הקמת חברה באיי הבתולה הבריטיים BVI - gbo-il

הקמת חברה באיי הבתולה הבריטיים BVI

הקמת חברה באיי הבתולה הבריטיים BVI

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בליווי להקמת חברות זרות באיי הבתולה הבריטיים BVI. החברה תסייע ברישום החברה החדשה במהירות, במקצועיות ובדיסקרטיות. בנוסף, נסייע לכם לפתוח חשבון בנק עסקי/פרטי בבנק מקומי או במגוון רחב של בנקים בעולם.

השירות כולל:

  • ייעוץ והכוונה בבחירת סוג החברה בהתאם לפעילות העסקית הצפויה.
  • ליווי תהליך הקמת החברה כולל מילוי טפסים ועבודה מול רשם החברות המקומי.
  • הסיוע בתאמת חשבון בנק לחברה בהתאם לסוג פעילותה.
  • שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל.
  • תשלום אגרות בהתאם לחוק ולדרישת המדינה.
  • שירותי משרד וירטואלי, כולל מזכירות ודואר.

מאפיינים עיקריים של חברה זרה ב- BVI:

רקע כללי– איי הבתולה הבריטיים (BVI – British Virgin Islands) הם קבוצת איים בים הקריבי, השייכים לבריטניה והינם חלק מארכיפלג איי הבתולה. איי הבתולה הבריטיים כוללים 4 איים עיקריים ועוד כ- 50 איים קטנים. אוכלוסיית האיים מונע כ- 22,000 איש ועיר הבירה רואוד טאון שוכנת באי הגדול טורטולה. איי הבתולה הבריטיים (BVI – British Virgin Islands) הם אחת מקבוצות האיים המשגשגות ביותר. שני מקורות ההכנסה העיקריים ב- BVI הם תיירות ושירותים פיננסיים. 50% מהכנסות המדינה מקורם בתעשיית האופשור Offshore ומגיעים מאגרות שונות לרישום חברות זרות הרשומות באי ונהנות מהטבות מס, כתוצאה מהיותו של האי אחד מתחומי השיפוט המשתלמים ביותר מבחינת מס.

מיסוי- חברות זרות הרשומות באיי הבתולה הבריטיים (BVI – British Virgin Islands) נהנות ממס בגובה 0% על הכנסות שמקורן מחוץ לאיים. דיבידנדים וריבית המשולמים לתושבי חוץ פטורים מניכוי מס במקור. אין מס על רווחי הון, על מתנות ומס עזבון. ל- BVI קיימות אמנות מס עם בריטניה, יפן ושוויץ.

חיסיון- המידע אודות בעלי התפקידים בחברה אינו מופיע ברשם החברות המקומי.

שם חברה- נאסר על החברה להשתמש בשם זהה או דומה לשם של חברה קיימת. יש איסור על שימוש במילים הבאות בשם החברה, למעט בקיום רישיון או הסכמה רשמית של ממשלת איי הבתולה הבריטיים: בנק, נאמנות, נאמנים, ביטוח, ביטחון, ביטוח משנה, בניית הקהילה, חסכונות, הלוואות, לשכת המסחר, אוניברסיטה, קרן עירונית, קרן השקעות ניהולית או כל מילה מקבילה בשפה אחרת.

בעלי מניות– בחברה זרה יש לרשום לפחות בעל מניות אחד. בעל המניות יכול להיות יחיד או חברה. ב- BVI ישנו חיסיון על פרטי בעל המניות ופרטיו אינם מופיעים ברשם החברות. הרישום של בעל המניות יופיע רק אצל הנציג המקומי.

דירקטורים- יש לרשום דירקטור אחד לפחות בחברה, מקומי או לא, יחיד או חברה. על מנת לשמור על דיסקרטיות ניתן למנות דירקטורים נאמנים עבור החברה, בעזרת חברת GBO.

דוחות כספיים – אין חובה להגיש דוחות כספיים מבוקרים לחברות באיי בתולה.

 

רישום חברות זרות:

BVI Company – צורת הרישום של חברה באיי הבתולה הבריטיים הינה “חברה עסקית בינלאומית” (IBC – International Business Company) המעוגנות תחת חוק החברות הבינלאומי משנת 1984 וחוק הבנקים והנאמנויות משנת 1990. הליך הרישום של חברות זרות ב- BVI מחייב נציג מקומי וכתובת רשומה בתוך האיים.

© ‫Copyright - gbo-il