ייבוא מסין – המדריך המקוצר לייבוא מסחרי מסין - gbo-il

ייבוא מסין – המדריך המקוצר לייבוא מסחרי מסין

חברתינו מספקת שירותים פיננסים לעוסקים בייבוא מסין. אנו מתמחים בהקמת חברות בהונג קונג ייבוא ובפתיחת חשבונות בנק בהונג קונג אשר מהווה את שער הכניסה הנוח והקל ביותר לסין. בנוסף, ניתן להקים חברה בתחומי שיפוט נוספים ולפתוח לחברה חשבון בנק במגוון רחב של בנקים. למידע נוסף לחץ כאן.

ייבוא מסין נהפך למאד פופולארי בשנים האחרונות מהסיבה הפשוטה שסין היא מדינת הייצור הגדולה ביותר בעולם ורוב המוצרים והסחורות מגיעות כיום מסין. יש שני דרכים עקריות לעשות יבוא מסין – יבוא מוצרים אישיים מסין ויבוא מסחרי מסין. שתי הדרכים שונות זו מזו והן מיועדות למטרות שונות. הראשונה היא אישית ופרטית ויכולה לכלול יבוא רהיטים, יבוא חומרי בנייה ואינסטלציה לבניית בית, יבוא מוצרי חשמל ואלקטרוניקה לבית וכדומה. יבוא זה נועד לצרכים אישיים ויש להתייחס אליו בשונה מיבוא מסחרי שמיועד לאנשי עסקים העוסקים ביבוא ושיווק המוצרים בארץ.

יבוא מוצרים מסין

אם אתם מעוניינים ביבוא אישי מסין כי אתם בונים בית חדש או לכל מטרה אישית אחרת מומלץ לעבוד עם חברה המתמחה ביבוא אישי. הכלל הוא שגם לאחר התשלום לחברה שתארגן לכם את היבוא לארץ אתם עדיין תחסכו סכומי עתק אילו הייתם קונים את אותם המוצרים אצל הספקים המקומיים בארץ. חברה העוסקת ביבוא אישי לארץ תלווה אתכם משלב בחירת המוצרים בעזרת קטלוגים שונים, דרך הנסיעה לסין לביקור באולמות התצוגה וקשירת קשר עם הספקים המקומיים. כמו כן תארגן החברה את כל נושא הלוגיסטיקה ממחסני הספקים השונים בסין ועד לפתח הבית שלכם כולל הסדרי המכס והנמל הדרושים. יבוא מוצרים מסין יכול להיות מאד מועיל, ומומלץ לעשות זאת עם חברה בעלת מוניטין בתחום.

יבוא מסחרי מסין

יבוא מסחרי מסין היא אופרה אחרת. מדובר ביבוא לצרכים מסחריים ולשיווק המוצרים בארץ. כדי להצליח במשימה זו מומלץ ליצור קשר עם נציג ישראלי העובד בסין שיוכל להכניס אתכם לעניינים באמצעות קשריו ובהתאם לתחום היבוא שלכם. חשוב לזכור כי סין איננה מדינה בעלת מנטליות מערבית ולוקח זמן רב להבין את הקודים העסקיים הסינים המסתתרים מאחורי המילים והג’סטות השונות. לכן, איש מקומי ומנוסה יהיה אבן הפינה להצלחה שלכם. לאחר שתמצאו ספק סיני אמין שמתעסק בסוג המוצרים שאתם מעוניינים בהם עליכם לנהל מולו מערכת עסקית.

להל”ן כמה טיפים להצלחת מיזם של יבוא מסחרי מסין:export import (2)

אין להוריד המחיר לגבול לא הגיוני – אל תכפה מחיר נמוך מידי על הספק הסיני. ברגע שהוא ירגיש שהוא עומד להפסיד הוא יחסוך במקומות שיכאבו לך הרבה יותר.

הספק הוא שותף ולא יריב – אל תראה בספק הסיני יריב עסקי אלא שותף. אל תתנשא ואל תעליב (קוראים לזה איפוק), כבד את מנהגיו גם אם הם משונים. זכור שמנהגיך משונים בעיניו.

אל תתעלם משאלות הספק – הספק הסיני לא שואל שאלות כדי להראות לך שהוא יותר חכם ממך – הוא באמת מעוניין שהעבודה מולו תהיה יעילה וללא תקלות. התייחס בכובד ראש לכל שאלה שלו וענה עליהן בצורה הבהירה ביותר.

הסבר את דרישותיך בצורה ברורה – לא תמיד יובנו דבריך כהלכה ועליך להסביר אותם שוב ושוב עד שיהיה לך ברור כי הספק הסיני יודע בדיוק על מה אתה מדבר.

שום דבר לא  מובן מאליו – אל תחשוב שמה שמובן מאליו עבורך הוא גם כך עבור הספק הסיני שלך. תכונה זו יכולה להכשיל עסקאות רבות. היה קשוב ובדוק כל פרט ופרט בקשר להבנתו בצד השני.

אל תדרוש דברים לא הגיוניים – דרישות לא הגיוניות מהספק הסיני עלולות לטרפד עסקאות רבות ויש להיזהר מכך.

הקשב בעיון לדברי הספק שלך והייה סבלני – לספק יש את הידע והנסיון המקומי ואל תנסה להיות “ישראלי כל יכול” במגרש שלא שלך. הקשב לספק הסיני ולמה שהוא אומר בין השורות ותוכל ללמוד מכך הרבה.

אם אתה יודע סינית – אל תראה זאת– השתמש בידע זה להאזין לשיחות בין הסינים.


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]