שאלות ותשובות – פתיחת חשבון בנק בשוויץ - gbo-il

אין מדינה יותר טובה משוויץ בכדי לשמור בצורה הכי בטוחה ודיסקרטית על כספך. חברתנו מתמחה בליווי מלא לפתיחת חשבון בנק בשוויץ עבור לקוחות פרטיים וחברות בחו”ל.

בעזרת מערכת הקשרים שפיתחנו עם בנקים שוויצרים שונים, אנו נדאג להדריך וללוות אתכם בכל התהליך של פתיחת חשבון בנק בשוויץ ונסייע לכם לקבל את השירותים הבנקאיים הנחוצים לכם בעמלות הנמוכות ביותר.

האם כל אזרח ישראלי יכול לפתוח חשבון בנק בשוויץ?

כן, אין שום הגבלה על אזרחים ישראלים לבצע פתיחת חשבון בנק בשוויץ, ללא קשר למוצאם. תהליך פתיחת חשבון בנק בשוויץ אינה כמו פתיחת חשבון בנק בישראל. בנקים בשוויץ מחויבים לעשות בדיקת נאותות (Due Diligence) עבור כל לקוח והם מאוד זהירים כאשר הם פותחים חשבונות בנק ללקוחות חדשים. בהרבה מקרים לקוחות מגיעים לא מוכנים והבנקים מסרבים לפתוח להם חשבון בנק. ברגע שלבנק יהיה חשד לגבי מקור הכספים או לגבי זהות האדם שפותח את החשבון, הבנק שוויץ יסרב לפתוח את החשבון ולו רק כדי לא לפגוע בתדמית שלו. ישנם מקרים רבים של לקוחות שכספם הושג בדרך הישר אולם הם לא הגיעו מוכנים לבנק ולא אנו על השאלות כמו שצריך.

האם אני יכול לפתוח חשבון חברה בשוויץ?

ישנן הגבלות לאפשרויות של פתיחת חשבון בבנק בשוויץ לחברה שהוקמה בתחומי שיפוט מסויימים. בפתיחת חשבון בנק בשוויץ לחברה, מאמתים את כל מסמכי היסוד של חברת האופשור Offshore ונדרשת הצגה של כל ההעתקים המקוריים. ניתן לפתוח חשבונות חברה של מניות רגילות, מניות למוכ”ז Barrier Shares ומניות באמצעות הקמת נאמנות Trust. חלק מהלוחות פותחים חשבונות בבנק שוויצרי לחברות שמאחוריהן קיים עסק חיי והחשבון משמש את פעילות החברה בין אם לצורך פעילות עסקית .שוטפת ובין אם מדובר בניהול יתרת המזומנים של החברה, חלק פותחים חשבונות לחברות לצורך תכנוני מס על מנת לפחית את נטל המס כולל חשבונות לחברות שהוקמו

למה שאני פשוט לא יכנס לבנק שוויצרי ואפתח חשבון לבד ללא עזרתכם?

פתיחת חשבון בנק בשוויץ אינה כמו פתיחת חשבון בנק בישראל. בנקים שוויצרים מחויבים לעשות בדיקת נאותות (Due Diligence) עבור כל לקוח והם מאוד זהירים כאשר הם פותחים חשבונות בנק ללקוחות חדשים. בנקים בשוויץ מעדיפים לפתוח חשבונות ללקוחות ע”י הפנייה ממישהו שהם מכירים.

חברתנו מתמחה בליווי לפתיחת חשבון בנק בשוויץ עבור לקוחות פרטיים וחברות אופשור offshore והינו בעל הכרות ממיקה עם מערכת הבנקים בשוויץ. בעזרת מערכת הקשרים שפיתחנו עם בנקים שוויצרים שונים, אנו נדאג לעזור וללוות אתכם בכל תהליך פתיחת החשבון ונסייע לכם לקבל את השירותים הבנקאיים הנחוצים לכם ובעמלות הנמוכות ביותר. אנו נסייע לכם להתאים את פרופיל הפילות העסקית והפרטית שלכם לבנק שוויצרי שהוא המתאים ביותר עבורכם.

האם אני יכול דרככם לפתוח חשבונות בבנק זרים במקומות נוספים בעולם?

חברתנו מתמחה בליווי מלא לפתיחת חשבונות והקמת חברות בחו”ל Offshore במקומות שונים בעולם. נשמח ללות אתכם בתהליך פתיחת חשבונות בנק בשוויץ, לוקסמבורג,הונג קונג, סינגפור, קפריסין, אנגליה, ג’רסי ואיי קיימן. במידה ואתה מעוניין לפתוח חשבון בנק בבנקים זרים במקומות אחרים בעולם, נשמח לסייע לך.

