הקמת חברה באנגווילה Anguilla - gbo-il

הקמת חברה באנגווילה Anguilla

הקמת חברה באנגווילה Anguilla

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מתמחה בליווי להקמת חברה באנגווילה ובהקמת חברות זרות במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ודיסקרטי המתבצע דרך משרדינו בתל אביב, ללא כל צורך מצדך לצאת את גבולות ישראל.

השירות כולל:

  • ליווי מלא לכל אורך תהליך רישום החברה באנגווילה.
  • הכנת המסמכים והטפסים הנדרשים ועבודה מול רשם החברות המקומי.
  • אפשרות לפתיחת חשבון בנק בחו”ל לחברה, במגוון רחב של בנקים. חברת GBO תסייע בבחירת הבנק המתאים ביותר לפעילותה הצפויה של החברה.
  • סיוע באיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל כדי לשמור על דיסקרטיות. 

מאפיינים עיקריים לחברות באנגווילה:

רקע כללי– אנגווילה הוא אי השייך לממלכה המאוחדת. עיר הבירה של אנגווילה נקראת הוואלי, השפה הרשמית היא אנגלית והמדינה משתרעת על פני 91 קמ”ר בלבד. אוכלוסיית אנגווילה מונה כ- 15,000 תושבים והתמ”ג עומד על 175 מיליון דולר. המטבע המקומי של אנגווילה נקרא דולר מזרח קריבי. עיקר הפרנסה של התושבים מושתתת על דיג ותיירות. כלכלת אנגווילה נחשבת מסורתית ומבוססת בין היתר על גידול בעלי חיים, תעשיית מלח ובניית סירות. האי מאכלס תיירים רבים מדי שנה, רמת החיים בו גבוהה וההון האנושי מגוון. ניתן להגיע לאנגווילה בטיסות ממיאמי, מניו יורק או מערים שונות בארצות הברית. משקיעים בעלי חברות באירופה ובאמריקה הלטינית מנצלים את המערכת הכלכלית של אנגווילה וטסים אליה ישירות. בניגוד לאיים אחרים, אמצעי התקשורת באנגווילה פועלים היטב. ניתן להשתמש בתוך אנגווילה גם בדולר אמריקני רגיל ואין הגבלה על שער החליפין.

מיסוי אין מס חברות, מס אישי או מס רווח הון. אנגווילה הידועה במיסוי האפסי שהיא מעניקה לעסקים ולחברות מושכת כך חברות זרות, עסקים ויזמים רבים.

חיסיון יש שמירת חיסיון גבוהה מאוד באנגווליה והמדינה מטילה קנסות כבדים למפרי החיסיון.

שם חברה ניתן להעניק שמות לחברה באנגלית אך אין לבחור בשם קיים או דומה לשם קיים וסור לבחור שמות המציינים שמות ומותגי בנקאות, פיננסים, ביטוח, ספנות, משפחת המלוכה בריטית או שמות פוגעניים מכל סוג.

בעלי מניות– ניתן למנות בעל מניות יחיד, פרטי או חברה, אין חובה על תושבות באנגווילה.

דירקטורים– לפחות דירקטור אחד, פרטי או חברה, אין חובה על תושבות מקומית.

דוחות כספיים אין חובת הגשת דוחות כספיים.

 

תנאים לרישום חברה באנגווילה:

המערכת באנגווילה גמישה ומאפשרת הקמת חברה במהירות ובקלות באמצעות מילוי טופס בסיסי הכולל שני דפים  ואת תקנון החברה. החברה חייבת לספק כתובת מקומית אך ניתן לרשום את החברה במשרד עו”ד מקומי. בנוסף, ניתן למנות אזרח כנציג מקומי. על מנת לרשום חברה עם שם הקשור לבנקאות או ביטוח ניהול עסקי יש לקבל הסכמה ואישור מיוחד. בנוסף, שם החברה חייב להופיע ברשימה הקבועה.

הקמת חברה באנגווילה מתבצעת במסגרת השירותים הפיננסיים וניתן לפתוח חשבון בנק בבנקים בינלאומיים הפועלים באי. אפשר להחזיק בחשבונות בנק פרטיים או עסקיים בדולר אמריקאי. מערכת החוקים של אנגווילה מבוססת על מערכת החוקים הבינלאומית ולכן נהנים מהתנהלות תקינה ומודרנית. אגב, שפת החוק באנגווילה היא באנגלית ומסמכי החברות כתובים גם הם באנגלית. חברה בינלאומית נהנית באנגווילה מהטבות מס ומזכויות והיתרים, בדומה לאזרח פרטי. חברת אופשור מוגבלת בעסקים עם תושבי אנגווילה, בעסקאות בנקאות ונאמנות, בעסקי ביטוח או במתן שירותים הכרוכים בניהול. מצד שני, פתיחת חברת אופשור באנגווילה מאפשרת החזקת חשבונות בנק, שכירת יועצים, החזקה במסמכי החברה, קיום פגישות והשכרת שטח למשרדים.

באנגווילה לא נגבים מיסים ישירים כמו מס הכנסה, מס חברות, מס רווחי הון, מס מתנות או מס עזבונות. האגרה השנתית עבור הקמת חברה רגילה היא כמה מאות דולרים.

חברת GBO שירותים פיננסים בינלאומיים בע”מ מציעה עבורכם ניסיון רב בליווי להקמת חברות באנגווילה. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, בטלפון: 5104257 – 03 , באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

© ‫Copyright - gbo-il