הקמת חברת אחזקות בחו”ל עבור השקעות נדל”ן בחו”ל - gbo-il

הקמת חברת אחזקות בחו”ל עבור השקעות נדל”ן בחו”ל

חברתנו מתמחה בסיוע בהקמת חברה אחזקות בחו”ל עבור השקעה בפרויקטי נדל”ן בחו”ל מסוגים שונים כגון השכרה, מסחר, מגרשים לפיתוח, מלונות דירות תיירות, נדל”ן למגורים, מסחרי ועוד.
אם אתה מתכנן השקעות נדל”ן בחו”ל, באירופה – ברומניה, קפריסין, אוקראינה, רומניה, אנגליה ועוד, באפשרותך לרשום את נכס הנדל”ן על שם חברה זרה בבעלותך. הדרך המהירה והקלה ביותר לרשום נכס בחו”ל/השקעה בנדל”ן בחו”ל היא דרך הקמת חברה בחו”ל.

מומלץ להיוועץ עם מומחי מס בינלאומי טרם רישום החברה -נשמח לסייע לך באיתור מומחה מס בינלאומי

רכישת נכס נדל”ני בחו”ל הינו תהליך מורכב ביותר הדורש התייחסות להיבטים שונים כגון:

  • ביוקרטיה במדינת הנכס.
  • הבטים משפטיים- דיני מקרקעין מקומיים.
  • ניהול הנכס השוטף.
  • בנקאות והלוואות.
  • ראיית חשבון.
  • מבנה השותפות על סוגיותיו השונות.
  • ועוד.

מבנה אחזקת הנכס
מאחר ורכישת הנכס והשקעה בנדלן בחול יכולה להתבצע במדינות רבות, לכל מדינה יש את הכללים שלה מבחינה משפטית, בנקאית ומיסויית לכן הנקודה החשובה ביותר בראי של משקיע ישראלי צריכה להיות מה יהיה מבנה האחזקה של הנכס. בתחום השקעות הנדל”ן בחו”ל, ישנה שונות גבוהה של חוקים ותקנות בין מדינה למדינה כאשר לכל מדינה יש את החוקים שלה, ז”א, אין סטנדרט קבוע וידוע שעל פיו מתנהלות עסקאות המקרקעין. השקעה בנדל”ן ברומניה שונה מהשקעות נדל”ן אנגליה.
חוקי שימור, רישום זכויות, בעלות, טאבו, חוקי עזר מקומיים, ביטוח, מיסוי ועוד הן רק חלק בהתחומים שחייבים לקחת בחשבון בקניית הנכס. יתכן שבחירה שגוייה של מיקום ואופי חברת האחזקות תגרור את הפרוייקט להפסדים כספיים או לשיתוק תפעולי מאחר והחברה לא מתאימה לחוקי המדינה ולעיסקה המדוברת.

חברת אחזקות
חברת אחזקות עבור השקעה בנדלן בחול יכולה להיות בנוייה בכמה אופנים, בהתאם למיקום וסוג הנכס. ניתן לשלב מיבנה שיהיה מורכב מחברות שהוקמו בתחומי שיפוט שונים על מנת להינות מהחזרי הלוואות, ריביות וביטוחים או לחילופין מיבנה חברה שמורכב מחברה בודדת. אם הנכס נקנה באירופה, ניתן להקים חברת אחזקות אירופאית (לדוגמא קפריסאית) ולהינות מהחזרי מע”מ של חברת האם בגין תשלומים לנותני שירות מקומיים. השקעה בנדל”ן בחו”ל דרך חברה זרה יכולה לצמצם את חבוות המס של החברה.

יעוץ מס בינלאומי לבחינת האופרציה
חברתינו מתמחה בהקמת האופרציה עצמה אך כפי שניתן לראות, השקעות נדל”ן בחו”ל (רומניה, אנגליה, אוקראינה, קפריסין,הונגריה, בולגריה, ברליו ועוד) הינו תחום מורכב למידי ומחייב יעוץ מס בינלאומי והנחיות לפעולה מיטבית. נוכל לסייע לכם בהפנייה לאחד המשרדים המובילים הארץ בתחום של מיסוי בינלאומי על מנת שתקבלו את ההחלטות הטובות והנכונות ביותר.

  • השירות ניתן ממשרדינו בארץ כאשר אנו מסייעים בהקמת מבנה חברת האחזקות כולל סיוע בפתיחת חשבון בנק. כאמור, ניתן להקים את חברת האחזקות להשקעות בנדלן בחול מגוון תחומי שיפוט כגון קפריסין, BVI, אנגליה, גיברלטר, שוויץ וכדומה ולפתוח לחברה חשבון בנק באותן מדינות.

בנוסף, נוכל לסייע באיתור שירותי ראיית חשבון, הנהלת חשבונות, כתובת רשומה וכדומה – הכל בהתאם לצורך שעולה לצורך השקעות נדל”ן בחו”ל. לדוגמא כתובת דואר תקנית – על מנת לא לפספס מכתבים רישמיים הנוגעים לחברה מהרשות המקומית בה ממוקם הנכס , חובה לספק כתובת דואר תקנית ואמיתית.

השקעות נדל”ן בחו”ל והשקעה בנדלן בחול- השירות מתבצע במהירות, מקצועיות וביעילות.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית ללא כל התחייבות בטלפון: 03-5104257 ,

באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]