הקמת חברה באנגליה England - gbo-il

הקמת חברה באנגליה England

הקמת חברה באנגליה England

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בליווי מלא להקמת חברה באנגליה ופתיחת חשבון בנק באנגליה. כמו כן, החברה מתמחה בהקמת חברות בחו”ל במגוון רחב של מדינות בעולם. ניתן לפתוח חשבון בנק רק לחברה אנגלית שאנו מקימים ואין אפשרות לפתיחת חשבון בנק פרטי. בנוסף, נשמח לסייע לכם באיתור שירותים פיננסיים באנגליה, כגון: ראיית חשבון, שירותים משפטיים וייעוץ עסקי.

אנו מתחייבים לשירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות הארץ.

השירות כולל:

  • ליווי תהליך הקמת החברה באנגליה, כולל מילוי הטפסים הנדרשים ועבודה מול רשם החברות המקומי.
  • סיוע בחיבור לבעלי מקצוע איכותיים באנגליה בתחומים שונים כגון- ראיית חשבון, שירותים משפטיים, סיוע מקומי ועוד.
  • התאמת חשבון בנק לחברה, בהתאם לסוג פעילותה.
  • סיוע באיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל.
  • סיוע באיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.
  • תשלום אגרות לרשויות האנגליות הנדרשות לפעילות החברה.

מאפיינים עיקריים של חברה זרה באנגליה:

רקע כללי- הקמת חברה אנגלית ( UK Companies) מאפשרת למשקיעים ליהנות מכל היתרונות בחברה אירופאית לכל דבר ומגישה חופשית לשוק האירופאי. אנגליה חתומה על אמנות מס עם מדינות רבות מרחבי העולם וניתן לנצל באופן מלא את היבטי המס ותכנון מס חברות, יתרון משמעותי לחברות בינלאומית.

נא לקחת בחשבון שיתכן ונתוני שיעורי המס אינם מעודכנים ומומלץ להיוועץ עם יועץ מס בינלאומי טרם הקמת החברה

מיסוי- חברה באנגליה המוגדרת כמקומית Resident לעניין המס (בדומה לישראל) היא חברה שהוקמה באנגליה ומבחן הניהול והשליטה מתקיים לגביה באנגליה. חברה אנגלית חייבת במס חברות על כל הכנסותיה בכל מקום בעולם, כולל באנגליה. חברה שאינה תושבת אנגליה חייבת במס חברות רק על הכנסות שלה שהונפקו באנגליה. מס החברות הינו פרוגרסיבי ומתחיל ב 21% עבור חברה שהכנסותיה הן עד הכנסות של 300,000 פאונד ו 28% מס חברות לחברה עם הכנסות מעל מיליון וחצי פאונד.

חיסיון- פרטי החברות נמצאים ברשם החברות האנגלי והן חשופות לכל דורש. כאמור, ניתן להיעזר בסיוע באיתור שירותי נאמנות בעזרת חברת GBO.

שם חברה- מגוון אפשרויות לבחירת שם לחברה. בחירת שם הקשור לתחום הבנקאות, המימון והפיננסים דורש אישור מיוחד של וועדה הבודקת לעומק את הבקשה.

בעלי מניות- דרישה לרישום בעל מניות אדם אחד לפחות.

דירקטורים- מינימום של דירקטור אחד, ניתן למנות חברה ואין חובה למנות דירקטור אנגלי.

 

יתרונות הקמת חברה באנגליה:

אנגליה חתומה על אמנות מס עם מעל 100 מדינות ברחבי העולם. המספר הגבוה של אמנות המס מאפשר לחברה הבריטית לקבל דיבידנדים ממספר חברות ממדינות שונות ללא תשלום מס. כלומר, תשלום המס על דיבידנדים יכול להיות אפסי!
בנוסף, יש פטור ממס חברות באנגליה בגין רווחי הון המופקים בידי חברה אנגלית ממכירת מניות בחברות מסחר בנות זרות וכל הכנסה לחברה בגין משיכת דיבידנד המשולם מחברה אנגלית פטור ממס חברות באנגליה. אגב, חברה באנגליה הנהנית מדיבידנדים מחברה זרה שאינה אנגלית חייבת מס חברות אך ניתן לזכות את המס במקור המדינה של החברה הזרה.
יתרון נוסף וחשוב הוא פטור ממס חברות לחברות באנגליה בגין רווחי הון שהתקבלו מחברה אנגלית ממימוש מניות בחברות בנות זרות.

 

התנאים למימוש הפטור הם:

  • החברה האנגלית מחזיקה לפחות 20% בחברת הבת.
  • החברה האנגלית מחזיקה לפחות שנה בחברת הבת.
  • החברה תוגדר בתקנון שלה כחברת מסחר.

משטר המס באנגליה אינו מציע הטבות מס מיוחדות לאנשים פרטיים, כאשר גובה המס יכול להגיע ל 40% ומס החברות ל- 28% אבל ישנן הטבות מס משמעותיות בכל הנוגע לחברה באנגליה המחזיקה חברות אחרות ופעילה באנגליה. כידוע,

אנגליה נהנית מפריחה בתעשיית הפיננסים, לרבות בתחום חברות החזקה אנגליות, ומהווה מקור משיכה לאנשי עסקים מכל העולם.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מציעה עבורכם ניסיון רב בליווי בהקמת עסקים באנגליה ולחברה קשרים עמוקים בתחום המשפטי והפיננסי באנגליה. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

© ‫Copyright - gbo-il