הקמת חברה בצרפת France - gbo-il

הקמת חברה בצרפת France

הקמת חברה בצרפת France

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בהקמת חברה בצרפת ובהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

השירות כולל:

  • ליווי לאורך כל תהליך הקמת החברה בצרפת.
  • התאמת ופתיחת חשבון בנק בחו”ל לחברה, בהתאם לסוג פעילותה ולדרישות הלקוח.
  • שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל, במידה הצורך.
  • תשלום אגרות בהתאם לדרישות רשם החברות בצרפת.
  • שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.

מאפיינים עיקריים להקמת חברה בצרפת:

רקע כללי– הקמת חברה בצרפת נחשבת לפתרון מצוין עבור אנשי עסקים, פירמות וגורמים נוספים המעוניינים לנצל הקלות מס שונות, לפתוח חברה בתחומי אירופה וליהנות ממדינה עם יציבות פוליטית, מדינית וביטחונית.

מיסוי נא לקחת בחשבון שיתכן ונתוני שיעורי המס אינם מעודכנים ומומלץ להיוועץ עם יועץ מס בינלאומי טרם הקמת החברה. 

הקמת חברה בצרפת מחייבת תשלום מס חברות בגובה 33%. צרפת היא מדינה סוציאליסטית מובהקת לכן חברות הנרשמות בתחומה חייבות לשלם מס בשיעור של 3.3% מסך כל המס המשולם בגין תרומה חברתית. לעומת זאת, חברות קטנות בצרפת מחויבות בתשלום מס בגובה 15%.

חיסיון מידע אודות בעלי מניות ודירקטורים בחברה גלוי ברשם החברות. חברת GBO מציעה שירותי נאמנות וכך ניתן ליהנות מדיסקרטיות.

שם חברה אין הגבלות יוצאת דופן לגבי בחירת שם החברה.

בעלי מניות– יש למנות לחברה בעל מניות אחד לפחות, אדם פרטי או חברה. כמו כן, ניתן למנות נאמן שיחזיק את המניות.

דירקטורים– יש למנות דירקטור אחד לפחות, יחיד או חברה, אין חובה שיהיה תושב צרפת. כאמור, ניתן למנות דירקטור נאמן.

דוחות כספיים יש חובת הגשת דוחות כספיים שנתיים.

הטבות ויתרונות להקמת חברה צרפתית:

רישום חברה בצרפת מאפשר להעביר הפסדים לשנים הבאות, ללא הגבלה- יתרון חשוב ומשמעותי בשיקולי הקמת חברה. מבחינה מעשית, המשמעות היא שניתן להקים חברה בצרפת ולהימנע ממאזן שלילי עקב השקעות והוצאות חד פעמיות. בצרפת יש דרישה לחברות תושבות חוץ לשלם מיסים רק אם הן תושבות קבע במדינה. חשוב לדעת כי שיטת המיסוי הצרפתית מעודדת השקעות זרות ומעניקה לחברות זרות מגוון כלים למיצוי פוטנציאל הרווח.

מדוע לרשום חברה בצרפת?

צרפת ממוקמת במערב אירופה והכלכלה במדינה נחשבת לאחת החזקות בעולם. משנת 1999 לאחר הצטרפות צרפת ליוזמת ה- EU הוחלף הפרנק הצרפתי למטבע האירו. הסקטור הפרטי בצרפת חזק והשקעות ממשלתיות תורמות להגברת התחרות וליציבות בשוק ההון המקומי. מעבר לכך, צרפת היא יעד אטרקטיבי עבור הקמת חברות ולהשקעות מאחר ותלותה של המדינה במחצבים מצומצמת יחסית. ממשלת צרפת משקיעה משאבים רבים בתחום הגרעין והיא היחידה נכון להיום, באיחוד האירופי, עם מתקן שיגור לחלל. אגב, כדאי לברר לגבי פתיחת חברה צרפתית כחלק מקונסטרוקציית מס בינלאומית או לצורך פעילות ייעודית.

הקמת חברה בצרפת היא תהליך קצר המאפשר ליהנות מהטבות רבות. כלכלת צרפת עמידה בפני שינויים, הממשלה תומכת בכניסת חברות זרות וניתן ליהנות מכוח אדם זול ויעיל במגוון תחומים. לפני הקמת החברה חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מחברת GBO ולערב אנשי מקצוע המכירים את המדינה ואת הבירוקרטיה.

תושב צרפת מול תושב חוץ– חברת GBO ממליצה להתייעץ עם יועץ מס לפני הקמת חברה בצרפת. חשוב לדעת כי שיעור המס המינימאלי לתושב חוץ עומד על 20%. לעומת זאת, תושב צרפתי חייב במס מכל הכנסותיו, כאשר שיעור המס השולי הנו 40%. ישראלים המעוניינים להשקיע בצרפת ומבררים לגבי קבלת תעודת תושב מקומי חייבים לדעת כי יש להוכיח לרשויות המדינה כי מקום המגורים היחיד של המשקיע הוא בצרפת. בנוסף, יש לבצע את רוב הפעילות בתוך תחומי צרפת ולהראות מסמכים המעידים על הימצאות נכסים בתחומי המדינה. תושבי חוץ אינם עומדים בתנאים הללו לכן פתיחת חברה צרפתית אפשרית רק בקונסטלציה של חברה זרה.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מציעה עבורכם ניסיון רב בהקמת חברות בצרפת. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

© ‫Copyright - gbo-il