הקמת חברה באיי קיימן Cayman Islands - gbo-il

הקמת חברה באיי קיימן Cayman Islands

הקמת חברה באיי קיימן Cayman Islands

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בליווי להקמת חברה באיי קיימן, בהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם ובסיוע בפתיחת חשבון בנק לחברה בבנקים בחו”ל. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

השירות כולל:

  • ליווי מלא לכל תהליך רישום החברה באיי קיימן.
  • הכנת כל המסמכים והטפסים הנדרשים ועבודה מול רשם החברות המקומי.
  • במידה הצורך נוכל לסייע לחברה בפתיחת חשבון בנק בחו”ל, במגוון רחב של בנקים. חברת GBO תסייע בבחירת הבנק המתאים ביותר לפעילותה הצפויה של החברה.
  • סיוע ואיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל- שירות ייחודי כאשר בעלי המניות מבקשים לשמור על דיסקרטיות.
  • סיוע ואיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.

מאפיינים עיקריים לחברות באיי קיימן Cayman Islands:

רקע כללי- איי קיימן ידועים בזכות הכלכלה היציבה, הנגישות הנוחה, והחקיקה המבוססת על עקרונות בריטיים. לכן, משקיעים מרחבי העולם מקימים חברות באיי קיימן ונהנים מיתרונות הכלכלה היציבה, מרישום חברה חדשה בהליך נוח ופשוט יחסית ומתחום שיפוט הנחשב למשתלם.

מיסוי– אין תשלום מס חברות כל עוד הפעילות העסקית של החברה מתבצעת מחוץ לאיי קיימן.

חיסיון- אחד היתרונות הגדולים של איי קיימן הוא החיסיון הפיננסי והבנקאי החזק שהמדינה מציעה. איי קיימן ביססה את מעמדה כמרכז בנקאי מוביל תודות לתקנות המחמירות של שמירת מידע וסודיות.

שם חברה- אין דרישות מיוחדות לקביעת שם החברה. שמות שמכילים הקשרים פיננסים ובנקאים זקוקים לאישור מיוחד. השמות נרשמים באנגלית.

בעלי מניות– יש למנות בעל מניות אחד לפחות, פרטי או חברה. פרטי בעלי המניות נמצאים ברשם החברות של איי קיימן אך  אינם גלויים לציבור. על מנת לשמור על דיסקרטיות ניתן להשתמש בשירותי נאמנות שחברת GBO מספקת.

דירקטורים- לפחות דירקטור אחד, יחיד או חברה, לא חייב להיות תושב המקום. לשמירה על דיסקרטיות ניתן להשתמש בשירותי נאמנות בעזרת חברת GBO.

דוחות כספיים- אין חובת הגשת דוחות כספיים.

 

הקמת חברה באיי קיימן:

שותפות יציבה עם ארצות הברית– השפה הרשמית באיי קיימן היא אנגלית, כל המסמכים כתובים בשפה האנגלית וחברות זרות נהנות מרמת תקשורת גבוהה בין המוסדות הרשמיים. עיר הבירה של איי קיימן נקראת ג’ורג’ טאון וענייני הניהול הפנימיים נמצאים תחת אחריות הממשלה המקומית. באיי קיימן חיים כ- 53 אלף תושבים, התמ”ג נכון לשנת 2008 מוערך ב-2,250 מיליון דולר והמטבע המקומי נקרא דולר קיימני. בעבר, התבססה הכלכלה באיי קיימן על חקלאות ותעשיות ישנות. כיום, נהנים המשקיעים ממגוון שירותים עסקיים מתקדמים, ממערכת תחבורה מפותחת ומשותפות מסחר יציבה עם ארצות הברית. אגב, אף מדינה בעולם אינה חתומה כיום על אמנת מס למניעת מס כפול עם איי קיימן. מדיניות המס באי מושכת לאיי קיימן משקיעים רבים המקימים בה חברות , בתחומי עיסוק שונים. חברות אופשור באיי קיימן אינן חייבות במס על הכנסות שהופקו מחוץ לאי, ואין צורך להגיש דוחות כספיים לרשויות הממשלתיות.

תקנות איי קיימן– פתיחת חברה באיי קיימן כפופה למספר חוקים והגבלות. חברת אופשור באיי קיימן אינה רשאית לסחור עם תושבי האי או להחזיק נדל”ן באי. זוהי תקנה יחסית נפוצה בתחומי שיפוט רבים ומבחינה זו איי קיימן אינם יוצאי דופן. בנוסף, חל איסור על חברות אופשור לעסוק בבנקאות ובביטוח והן אינן מורשות להנפיק מניות לציבור. מטרת הממשל המקומי היא להעניק הטבות מס שיופנו לטובת השקעה באי, הכנסת הון זר והוספת משאבים. חברה באיי קיימן חייבת למנות נציג מקומי שהוא תושב האי. בהליך הקמת החברה יש להחזיק בכתובת רשומה באי ובשם שאינו מטעה.

חיסיון מוחלט– יש למנות לחברה דירקטור ובעל מניות אחד לפחות. הממשלה אינה מגבילה את החברה לגבי זהותם של הדירקטור או בעל המניות והם אינם חייבים להיות תושבי האי. כאמור, פרטיהם נשמרים בסודיות ואינם חשופים לציבור.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מציעה עבורכם ניסיון רב בליווי הקמת חברות באיי קיימן. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

© ‫Copyright - gbo-il