צור קשר

מלאו טופס עכשיו

כתובתינו: יגאל אלון 65 תל אביב

טלפון: 03-5104257

חדשות אחרונות

Use of Cookies

כחלק משילובה של קפריסין בשווקי ההון בעולם ובבנקאות הבינלאומית, הבנק המרכזי של קפריסין נוקט מדיניות של החלפת תזכירים ומידע עם הרגולטורים הפיננסיים של מדינות אחרות.

Privacy Policy & Cookies Policy

כחלק משילובה של קפריסין בשווקי ההון בעולם ובבנקאות הבינלאומית, הבנק המרכזי של קפריסין נוקט מדיניות של החלפת תזכירים ומידע עם הרגולטורים הפיננסיים של מדינות אחרות.

סיכום כנס iFX EXPO Hong Kong

ג'י בי או גאה להשתתף זו השנה השנייה ברציפות בכנס השירותים פיננסיים בהונג קונג

GBO מודיעה על השתתפותה בכנס הפורקס והפיננסים הבינלאומי בהונג קונג

חברתינו גאה להודיעה על השתתפותה בפעם השניה בכנס iFX EXPO Hong Kong 2016.

חדשות טובות עבור קפריסין

חדשות טובות עבור קפריסין - סוכנות הדירוג הבינלאומית מודי'ס החליטה לעלות את דירוג האשראי של המדינה

שתף את התוכן
Google+LinkedInTwitterFacebookEmail

מערכת הבנקאות בקפריסין ושילובה בעולם הפיננסי

 

כחלק משילובה של קפריסין בשווקי ההון בעולם ובבנקאות הבינלאומית, הבנק המרכזי של קפריסין נוקט מדיניות של החלפת תזכירים ומידע עם הרגולטורים הפיננסיים של מדינות אחרות. בדרך כלל, תזכירים אלה מגדירים מסגרת כללית של שיתוף פעולה הדדי וחילופי מידע בין שתי רשויות הפיקוח, במטרה להקל על ניהול הפיננסי של חברות רב לאומיות ואת המשך התיפקוד הנורמלי של מוסדות האשראי בארצות מוצאם, בהתאם לחוקים הלאומיים שלהם ולתקנות.

תזכירים אלה נחתמו עם אוסטריה, דובאי, הבנק המרכזי של רוסיה, הבנק הלאומי של בולגריה, הבנק הלאומי של אוקראינה, הבנק הלאומי של הרפובליקה של בלארוס, הבנק הלאומי של סרביה, לאומי בנק ברומניה, נציבות שוק הכספים וההון של הרפובליקה של לטביה, הבנק הלאומי של סלובקיה, הבנק של טנזניה, הבנק המרכזי של ירדן,הבנק של יוון, הבנק המרכזי של ארמניה ועוד. למדינות הללו אינטרסים פיננסים משותפים עם קפריסין, בנוסף, מספר שיתופי פעולה נוספים של קפריסין נמצאים תחת משא ומתן מתקדם.

אחת מהנקודות שממצבים את קפריסין כמדינה אטרקטיבית לעסקים בינלאומיים וכמרכז פיננסי היא רשת של הסכמים למניעת כפל מס, במיוחד עם מדינות לשעבר בברית המועצות. בעבר קפריסין שימשה כ”צינור” פיננסי עבור אירגונים במדינות ברית המועצות לשעבר כשאר עיקר הפעילות היתה לצורך תשלומי מס על משיכות של דיבידנדים באמצעות בנקים בקפריסין.

הבנק המרכזי של קפריסין אחראי על הפעילות של מוסדות פיננסים באי ומרכז כיום רשימה של כ 44 מוסדות פיננסים בעלי רישיון לפעול – בנקים זרים, בנקים מקומיים, נציגויות שונות ועוד.

 

חברתנו מתמחה בליווי מלא וסיוע בפתיחת חשבון בנק בקפריסין והקמת חברה בקפריסין.

הקמת חברה בחו”ל

 
Share |
 

:טלפון 03-5104257

:פקס

:סלולר

:דוא"ל [email protected]

:כתובת יגאל אלון 65 תל אביב

:הוראות הגעה לחץ כאן