מדריך השקעות נדל”ן במיאמי ובפלורידה - gbo-il

. חבריתנו מתמחה בהקמת חברת החזקות להשקעות נדל”ן בארהב. מבנה הפעילות כולל חברה בארה”ב וחשבון בנק בארה”ב, רישום מס ועוד. מידע נוסף כאן

 

אנו מקיימים קשרים עסקיים עם מיטב החברות העוסקות בהשקעות נדל”ן בחו”ל – השאר פרטים ונסייע לך בבחירת החברה הנכונה להשקעות הנדל”ן שלך! צור קשר עכשיו

 

האטרקטיביות של פלורידה מגיעה לישראל

פלורידה נחשבת לאזור מאוד פופולארי עבור השקעה ורכישת נכסי נדל”ן בארצות הברית. מבחינת האמריקאים, פלורידה היא מדינת השמש הנצחית ומלבד האוכלוסייה המבוססת השוכרת בה בתי נופש ישנה גם תנועה ערה של תיירות פנים. בהקשר של ישראל, רובנו מכירים את פלורידה בתור מדינת האם של העיר מיאמי. הקרבה של מיאמי לים והאקלים החם הופכים אותה לאטרקטיבית מאוד עבור ישראלים המחפשים השקעות אטרקטיביות ונכסי נדל”ן איכותיים. ניתן לחלק את נושא ההשקעה בפלורידה למספר נושאים, כגון אופי האזור, סוגי הנכסים, גישת הרשויות והאופן בו ניתן לנצל הזדמנויות.

עובדות על מדינת פלורידה ונכסי הנדל”ן באזור

מבחינת נתונים, מדינת פלורידה מתהדרת בלא פחות מאחד עשר מיליון תיירים בשנה. בנוסף, בפלורידה חופי ים מרהיבים ומאזן הגירה חיובי הנשמר כבר שנים רבות. באופן ספציפי יש במיאמי עשרות שכונות בעלות מוניטין איכותי אשר על פי התחזיות ערכן צפוי לזנק באופן משמעותי. ניתן לרכוש נדלן במיאמי על קו החוף ולהשכיר אותו לתיירים, או לחילופין להעדיף נדלן במיאמי הנמצא במרכז העיר ולהשכיר אותו דווקא למקומיים. נכסי נדלן במיאמי הנרכשים ישירות מהבנקים בשל פשיטות רגל נחשבים למניבים ביותר, אך ישנן אופציות נוספות במידה ונעזרים באנשי מקצוע המכירים מקרוב את התחום, בדומה להשקעות נדל”ן בארצות הברית .

שוק מקומי חזק

נדלן בפלורידה מציע יתרון מסוג נוסף: ההכנסה והתעסוקה של התושבים המקומיים. בניגוד לאזורים אחרים בארה”ב ולהשקעות בנדלן בחול, נדלן בפלורידה מתאפיין בדירות ובבתים מסוגים שונים. המשמעות היא מגוון של אפשרויות השקעה, בעיקר עבור ישראלים. רבים מבין אותם נכסי נדלן בפלורידה ממוקמים בתוך קומפלקסים יוקרתיים אשר יפתיעו אתכם באיכותם. גם משקיעים מקנדה, מערב ארצות הברית ואירופה זיהו את ההזדמנות שמציעים נכסי נדלן בפלורידה ולכן בשנים הקרובות ישנו צורך לפעול מהר על מנת ליהנות מתשואות גבוהות.

נקודות חשובות בעת חיפוש אחר דירה במיאמי

על מנת לרכוש דירות במיאמי להשקיע יש לשים לב למצב המשפטי של הדירה, לאזור בו היא ממוקמת, למצב הכלכלי של התושבים בשכונה, לקרבה אל מרכזי קניות, תחבורה ובתי ספר ולשווי הנכסים האחרים הנמצאים באזור. ערכן של דירות במיאמי משתנה בין האזורים השונים ובמידה ואין לכם את הכלים להחליט מה הוא הנכס הרלוונטי עבורכם נסו להתייעץ עם גורם מקומי. בכל מקרה, דירות במיאמי יכולות להיות גם אופציה טובה כדירות מעבר או נכס אשר יכול לשמש את המשקיע עד להתייצבות השוק.

נכסים בפלורידה ללא מיסי מדינה

משקיעים הרוכשים דירות בפלורידה נהנים מהעובדה כי הם אינם מחויבים בתשלום מס מדינה עבור נכסים. במקביל, דירות בפלורידה נמצאות בנגישות מלאה למאגרי מים, מה שמשביח את הנכס בעיקר בטווח הארוך. כיום מניבים דמי שכירות עבור דירות בפלורידה תשואה של בערך 9%, אחוז גבוה באופן משמעותי מדירות במרכז ארצות הברית. למעשה, תשואה שנתית של דירות בפלורידה יכולה להגיע ללא פחות מ-40% בשנה אחת בלבד.

כיצד אתם יכולים להשתלב בכלכלה האמריקאית?

כדי למצוא בתים למכירה בפלורידה יש צורך בהכנות מקדימות. למרות המגוון העצום של בתים למכירה בפלורידה, לא כל נכס מתאים להשקעה ארוכה. מעורבות של מתווך מקומי והתייעצות עם גורמים בישראל יכולה לעזור בסינון הצעות שונות לגבי בתים למכירה בפלורידה, כאשר בחלק מהמקרים ניתן לרכוש מידע גם באופן עצמאי. זכרו כי בתים למכירה בפלורידה מוכיחים את חוזקה של ארצות הברית, ונהנים מכל היתרונות שמאפשרת הכלכלה החופשית. התעניינו לגבי נכסים באזור החוף המזרחי ובעיקר בפלורידה ובדקו כיצד גם אתם יכולים להשתלב בשוק הנדל”ן המקומי.

© ‫Copyright - gbo-il