מהי חברת אופשור? - gbo-il
News

חברתנו מתמחה בליווי מלא להקמת חברות בחו”ל ופתיחת חשבונות בנק בחו”ל במגוון רחב של מדינות.

מהי חברת אופשור?
המינוח חברת אופשור מתייחס לחברה שמוקמת בתחום שיפוט אשר מס החברות אפסי וכן חברה שמוקמת מחוץ למדינה בה חיים בעליה כך לדוגמא ישראלים שרוצים להקים חברה בחו”ל – החברה בחו”ל תיחשב לאופשור ביחס לישראל. תחומי שיפוט רבים שבהם ניתן להקים או לרשום חברת אופשור עידכנו את חוקי החברות שלהם והקשיחו את התנאים והדרישות מהחברות שמוקמות בתחומן.
ישנם כיום כמה תחומי שיפוט נפוצים שמוגדרים אופשור כגון סיישל ו BVI .

אפשר להגיד שבעשור האחרון ירד השימוש של חברות מהסוג הזה בצורה חדה וכיום, הפקרטיקה של הקמה ושימוש בחברה “אופשור” כמעט ולא קיים יותר מסיבות מיסויות, בנקאות, מוניטין ועסקי. במקום להקים חברות בתחומי שיפוט אילו, אנו רואים עליה חדה בהקמה של חברות בתחומי שיפוט באירופה כקפריסין, הונגריה, בולגריה או פולין לדוגמא, מדינות עם מסוי נמוך יחסית ואמנות מס עם ישראל.

  • כל אזרח ישראלי רשאי להקים חברות בחו”ל ולחזיק בחו”ל חשבונות בנק פרטיים ועסקיים (כולל חשבונות בנק בחו”ל לחברות ישראליות).
  • ישנה חובת דיווח אם אתה מחזיק חשבון בנק בחו”ל או בעלים של חברה בחו”ל.
  • אזרח ישראלי שמקים חברה בחו”ל במדינה שבה יש 0% מס חברות אינו פטור בהכרח ממיסוי במדינת ישראל – בישראל נהוגה שיטת מס פרסונלית, קרי כל אזרח ישראלי מחויב לדווח לרשויות המס בגין הכנסות שיש לו ללא קשר היכן הן הופקו

 

 

בתחומי שיפוט אילו אין תשלום מס, אין צורך בהגשת דוחות כספיים מבוקרים ורמת הפיקוח על תחום עיסוק החברה יחסית מוגבל אך היתרון בקלות הקמת חברת האופשור טומן בחובו חיסרון כאשר ניגש עם החברה לבנקים בחו”ל לצורך פתיחת חשבון בנק לחברה. כיום, בהמשך למדיניות של פיקוח בנקאי הדוק, ציות מחמיר ועמידה בתקנים בינלאומיים, בחלק מהבנקים במדינות יש איסור לפתיחת חשבון בנק לכן טרם הקמת חברת האופשור, עליך לתכנן היטב את מבנה הפעילות שלך, קרי מה הדרישות התפעוליות שלך והיכן תרצה לפתוח את חשבון הבנק עבור החברה.

הקמת חברת אופשור הינו תהליך הלוקח ימים ספורים -תלוי היכן החברה מוקמת. תהליך פתיחת חשבון הבנק יכול לקחת כמה שבועות – תלוי בבנק ובמבנה המשפטי של החברה.
פתיחת חברת אופשור מצריך מבעלי החברה או השותפים שהולכים להקים את החברה מסמכים מזהים כדרכון בתוקף ויוטיליטי ביל (מסמך שמופיעה בו כתובת המגורים שלך כדוגמאת חשבון חשמל, מים, ארנונה וכדומה). בחלק מתחומי השיפוט לא נדרש יוטיליטי ביל . תהליך פתיחת החברה יכול להיות מהיר ביותר – תוך שעות ספורות אך יכול להימשך גם כמה ימים – תלוי במיקום תחום השיפוט.

כנס לכאן למידע נוסף על הקמת חברות בחו”ל

נשמח לסייע לכם בהקמה ורישום החברה חדשה שלכם, פנו אלינו לקבלת מידע נוסף

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© ‫Copyright - gbo-il