מדריך בתים למכירה בארה”ב - gbo-il

חברתנו מתמחה בהקמת מבנה אחזקה לנכסים בארה”ב הכולל הקמת חברה בארה”ב וחשבון בנק בארה”ב.

אנו מקיימים קשרים עסקיים עם מיטב החברות העוסקות בהשקעות נדל”ן בחו”ל – השאר פרטים ונסייע לך בבחירת החברה הנכונה להשקעות הנדל”ן שלך! צור קשר עכשיו

כל מה שצריך לדעת על בתים למכירה בארצות הברית

משבר הנדל”ן בארצות הברית שינה את הכלכלה בכל רחבי העולם, אך אין ספק כי עבור הישראלים הייתה השפעתו משמעותית. התחום בו ניתן לראות זאת בצורה הבולטת ביותר הוא כמובן נכסי הנדל”ן עצמם, בבתים המפוזרים בכל רחבי ארצות הברית כמו מדינות ניו יורק, קליפורניה ועוד. למרות התחזיות כי שוק הנדל”ן בארצות הברית יצליח להתאושש והמחירים יעלו בצורה משמעותית, גם היום ניתן ליהנות מנכסים המניבים תשואה גבוהה.

מול ישראל, בה ערך הנדל”ן מושפע ישירות מהחלטות ממשלתיות אשר אינן תמיד מבוססות על שיקולים כלכליים, בארצות הברית מתקיים שוק חופשי ליברלי לחלוטין. הדרך המומלצת להשתלב בשוק הנדל”ן בארצות הברית היא רכישת דירות ובתים, תוך התייעצות עם גורמים מקצועיים. מכיוון שהנושא של קניית בתים בארה”ב מגוון ורחב כל כך, יש צורך במידע אמין ובתשובות לשאלה היכן כדאי להשקיע.

שיקולים בעת רכישת בית בארה”ב

קניית בית בארה”ב אינה מתבססת רק על שיקולי העלות. ישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על התשואה מהבית, וחלקם באים לידי ביטוי כבר בשלב הרכישה הראשון. בין היתר, יש לבדוק את העיר ואת האיזור בו מוצעת הדירה: קניית בית בארה”ב במחיר זול אך בשכונה בה רמת הפשיעה גבוהה אינה תשיג את המטרה. מנגד, קניית בית בארה”ב באיזורים מבוקשים לדוגמא השקעות בנדל”ן בניו יורק, גם כאשר ישנו צורך בביקוש יכולה להיות אטרקטיבית יותר. בכל מקרה, כדאי לבדוק את לוחות הנדל”ן באיזור בו מתכננים לרכוש את הנכס ורק לאחר מכן לקבל החלטה.

רכישת בית בארה”ב והתשואה האופציונאלית

ישנן דירות למכירה בארה”ב הנמצאות בשווקים יציבים. נכסים מן הסוג הזה אפשר לזהות באיזור דאלאס, בה נכס אשר נרכש בסכום של 25,000 דולר יכול להניב תשואה חודשית של 500 דולר ויותר. שוויין של דירות למכירה בארה”ב הנמצאות ליד מרכזי קניות למשל עולה באופן משמעותי, בעיקר באיזורים בהם ישנה אוכלוסיה מבוססת. ישראלים ומשקיעים אחרים בעולם מעדיפים להתמקד בתחום של דירות למכירה בארה”ב מפני שהם יודעים כי תמיד יהיה ביקוש לנכסים מן הסוג הזה. בניגוד למדינות אחרות, הגופים הפדראליים ורשויות המיסים בארצות הברית תומכים בהשקעות מבחוץ ומעודדים את רכישת הנכסים.

מפלורידה ועד שיקאגו

חברות השקעה המתמחות בנכסים או בתים למכירה בארצות הברית מצביעות על מגמה אטרקטיבית נוספת: נהירה למערב, בעיקר אל עבר מדינות פלורידה. בעוד במדינת ניו יורק ובמדינת קליפורניה אחוז המס על הנכס הוא הגבוה ביותר, במדינת פלורידה ניתן ליהנות מבתים אשר נמכרו בעבר במחירים של מאות אלפי דולרים ומוצעים היות במחירים של כמה עשרות אלפי דולרים בלבד. על פי המומחים, השוק האמריקאי עוד לא סיים את תהליך ההתאוששות שלו ולכן ניתן ליהנות מהפוטנציאל הטמון בו.

ישראלים המעוניינים לבצע רכישת בית בארה”ב לצורך השכרה והשקעה או השקעות נדל”ן בחול יכולים גם לבדוק את האופציה של נכס בשיקאגו. העירייה המקומית מספקת סובסידיה עבור תשלום שכר הדירה, ולכן אמריקאים רבים שוכרים דירה בשיקאגו ומקפיצים את התשואה הדו-שנתית.

הגדרת מטרות בעת חיפוש אחר בתים למכירה בארצות הברית

ארצות הברית מגוונת מאוד ולכל מדינה בה מאפיינים אחרים המשפיעים על שוק הנדל”ן המקומי. יחד עם זאת, מעניין לראות את האופן בו ניתן לבצע תהליכי קניית בתים בארה”ב וליהנות משנים רבות של תשואה גבוהה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות פנייה אל יועצי נדל”ן, התייעצות עם גורמים מקצועיים והגדרה מראש של המטרות. כך ניתן לחסוך זמן וכסף, ולהתמקד בעיר הנכונה עבור רכישת נכס מכל סוג.


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]