הקמת חברה בקפריסין - gbo-il

חברתינו מתמחה בליווי בהקמת חברה בקפריסין ובסיוע לפתיחת חשבון בנק לחברה במגוון רחב של מדינות נוספות. השירות הינו מקצועי, מהיר ודיסקרטי ומתבצע דרך משרדינו בתל אביב ללא כל צורך מצידך לצאת את גבולות ישראל.

השירות כולל:

  • ליווי תהליך הקמת החברה הכולל מילוי הטפסים הנדרשים ועבודה מול רשם החברות המקומי.
  • סיוע בהתאמת חשבון בנק לחברה, בהתאם לסוג הפעילות של החברה.
  • סיוע באיתור שירותי נאמנות ודירקטורים בחו”ל.
  • תשלום אגרות שונות בהתאם לדרישות של כל מדינה.
  • סיוע באיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירות מזכירות ודואר.
  • סיוע באיתור יועץ מס בינלאומי.

 

מאפיינים עיקריים של חברה בקפריסין

רקע כללי – שנת 2003 התקבלה קפריסין לאיחוד האירופי. ב- 1 בינואר הפכה קפריסין למדינה מן המניין בגוש האירו וביססה את מעמדה כמובילה בפתרונות אופשור Offshore ובפעילות מסחרית. בעבר הלירה הקפריסאית הייתה המטבע המקומי אבל מאז הקבלה לאיחוד האירופי, היורו הפך למטבע המקומי.

מיסוי – חברות בקפריסין (Cyprus Companies) הרשומות בקפריסין אבל מנוהלות ונשלטות מחוץ לקפריסין, יימוסו רק בגין ההכנסות שנוצרו בקפריסין, כלומר, כל ההכנסות מכל מקום אחר שאינו קפריסין, אינן חייבות במס. כלל זה הפך את קפריסין למרכז עולמי של הקמת חברות אופשור Cyprus Offshore וניהול חשבון בנק.

חיסיון – שמות בעלי המניות והדירקטורים של חברה קפריסאית מופיעים ברשם החברות המקומי ופתוחים לעיון הציבור, במידה ורוצים לשמור על חיסיון, ניתן להשתמש בשירותי נאמנות. על ידי כך שמות הנאמנים הם שיופיעו ברשם החברות המקומי. חברתנו מספקת שירותי נאמנות.

שם החברה – ישנם הגבלות על שם החברה ואיסור לשמות המכילים את הביטויים: asset management, asset manager, assurance, bank, banking, broker, brokerage capital, credit, currency, custodian, custody, dealer, dealing, deposit, derivative, exchange, fiduciary, finance, financial, fund, future, insurance, lending, loan, lender, option, pension, portfolio, reserves, savings, security, stock, trust or trustees

בעלי מניות – ישנה דרישה לפחות לבעלי מניות אחד. בעל המניות יכול להיות יחיד או חברה והוא אינו חייב להיות אזרח קפריסאי. שמות בעלי המניות בקפריסין מופיעים ברשם החברות המקומי ולכן מידע זה נגיש לציבור. במידה ורוצים לשמור על דיסקרטיות, ניתן להשתמש בבעל מניות נאמן ובכך שמו של הנאמן יופיע ברשם החברות המקומי. חברתינו מספקת שירותי נאמנות. לא ניתן להנפיק מניות למוכ”ז.

דירקטורים – ישנה חובה למנות לפחות דירקטור אחד לחברה. הדירקטור יכול להיות יחיד או חברה ואינו חייב להיות תושב קפריסין. שמות הדירקטורים מופיעים ברשם החברות המקומי וניגשים לעיון הציבור. במידה ורוצים לשמור על דיסקרטיות ניתן למנות דירקטורים נאמנים עבור החברה. חברתנו מספקת שירות זה.

דוחות כספיים – יש חובה להגיש דוחות כספיים מבוקרים לחברות קפריסאיות.

חשבון בנק לחברה קפריסאית – ניתן לפתוח חשבון בנק לחברה קפריסאית בקפריסין ובמגוון רחב של בנקים בעולם. השירות מתבצע ממשרדינו בישראל.

רישום חברה זרה בקפריסין מתבצע במהירות וביעילות אבל זהו רק שלב ראשון בהקמת מבנה הפעילות שלך. השלב השני הינו פתיחת חשבון בנק בקפריסין או במגוון רחב של מדינות נספות.

חברתנו מתמחה בליווי מלא להקמת חברות בקפריסין וסיוע בפתיחת חשבונות בנק לחברה. הליווי להקמת מבנה של הקמת חברה בקפריסין (Cyprus Offshore) + פתיחת חשבון בנק בקפריסין (Cyprus Banks) מתנהל במהירות ובמקצועיות ללא עיכובים טכניים. ג’י.בי.או שירותים פיננסיים בינלאומיים הינה חברה מובילה בישראל בליווי וסיוע בהקמת חברות בקפריסין, בפתיחת חשבונות בנק בקפריסין.

ניתן לקבל מידע נוסף באתרינו הנוסף המתמחה בעולם העסקים והחברות בקפריסין – הקמת חברה בקפריסין.

 

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות ללא כל התחייבות בטלפון: 4257 03-510 ,

באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר

© ‫Copyright - gbo-il