הקמת חברה באוסטרליה Australia - gbo-il

הקמת חברה באוסטרליה Australia

הקמת חברה באוסטרליה

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בסיוע בהקמת חברה באוסטרליה ובהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

השירות כולל

  • ליווי לאורך תהליך הקמת החברה באוסטרליה, החל משלב בחירת מיקום החברה למילוי טפסים ותשלומים.
  • בהתאם לצורך, סיוע בהתאמת חשבון בנק לחברה, בהתאמה לסוג פעילותה.
  • תשלום אגרות שונות בהתאם לדרישות רשם החברות באוסטרליה.
  • סיוע ואיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירותי מזכירות ודואר.

מאפיינים עיקריים של חברה אוסטרליה:

רקע כללי– אוסטרליה משתרעת על פני שטח עצום של 7.7 מיליון קמ”ר ורוב החברות הנפתחות בה מתרכזות סביב עיר הבירה קנברה או סידני- העיר הגדולה ביותר במדינה. המטבע המקומי הוא דולר אוסטרלי וכלכלת המדינה יציבה מאוד. בשנת 2012 הוערך התמ”ג של אוסטרליה ב- 960,900 מיליון דולר. אוסטרליה מדורגת במקום ה- 20 בעולם מבחינת תמ”ג לנפש, במקום ה- 2 בעולם במדד הפיתוח האנושי ובמקום ה- 230 בעולם בדירוג הצפיפות. אוסטרליה מעניקה לחברות מקומיות וזרות סל כלים מגוון מאוד לצרכי השקעות. המערכת הכלכלית באוסטרליה מתחלקת לשלושה סוגי עסקים וכך מקלה על ישראלים המעוניינים לפתוח חברה במדינה. כדאי לדעת כי תושבי אוסטרליה נוהגים להתחיל בתור עסק עצמאי, כאשר לאחר מכן הם יכולים לצמוח למעמד שותפות ולעיתים גם חברה.

מיסוי פתיחת חברה באוסטרליה מבטיחה תנאי מס נוחים וזאת למרות שיעור מס החברות שעומד על 30%. חברה תושבת אוסטרליה חייבת בגין תשלומי מס עבור הכנסותיה מכל מקור שהוא, לעומת חברה תושבת חוץ החייבת במס בגין הכנסות שמקורן באוסטרליה בלבד. חשוב לדעת כי הקמת חברה אוסטרלית (תושבת אוסטרליה) חייבת לעמוד במספר תנאים ועליה להתאגד בתחומי המדינה ולהוכיח כי הניהול והשליטה שלה מופעלים מאוסטרליה. בנוסף, חברה נחשבת לתושבת אוסטרליה כאשר מרבית כוח ההצבעה בה נמצא בידי תושבי המדינה. לכן, רישום חברה באוסטרליה דורש לא רק הליכים ביורוקרטים אלא גם גיוס עובדים ומנהלים מקומיים.

מע”מ– שיעור המע”מ באוסטרליה הוא 10%. על פי התקנות וחקיקת המס באוסטרליה, תושב הוא יחיד אשר התגורר במדינה מאז ומעולם, היגר אליה למטרות מגורים לצמיתות או שוהה בה מעל 183 ימים בשנת מס. אוסטרליה מיישרת קו עם מדינות אחרות בעולם, כמו ארצות הברית, וגובה שיעור מס פרוגרסיבי על יחידים. שיעור המס השולי באוסטרליה מגיע עד 45% אך על היחיד וגם על תושב זר מוטל תשלום מס רפואי בשיעור של 1.5%.

 

הקמת חברה באוסטרליה וקבלת הטבות:

הליכי הקמת חברה אוסטרלית זוכים לתמיכה מצד הממשלה. אוסטרליה מעניקה למשקיעים זרים בעלי חברות אופשור  פטור מלא ממס על רווחי הון שהופקו על נכסים באוסטרליה, למעט נכסי נדל”ן. ממשלת אוסטרליה מציעה למשקיעים פטור מלא על הכנסות שהגיעו אל המדינה והועברו החוצה מיד. אגב, רק התנגדות מצד משרדים ממשלתיים יכולה למנוע את קבלת ההטבות. חשוב לפנות לייעוץ מקצועי בנושא תכנון מס במהלך הקמת חברה אוסטרלית. ההתנהלות מול הבירוקרטיה של אוסטרליה תקבע במידה רבה את הצלחת ההשקעה ופתיחת החברה.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מציעה עבורכם ניסיון רב בהקמת חברות באוסטרליה. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]