חוק חברות BVI קיבל לאחרונה תיקונים ותוספות מתבקשות - gbo-il
News
וועדת השירותים הפיננסיים איי הבתולה הבריטיים (“FSC”) הודיעה לאחרונה שחוק עסקים וחברות (הידוע גם כ BVI Business Companies Amendment Act ) יקבל תיקונים שונים שמטרתם העיקרית היא התייעלות, שקיפות ועמידה בסטנדרטיים בינלאומיים בתחום דיני חברות באיי הבתולה.
מאז 2004 לא היו שינויים מהותיים בחוק ולכן התיקונים האחרונים היו מתקשים לאור השינויים וההתפתחות בתחומי רישום חברות והלבנות הון.
התיקון האחרון מכיל עשרות סעיפים שונים. ברוב המקרים התיקונים הכלולים בעידכון האחרון באים לסייע ולייעל הוראות מסויימות בחוק ולספק שקיפות גבוהה. להלן חלק מהתיקונים השונים:
  • הודעה על חידוש חברה – ישנה הקפדה על הגשת מסמכים במסגרת הזמן הניתן בחוק. חברה או התאגדות אחרת באי שלא יגישו בזמן את המסמכים השונים עלולים לספוג קנסות כבדים והליכים משפטיים.
  • שימוש רחב יותר לשמות חברה – הרחבת השימוש בשמות החברות וגמישות מסויימת מצד רשם החברות.
  • מחלוקות בין יישויות עיסקיות – כל מחלוקת בין חברות באי על קניין רוחני או שימוש בשמות החברה יפתרו על ידי הליך משפטי בבית משפט כאשר בשלב זה לרשם החברות אין שום קשר או עיניין להתערב בסיכסוך. רק לאחר צו מבית משפט רשם החברות יפעל.
  • רישום על ידי סוכנים – משרדים מקומיים יקבלו הרשאות לרישום חברות רבות כקבוצה אחת.
  • חברות זרות – מחיקת חברות זרות יתקבל ללא סיבה מהותית אך אם חברה זרה נמחקה מרשם החברות ולאחר מיכן מבקשת להירשם מחדש, היא תישא בעלויות רישום, כולל אפשרות לקנסות.

חברתינו מתמחה בהקמת חברות במגוון רחב של תחומי שיפוט. למידע נוסף.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© ‫Copyright - gbo-il