רכישת נכסים בארה”ב להשקעה והשקעות נדל”ן מניב בארה”ב - gbo-il

חברתינו מתמחה בהקמת מבני אחזקה להשקעות נדל”ן בארה”ב ובאירופה

המבנה כולל הקמת חברה בארה”ב + חשבון בנק בארה”ב לחברה + רישום מס וליווי.

חוקים להצלחה ברכישת נכסים בארצות הברית להשקעה

השקעות נדל”ן מניב בארה”ב מחולקות למספר סוגים, ולכן מאפשרות מגוון גדול של דרכי פעולה. יחד עם זאת, שמירה על עקרונות חשובים כבר בשלב הראשון של ההשקעה יכולה לחסוך בירוקרטיה ותשלומים מיותרים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, גם להשקעות נדל”ן בארצות הברית יש חוקים. מצד אחד אין צורך בידע מקצועי על מנת לאכוף אותם, אך מצד שני מעורבות של מומחה בתחום יכולה להקל באופן משמעותי. השקעות בארה”ב מבוססות לא רק על פוטנציאל ואופק רווחי אלא על קבלת החלטות נכונות.

ניצול השווקים האמריקאיים וסנכרון עם הכלכלה המקומית הם תנאי להצלחתן של השקעות בארה”ב, בין אם מדובר על רווח מנכסי נדל”ן בטווח הארוך או על רכישת נכסים לצורך יצירת רווח מיידי, לדוגמא דירה בניו יורק למכירה

הטעויות הנפוצות מהן כדאי להימנע

על מנת להימנע מטעויות בעת חיפוש אחר נכסים בארצות הברית להשקעה יש להתמקד בתשואה בלבד. במילים אחרות, במידה ואתם מתכננים לרכוש בית בפרברים או דירה במרכז ניו יורק, הקפידו לברר מהו אופי האזור וכיצד מתייחסים אליו התושבים. ברוב המקרים אתם לא תהיו אלו שתגורו בבית, ולכן אין חשיבות לצבע הקירות, גודל החדרים או עיצוב החצר. הפרמטר היחיד אשר ישפיע על ההצלחה של השקעות נדל”ן מניב בארה”ב או השקעות נדלן בחו”ל הוא השאלה האם יהיו קונים או שוכרים שישמחו לשלם לכם עבור שהייה בנכס.

מה ההבדל בין ארצות הברית לישראל?

טעות נפוצה אחרת בקרב זרים המחפשים אחר השקעות נדל”ן בארה”ב נובעת מתוך חוסר היכרות עם ההבדלים בין אמריקה למדינות אחרות. ישראלים המכירים מקרוב את התחום של השקעות בארה”ב מזהים שני הבדלים עיקריים: המימון וניהול הנכס. לגבי הנושא הראשון, חשוב לזכור כי בעת רכישת נכס בארה”ב וקניית בית בארה”ב אין אפשרות להגיע רק עם חלק מהסכום ולהשלים אותו בעזרת משכנתא. יש צורך בהכנת הסכום המלא מראש וכמובן בתשלומי המיסים הרלוונטיים.

בכל הקשור אל ניהול הנכס, השקעות נדל”ן בארה”ב באות לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר במידה והן מאורגנות בצורה נכונה. החוליה המגשרת בין הנכס לבין המשקיע היא גורם אשר תפקידו לייעץ, לכוון ולספק שירות מיידי בהתראה קצרה. השקעות בארה”ב אשר אינן מלוות על ידי גורם מוסמך מטעם המשקיע נתקלות לעיתים קרובות בבעיות מהן אפשר להימנע מראש.

נצלו את חופש המידע האמריקאי

אחד הדברים המקלים על הצלחה של השקעות נדל”ן מניב בארה”ב הוא חופש המידע. היות והנכסים מנוהלים בשקיפות מלאה, ניתן ללמוד רבות על הנכס ועל הפוטנציאל שלו במידה ומבצעים את הבדיקות הנכונות. שווים של נכסים בארצות הברית להשקעה נגזר מערכם של נכסים דומים, וקל יותר לתכנן מהלכים עסקיים במידה ומכירים את כל הסיכונים. בנוסף, אסור לשכוח את המיסוי. הרשויות בארצות הברית לא מקלות ראש בנושא הזה ולכן יש להוסיף את שיקולי המס אל המאזן.

תכנית עסקית אחרת לכל סוג של השקעה

ישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על השקעות בארה”ב והשקעות נדלן בארהב, אך חלקם קשורים רק לאזורים או לנכסים מסוימים בלבד. על מנת לבחון לעומק את סוג ההשקעה מומלץ לפנות אל אנשי מקצוע, לקרוא מידע באתרי אינטרנט אמינים ולהתייעץ עם משקיעים נוספים. השקעות נדל”ן מניב בארה”ב ידועות באטרקטיביות שלהן, אך כדאי בכל מקרה לצמצם את הסיכונים על ידי רכישת ידע. קל לעשות זאת במידה ונערכים מראש לכל התרחישים ולומדים על ההיסטוריה של הנכס. לסיכום, בשנים הקרובות תמשיך ארצות הברית להיות מדינה המאפשרת הזדמנויות עסקיות ואין דרך טובה יותר לנצל זאת מאשר לרכוש נכסי נדל”ן מניבים.


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]