 האם אני יכול לסגור את החשבון שלי מתי שאני רוצה?

אין שום הגבלות לגבי סגירת חשבון בנק בשוויץ. אתה יכול לסגור את החשבון באופן מיידי וסגירת החשבון היא לרוב ללא תשלום. במידה ויש לך ניירות ערך בחשבון, ניתן להעבירם לחשבון אחר. העבת ניירות הערך כרוכה בתשלום.

עד כמה סודיים הבנקים בשוויץ?

אין מדינה טובה יותר משוויץ בכדי לשמור בצורה הכי בטוחה ודיסקרטית על כספך. הסודיות בנקאית של בנק שוויץ הינה מהנוקשות בעולם ונובעת ממסורת עתיקת יומין ומעוגנת בחוק השוויצרי. תחת אמות מידה אילו של סודיות בנקאית, פרטיות לקוחות הבנק מעוגנת משפטית, כשהחוק השוויצרי מגביל בצורה מחמירה שיתוף של מידע עם צדדים שלישיים, כולל רשויות מס, ממשלות זרות ואפילו רשויות מקומיות, וזאת למעט צו של בית משפט פדרלי שוויצרי. נדיר מאוד ששופט פדרלי ייתן צו להרים את מסך הסודיות הבנקאית, אלא אם מדובר במקרים של הלבנת הון, כלומר כסף שחור שמקורו בפשיעה.

הסודיות הבנקאית של בנק שוויץ נמצאת בתקופה האחרונה תחת מתקפה מצד מדינות שונות, במיוחד ארה”ב ומדינות מסוימות באירופה, שמנסות לכופף אותה כל הזמן. רצוי להתייעץ לפני פתיחת חשבון בבנק שוויץ לגבי השינויים שעוברים על הסודיות הבנקאית, במיוחד כאשר אחת המטרות העיקריות של פתיחת החשבון היא שמירה על הדיסקרטיות.

האם יש ביטוח פקדונות בשוויץ?

אין ביטוח פקדונות מגובה ע”י הממשלה בשוויץ לחשבונות בנק בשוויץ. ביטוח פקדונות מוענק היום במדינת סינגפור עבור לקוחות המפקידים שם כסף, ללא תלות בסכום ההפקדה ובסוג המטבע. משרדינו מומחה בפתיחת חשבון בנק בסינגפור שנחשבת היום לשוויץ החדשה בעולם ולקוחות המפקידים כסף בסינגפור נהנים מכל היתרונות שמעניקה מערכת בנק שוויץ ובכלל זה הסודיות הבנקאית והחסיון הבנקאי.

האם אני יכול להפקיד שקלים או כל מטבע אחר בחשבון בבנק שוויצרי?

מערכת הבנקאות של בנק שוויץ היא מהמפותחות בעולם. ניתן להפקיד כספים בחשבון בכמעט כל מטבע שקיים בעולם בכללם שקלים ישראלים. אולם יתכן מצב שבנקים שוויצרים ספציפיים לא יסכימו לקבל שקלים ישראלים. אנו נדאג להתאים לכם את הבנק שיוכל לספק את כל דרישותיכם.

האם אני צריך לשלם מיסים בשוויץ על השקעות בני”ע דרך חשבון בנק בשוויץ?

בשוויץ אין תשלום מס במקור על השקעות בניירות ערך. חובת הדיווח היא על הלקוח אל מול מדינתו והבנק לא יעביר שום דיווח לרשויות המס של מדינתו של הלקוח. בשוויץ לעומת זאת קיים מס של 35% . על אזרחים אירופים ואמריקאים חלות הגבלות מסוימות וכדאי מאוד לקרוא את הפרק מיסוי חשבונות בנק בשוויץ.

חברתנו מתמחה בליווי מלא לפתיחת חשבון בנק בשוויץ עבור לקוחות פרטיים וחברות בחו”ל והינה בעלת הכרות מעמיקה עם מערכת הבנקאות השוויצרית. בעזרת מערכת הקשרים שפיתחנו עם בנקים שוויצרים שונים, אנו נדאג ללוות אתכם בכל תהליך פתיחת החשבון ונסייע לכם לקבל את השירותים הבנקאיים הנחוצים לכם בעמלות הנמוכות ביותר.

 

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית ללא כל התחייבות בטלפון: 4257 03-510 ,

באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]