צור קשר

מלאו טופס עכשיו

כתובתינו: יגאל אלון 65 תל אביב

טלפון: 03-5104257

חדשות אחרונות

Use of Cookies

על רקע האפשרות שקפריסין תקבל סיוע מהאיחוד האירופי ולשם צמיחה כלכלית.

Privacy Policy & Cookies Policy

על רקע האפשרות שקפריסין תקבל סיוע מהאיחוד האירופי ולשם צמיחה כלכלית.

סיכום כנס iFX EXPO Hong Kong

ג'י בי או גאה להשתתף זו השנה השנייה ברציפות בכנס השירותים פיננסיים בהונג קונג

GBO מודיעה על השתתפותה בכנס הפורקס והפיננסים הבינלאומי בהונג קונג

חברתינו גאה להודיעה על השתתפותה בפעם השניה בכנס iFX EXPO Hong Kong 2016.

חדשות טובות עבור קפריסין

חדשות טובות עבור קפריסין - סוכנות הדירוג הבינלאומית מודי'ס החליטה לעלות את דירוג האשראי של המדינה

שתף את התוכן
Google+LinkedInTwitterFacebookEmail

קפריסין מיישמת את תקנות האיחוד האירופאי

שר האוצר של קפריסין, מר וסוס שיארלי (Vassos Shiarly ) הגיב לאחרונה על טענות מצד האיחוד האירופי בדבר הקלות מיסויות, הלבנות הון והימנעות ממס שלכאורה קפריסין מציעה.

שר האוצר אמר שקפריסין יישמה את כל החלטות ותקנות האיחוד למניעת הלבנות הון ומקיימת הלכה למעשה מדיניות פיקוח הדוקה. הדברים נאמרו על רקע האפשרות שקפריסין תקבל סיוע מהאיחוד האירופי והבטחת שלמות הכלכלה באי.

זאת ועוד, שר האוצר, מר שיאלי הוסיף ואמר שדווקא קפריסין מיישמת הסכמים בינלאומיים במהירות וביעילות גבוהה מאשר מדינות החברות באיחוד. אחד היתרונות של קפריסין הוא במערכת המס המקלה שלה וכן במס חברות נמוך יחסית מאשר מדינות האיחוד, כל זאת סייע לקפריסין להפוך מרכז פיננסי ועסקי אירופאי מוביל אך כיום שאר מדינות האיחוד אינן רואות בעין יפה את מדיניות המס הנמוך. שר האוצר הדגיש שקפריסין מצטיינת במתן שירותים שונים ואינה נחשבת למדינה יצרנית או תעשייתית.

מדינות הגוש האירופאי סובלות ממיתון עמוק ובעיות כלכליות קשות לכן הן לוטשות עיניים לקפריסין ולמדיניות המס החברות הנמוך באי שעומד על 12.5% ודורשות מקפריסין להדק את הפיקוח על הלבנת הון וחקיקות על מנת שתוכל לקבל את הסיוע המיוחל מהאיחוד.

קפריסין הייתה חשופה ליוון בשנים האחרונות ונקלעה לבעיה פיננסית עקב בעיותיה של יוון וניהלה תקופה ארוכה מו”מ לחילוצה דרך קרנות בינלאומיות רבות, התקווה שבחודש מרץ השנה קפריסין תחתום על הסכמי חילוץ. כמובן שאחד התנאים לקבלת חילוץ פיננסי הוא קיצוצים רוחביים קשים בהוצאות הממשלה אך כבר עכשיו ממשלת קפריסין החלה בהתייעצויות פוליטיות כיצד לנהל את הקיצוץ. ברור לכולם בקפריסין שהקיצוצים יהיו כואבים אך יחד עם זאת, אין לאי הקטן ברירות רבות.

 

 

בראיה ישראלית  – קפריסין משכה במשך שנים רבות אנשי עסקים ישראלים ויזמים רבים שהקימו באי את פעילותם מסיבות רבות כגון גישה לשווקים באירופה, מיתוג בינלאומי, מדיניות מס נמוכה, מערכת בנקאות טובה שמבינה עסקים וכמובן הקרבה לישראל, כל אילו ממשיכים גם היום להוות אבל שואבת לישראלים ופעילותם באי כמעט ולא ירדה.

 

קרא מידע נוסף על הקמת חברה בחו”ל ובקפריסין

 
Share |
 

:טלפון 03-5104257

:פקס

:סלולר

:דוא"ל [email protected]

:כתובת יגאל אלון 65 תל אביב

:הוראות הגעה לחץ כאן