הקמת חברה בהולנד Holland - gbo-il

הקמת חברה בהולנד Holland

הקמת חברה בהולנד Holland

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בליווי מלא להקמת חברה בהולנד וסיוע בהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

יש לנו ניסיון רב בהקמת חברות בהולנד.

השירות כולל:

  • ליווי לאורך כל תהליך הקמת החברה בהולנד, כולל סיוע בבחירת מיקום החברה, מילוי טפסים ותשלומים.
  • סיוע בהתאמת ופתיחת חשבון בנק לחברה, בהתאם לצורך ובהתאם לסוג פעילותה.
  • סיוע באיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל, בהתאם לדרישה.
  • תשלום אגרות שונות בהתאם לדרישות רשם החברות בהולנד.
  • סיוע באיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.

מאפיינים עיקריים של חברה בהולנד

רקע כללי– הולנד נחשבת למדינה פופולארית בקרב משקיעים ישראליים. מלבד העיר הגדולה והמוכרת ביותר אמסטרדם, הולנד מציעה שלל אפשרויות השקעה בתחומי התיירות, החקלאות, התקשורת, המסחר ועוד. הולנד משתרעת על פני שטח של 41,453 ק”מ אך אינה מאוכלסת בצפיפות וחיים בה כ- 17 מיליון תושבים. התמ”ג של הולנד הוערך בשנת 2012 בלמעלה מ- 709,500 מיליון דולר, המקום ה- 23 בעולם. במדד הפיתוח האנושי נמצאת הולנד במקום ה- 4 בעולם. המטבע המקומי הוא אירו ופער הזמן בינה לבין ישראל הופך אותה ליעד אטרקטיבי להשקעות.

מיסוי– לפני פתיחת חברה בהולנד כדאי להכיר את משטר המס הנהוג במדינה. הולנד חתומה על למעלה מ- 70 אמנות מס שונות ולכן הקמת חברה הולנדית יכולה לעזור לישראלים שאינם מעוניינים לשלם מס כפול. שיעור מס החברות השולי הנהוג כיום בהולנד הוא 25.5% בלבד, לעומת 29.6% אותו גבתה המדינה עד לפני מספר שנים. בגין חלוקת דיבידנדים קיימת חבות מס של 15% ואין מס בולים על הקצאת מניות. הקמת חברה הולנדית לצורך מתן שירותי אחזקה מלווה בפטור כללי ממס בגין רווח הון ממכירת מניות. הסכמי האמנות הרבים של הולנד מאפשרים לחלק ממדינות המקור לפטור את מס חלוקת הדיווידנד גם עבור חברות שאינן מקבלות “פטור השתתפות”. לעומת זאת, חלוקת דיבידנדים מחברה תושבת הולנד לחברה ישראלית מחויב ברוב המקרים בשיעור מס של 15%. אפשר להגביל את שיעור הניכוי במקור בהולנד ל- 5% במידה והחברה הישראלית מחזיקה לפחות ברבע מהון החברה ההולנדית.

חיסיון- פרטי בעלי המניות והדירקטורים גלויים ברשם החברות ההולנדי. על מנת לשמור על דיסקרטיות ניתן למנות נאמנים ודירקטור נאמן וכך נמנעים מהופעת שמכם ברשם החברות.

שם חברה – אין הגבלות מיוחדות לבחירת שם לחברה כל עוד השם אינו פוגעני או דומה לשם קיים. שמות שקשורים לפיננסים צריכים אישור מיוחד. ניתן לקבוע שם בהולנדית ובאנגלית.

בעלי מניות– ישנה דרישה למינימום בעל מניות אחד, יחיד או חברה. אין חובה למנות בעל מניות מקומי.

דירקטורים ישנה דרישה למינימום דירקטור אחד. על מנת שהחברה תוכל להתקזז בנושאי מס בינלאומיים וליהנות משלל אמנות המס שהולנד חתומה עליהן, על הדירקטור להיות מקומי.

דוחות כספיים יש חובת הגשת דוחות כספיים כל שנה.

 

הקמת חברה בהולנד:

כאמור, פתיחת חברה בהולנד מציעה מגוון אפשרויות למשקיעים מישראל. ניתן לפתוח חברה הולנדית לצרכי שיתוף דיווידנד או להנאה מאמנות המס. הולנד היא מדינה פלורליסטית המקיימת יחסי גומלין עם משקיעים זרים מכל רחבי העולם ואין הגדרה ברורה בדין לגבי תושבות. הכלל העיקרי הוא שהייה של מעל 183 ימים במדינה ולאחר מכן היחיד הופך לתושב. בכל הנוגע אל תשלום מס, תושב חוץ חייב בגין הכנסות שהופקו במדינה בלבד ויחיד תושב חוץ יכול לבחור האם לשלם את המיסים בהולנד כתושב או כתושב זר בגין הכנסותיו. בנוסף, שיעור המס השולי בהולנד הינו 52% וכדאי להתחשב בנתון זה.

עצות לקראת הקמת חברה הולנדית:

רישום חברה בהולנד דורש מקצועיות וההכרות עם המדינה ועם אירופה, לרבות השפה הרשמית, סוג המשטר, הפוליטיקה והכלכלה המקומית. הקמת חברה בהולנד מציעה יתרונות רבים והמדינה היא חלק חשוב מאירופה ומהווה גורם מרכזי בכל שינוי העובר על היבשת, לכן,  רישום חברה בהולנד הוא ללא ספק צעד בעל אוריינטציה חיובית.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מציעה עבורכם ניסיון רב בליווי הקמת חברות בהולנד. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

© ‫Copyright - gbo-il