עלות הקמת חברה בחו”ל - gbo-il
News

עלות הקמת חברה בחו”ל תלוי במספר רב של גורמים – גורמים פנימיים של המבנה המשפטי של החברה וגורמים חיצוניים כגון מיקום החברה, היבטים תפעוליים ומסמכים שונים הקשורים לחברה.

חברתו מתמחה בליווי להקמת חברות מסביב לעולם ומציעה מחירים תחרותיים ושירות ללא דופי, פנה לקבלת עלויות ואפשרויות

הגורם שמשפיע יותר מהכול על עלותה של חברה בחו”ל הוא תחום השיפוט בו החברה מוקמת. מגוון תחומי השיפוט להקמת חברות הוא רב מאוד אך בסופו של דבר ישנם כ 20 תחומי שיפוט פופולריים – באסיה, אירופה, אפריקה וארה”ב.

החברות היקרות ביותר נמצאות לדוגמא בתחומי השיפוט בשוויץ, סינגפור ולוקסמבורג. עלותה הגבוה של החברה נגזרת מעלות רישום חברה גבוה ברשם החברות המקומי וממינוי בעלי תפקידים מקומיים לחברה. לכל תחום שיפוט יש את הכללים שלו כיצד החברה נרשמת ומהם הדרישות המנהלתיות, אך לרוב החובה היא מינוי דירקטורים מקומיים ומזכירה\משרד מקומי.

עלותם הכוללת של חברות בחו”ל הנחשבות יקרות יכול להגיע גם ל10,000 USD. לרוב מי שמקים חברות מתחומי שיפוט נחשבים נהנה ממיתוג בינלאומי לחברה שלו, מרגולציה גבוהה וממוניטין גבוה ולזה יש מחיר. ניתן גם להקים חברות בחו”ל בעליות נמוכות בהרבה של כמה מאות דולר , לרוב מדובר על תחומי שיפוט הממוקמים באיים הקריביים או באזור אפריקה, לדוגמא סיישל אוBVI.

חברות אילו לגיטימיות לחלוטין וניתן לפתוח בסוף חשבונות בנק מסחריים בבנקים רבים בלי בעיה. לחברות הגדולות ביותר בעולם כגון גוגל מחזיקות חברות בנות בBVI כחלק מאסטרטגיות מיסוי שונות ותפעוליות.

 

מדוע יש הבדלים בעלות של חברות בחו”ל? export import

ההבדלים במחירים בין חברות בתחומי שיפוט שונים נובעים מגורמים רבים- עלות השירותים במדינה, רגולציה, כוח אדם ועוד. לדוגמא – שוויץ נחשבת לאחת המדינות היקרות בעולם וכנגזרת לזה, עלות השירותים המשפטים במדינה גבוהה במיוחד וכך עלותה של חברה בשוויץ גבוהה מאחר וכוח האדם יקר ורגולציה גבוה שדורשת טיפול ובקרה שלהם כמובן יש עלות. כמובן טרם בחירת תחום השיפוט והקמת החברה צריך לבדוק את הדרישות והפעילות הצפויה של החברה ורק אז להתמקד בתחום שיפוט מסוים. לעיתים בעלי חברות אינם מודעים לכל ההבדלים בין תחומי השיפוט השונים ובין רמת המחירים ולכן מקימים חברה שלעיתים אין צורך מהותי למיקום תחום השיפוט שלה.

 

חשבונות בנק מסחריים בחו”ל

כאמור, ניתן לפתוח חשבון בנק מסחרי במגוון רחב של מדינות ובנקים. ניתן לעשות שילובים שונים של מבני פעילות (סטרקצ’רים) כך, למשל, ניתן להקים חברה בסיישל ולפתוח לה חשבון בנק בהונג קונג או להקים חברה בהונג קונג ולפתוח לה חשבון בנק בשוויץ.

 

בחירת המדינה והבנק תלויים בגורמי עסקיים הקשורים לפעילותה הצפויה של החברה, מבנה החברה, לקוחות, ספקים,שווקי פעילות ועוד. רצוי לבצע מחקר מעמיק בנושא טרם הקמת הפעילות. כנס לרשימת תחומי השיפוט

 

צברנו ניסיון של שנים בליווי ובסיוע להקמת חברות במגוון רחב של תחומי שיפוט ולכן נוכל לסייע לך ולתרום מניסיוננו הרב בתחום. 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© ‫Copyright - gbo-il