקי אסיה. חברות בינלאומיות המבקשות לחדור לשווקי אסיה נוהגות למקם בהונג קונג את משרדיהן ומרכזות דרכם את כל פעילותן העסקית. קברניטי הונג קונג שראו את הנולד השקיעו רבות כבר לפני כ- 20 שנה בחידוש ובבניית התשתיות באי ובחקיקת חוקי חברות מתקדמים. כל לדוגמה, רשם החברות בהונג קונג הוא אחד מרשמי החברות היעילים ביותר בעולם. רוב הבנקים הגדולים בעולם נמצאים בהונג קונג ומציעים שירותים בנקאיים בינלאומיים בתחומי מימון, סחר בינלאומי, מסחר ועוד.

יתרונות להקמת חברה בהונג קונג:

  • שער הכניסה לסין – ניתן לסחור ולנהל העברות כספים ביואן ודולר. סין מעודדת מאוד את הגדלת הפעילות ביואן באי. בנוסף, ההתנהלות העסקית מהאי נוחה לעומת ההתנהלות בסין.
  • תוכנית מיסוי נוחה ומקלה – מס החברות בהונג קונג מקל מאוד עם חברות מקומיות ומהווה יתרון משמעותי על פני כל תחום שיפוט אחר באסיה.
  • מערכת בנקאות מתקדמת ומקצועית – רוב חשבונות הבנק שנפתחים בהונג קונג משמשים לפעילות בינלאומית וכוח האדם בבנקים המקומיים מקצועי ואיכותי.

 

ניתן לקבל מידע נוסף באתרינו, המקיף ביותר בארץ, העוסק בעולם העסקים והבנקאות בהונג קונג הונג קונג.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מציעה עבורכם ניסיון רב בליווי להקמת חברות בהונג קונג. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

© ‫Copyright - gbo-il