הקמת חברה בבליז Beliz - gbo-il

הקמת חברה בבליז Beliz

הקמת חברה בבליז Beliz

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בליווי מלא להקמת חברה בבליז וסיוע בהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

השירות כולל:

  • ליווי תהליך הקמת החברה, כולל מילוי הטפסים הנדרשים ועבודה מול רשם החברות המקומי.
  • סיוע בהכנת כל טפסי החברה לחתימות.
  • סיוע בהתאמת חשבון בנק לחברה בהתאם לסוג פעילותה ובהתאם לדרישת הלקוח.
  • סיוע באיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל.
  • תשלום אגרות שונות בהתאם לדרישות של הרשויות בבליז.
  • סיוע באיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.

מאפיינים עיקריים של חברה בבליז:

רקע כללי- בליז (Beliz) הינה מדינה קטנה במרכז אמריקה, על חוף הים הקריבי. המדינה גובלת עם מקסיקו וגואטמלה. בעברה היתה בליז מושבה בריטית ולכן רבים מדברים במדינה באנגלית. אוכלוסיית המדינה מונה כ- 300,00 תושבים בלבד ושטחה 22,000 קמ”ר. בליז סיטי היא העיר הגדולה במדינה ועיר הנמל הראשית. עיר הבירה היא בלמופן. המטבע המקומי הוא דולר בליזאי.

כלכלה–  כלכלת בליז מתבססת בעיקר על עסקים פרטיים בתחום החקלאות ומסחר. עיקר החקלאות הינם גידולי סוכר, הדרים ובננות. ייצוא הסוכר מהמדינה הינו כמחצית כלל הייצוא של המדינה. בשנים האחרונות מנסה הממשלה לעודד את ענפי התיירות, הבנייה ופעילות של הקמת חברות זרות בבליז על מנת להגדיל את התמ”ג.

מיסוי- למרות שבבליז שיעור המס הפנימי גבוה יחסית, חברת חוץ המאוגדת בבליז פטורה ממס על כל הכנסותיה כל עוד מקור ההכנסות אינו מפעילות מקומית. לכן, בליז נחשבת לתחום שיפוט מועדף ונפוץ להקמת חברה זרה. אגב,  לבליז אין אמנות מס עם אף מדינה.

חיסיון בליז מחמירה עם התקנות לשמירת סודיות וכל בעלי המניות של חברה אינם מופיעים ברשם החברות בפומבי אלא נשארים אצל הסוכן שהקים את החברה.

שם חברה ניתן לבחור בכל שם לחברה זרה ובכל שפה. אסור לבחור בשם זהה או דומה לשם של חברה קיימת. בנוסף, השימוש במילים הבאות נאסר: בנק, נאמנות, נאמנים, ביטוח, ביטחון, חסכונות, הלוואות, חדר מסחר, אוניברסיטה, מוניציפאלי או כל מקבילה של המילים בשפה אחרת.

בעלי מניות– יש למנות לפחות בעל מניות אחד, יחיד או חברה. כאמור, בליז מקפידה על חיסיון ופרטיות החברות והנושא  מעוגן בחוק. פרטי בעל המניות בחברה זרה אינם מופיעים ברשם החברות. ניתן להנפיק מניות למוכ”ז Barrier Shares, אך נדרש להפקידן אצל הנציג המקומי של החברה. מניות למוכ”ז הן מניות שלא רשומות על אף אחד ומי שמחזיק בהם פיזית, הוא בעל המניות בחברה.

דירקטורים– החוק בבליז דורש לפחות דירקטור רשום אחד, אדם פרטי או תאגיד, לא משנה אזרחותם. יש חיסיון על שמות הדירקטורים והפרטים אינם חשופים לעיני הציבור.

דוחות כספיים אין חובת הגשת דוחות כספיים לחברה זרה.

רישום חברה בבליז:

רישום חברה זרה בבליז הינה מסוג “חברה עסקית בינלאומית” (IBC – International Business Company). חברת חוץ המוקמת בבליז מנועה מעסקים עם תושבי בליז, מהחזקת נכסים מוחשיים במדינה, מהחזקת מניות או אג”ח של חברה מקומית ואינה רשאית לעסוק בתחום הבנקאות, ביטוח ותחום הנאמנויות. הליך רישום של חברת חוץ בבליז מחייב נציג מקומי וכתובת מקומית, תהליך הקמת החברה מהיר יחסית.

כאמור, ניתן לפתוח לחברה שנרשמה בבליז חשבונות בנק בחו”ל עסקיים ועו”ש במגוון רחב של בנקים. פנו אלינו למידע נוסף.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מציעה עבורכם ניסיון רב בליווי הקמת חברות בבליז. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

© ‫Copyright - gbo-il