סודיות בנקאית בשוויץ - gbo-il

חברתנו מתמחה בפתיחת חשבון בנק בשוויץ עבור לקוחות פרטיים וחברות אופשור Offshore. בעזרת מערכת הקשרים שפיתחנו עם בנקים שוויצרים שונים, אנו נדאג להדריך וללוות אתכם בכל התהליך של פתיחת חשבון בנק בשוויץ ונסייע לכם לקבל את השירותים הבנקאיים הנחוצים לכם בעמלות הנמוכות ביותר.אנו נדאג להתאים את פרופיל הפעילות העסקית והפרטית שלכם לבנק שוויצרי שהוא המתאים ביותר עבורכם.

אין מדינה יותר טובה משוויץ בכדי לשמור בצורה הכי בטוחה ודסקרטית על כספך.

סודיות בנקאית של בנקים בשוויץ היא מהנוקשות בעולם ונובעת ממסורת עתיקת יומין ומעוגנת בחוק השוויצרי. סודיותם של הבנקים בשוויץ הגנה על כספים שהופקדו אצלם למעלה מ-300 שנה. עד לשנת 1934 סודיות בנקאית זו עוגנה באמצעות הוראות הקוד השוויצרי האזרחי ובאמצעות קוד העבודה השוויצרי. תורת המשפט הפדרלית במדינה הידקה את הסודיות הבנקאית דה פקטו, כך שלקוח אשר נפל קורבן להפרת סודיות בנקאית יוכל לתבוע את נזקיו באשר הם מהגורם המפר.

סעיף 47 של החוק הפדרלי הנוגע לבנקים מסחריים ובנקים לחסכונות, נכנס לתוקף ב-8 לנובמבר 1934. סעיף זה מונע מכל אדם המשמש כעובד בנק, בכל תפקיד ובכל דרגה, מחשיפת כל אינפורמציה הנוגעת ללקוח הבנק.

תחת אמות מידה אילו של סודיות בנקאית, הפרטיות לקוחות הבנק מעוגנת משפטית, כשהחוק השוויצרי מגביל בצורה מחמירה שיתוף של מידע עם צדדים שלישיים, כולל רשויות מס, ממשלות זרות ואפילו רשויות מקומיות, וזאת למעט צו של בית משפט פדרלי שוויצרי. נדיר מאוד ששופט פדרלי יתן צו להרים את מסך סודיות הבנקאית, אלא אם מדובר במקרים של הלבנת הון, כלומר כסף שחור שמקורו בפשיעה.

סעיף 273 של החוק השוויצרי הפלילי בא להעניש אנשים אשר עברו על החוקים של סודיות בנקאית. האנשים המורשעים עלולים להיכלא לתקופת מאסר או להיקנס בסכום של עד 30,000 פרנקים שוויצרים או שניהם. סודיות בנקאית שוויצרית אוסרת על בנקים בשוויץ את חשיפת קיומו של חשבונך או חשיפת אינפורמציה בנוגע אליו ללא אישורך. אם אדם הינו שוויצרי או זר המשתמש בשירותים של בנקים בשוויץ, כל מידע אשר נוגע אליו ולחשבונותיו נחשב למידע סודי. המונח “סודיות בנקאית” מכסה כל קשר עסקי באשר הוא עם הבנק.

סודיות בנקאית בשוויץ אינה מוגבלת בזמן. באם תחליט לסגור את חשבונך, הסודיות הבנקאית בנוגע לחשבונך תשמר.

על אותו משקל, באם הבנקאי שלך עוזב את הבנק או פורש, הוא מחוייב להסכמים אלו של סודיות עד ליום מותו.

סודיות בנקאית גם מגנה על כל קשר שנוצר כאשר רוצים לבצע פתיחת חשבון בנק בשוויץ, גם אם פתיחת החשבון לעולם לא התממשה. מערכת המשפט המקומית יוצאת מנקודת הנחה שהלקוח מעוניין בפרטיותו לכל אורך מערכת היחסים בינו לבין הבנק. אתה הוא האדם היחידי לו יש את הסמכות לאשר לבנק לשתף צד כלשהו במידע הנוגע אליך. על סודיות בנקאית להיות מכובדת תמיד, לרבות אם הבנקאי אינו מבין את הסיבות לשמן אתה דורש אותה.

היוצאים מן הכלל היחידים לחוקים אלו הם מקרים של הלבנת הון, כלומר כסף שחור שמקורו בפשע ומנסה לנצל את מערכת הבנקים בשוויץ על מנת להלבין את הכספים. במקרים אלו תוסר הסודיות הבנקאית רק עם צו של בית משפט פדרלי שוויצרי. החוק למניעת הלבנת הון נכנס לתוקפו בשוויץ בשנת 1998.

סודיות בנקאית אינה מורמת כשמדובר במקרים של העלמת מס, וזאת מפני שאי הצהרה על הכנסות או נכסים אינה נחשבת לעבירה פלילית בשוויץ. אי לכך ובהתאם לזאת אין לממשלה המקומית או לכל ממשלה אחרת את הזכות לגישה למידע בנוגע לחשבונותיך. בכדי לקבל גישה לחשבונותיך על הממשלה לשכנע שופט שוויצרי שיש ראיות חותכות בנוגע לכך שביצעת פשעים חמורים, לרוב של הלבנת הון, עפ”י החוק השוויצרי.

סודיות בנקאית לא “תורם” עקב מקרים פרטיים של ירושה או גירושין, באם שמרת על סודיותך. אם המתלוננים ידרשו לחלק מנכסיך, חובת ההוכחה על קיום חשבונותיך תהיה עליהם.

חברתינו, GBO, מתמחה בפתיחת חשבון בנק בשוויץ עבור לקוחות פרטיים וחברות זרות מסוג אופשור OFFSHORE והינו בעל הכרות מעמיקה עם כל מערכת הבנקים בשוויץ. בעזרת מערכת הקשרים שפיתחנו עם בנקים בשוויץ, אנו נדאג לעזור וללוות אתכם בכל תהליך פתיחת החשבון ונסייע לכם לקבל את השירותים הבנקאיים הנחוצים לכם בעמלות הנמוכות ביותר.אנו נדאג להתאים את פרופיל הפעילות העסקית והפרטית שלכם לבנק שוויצרי שהוא המתאים ביותר עבורכם ואף נדאג לחבר אתכם עם יועצי השקעות שאנו מכירים באופן אישי ומכירים את איכות עבודתם.

 

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית ללא כל התחייבות בטלפון: 4257 03-510 ,

באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר


 


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]