צמיחה וגידול בעסקים בדובאי - gbo-il
News

דובאי ממשיכה לצמוח לאחר תקופה ארוכה של קפאון עסקי לאחר המשבר הפיננסי הגדול.

נמל התעופה בדובאי ואוזר הסחר החופשי ללא מס בקרבת נמל התעופה הבינלאומי (The Dubai Air Port Freezone- DAFZ) דיווח על גידול חד במכירות של 63% במחצית הראשונה של 2010 לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

על פי נתונים סטטיסטיים שפורסמו על ידי DAFZ נרשמה עליה של 80% במספר החברות שהרחיבו את שטחי המשרדים שלהם באזור ובנסוף היה גידול של 64% בתפוסת המשרדים באזור. בנוסף, במהלך התקופה, נרשם גידול של 11% ברווחי החברות הממוקמות באזור הסחר.

בהתייחסו לנתונים, אמר שייח אחמד בן סעיד אל מקטום, יו”ר DAFZ ונשיא דובאי לתעופה אזרחית: ” בששת החודשים הראשונים השנה נרשם גידול במספר חברות אמריקאיות ואירופיות בשיעור של 50% לעומת אשתקד, וגידול של 25% בחברות מאסיה והמזרח התיכון, מה שמעיד עלהשירותים החדשניים באזור ועל התאוששות הכלכלה העולמית.

אזור הסחר החופשי ממקום צמוד לאחד מנמלי התעופה העמוסים בעולם ומספק סביבה פטורה ממס,כאשר מלעלה מ 1,500 חברות, שחלקן הגדול הם מאירופה וארצות הברית פתחו משרדים במקום.

“התוצאות של ששת החודשים הראשונים שתועדו על ידי DAFZ מראות על סביבה עסקית בריאה ומתפקדת בדובאי בפרטuc איחוד האמירויות הערביות בכלל. זה מראה, בנוסףגם על האינטרסים של חברות בינלאומיות להקים את פעילותם בארץ,” הוסיף השייח.

אזור הסחר החופשי מוכר כאחד מהאזורי הסחר החופשי הטובים בעולם ומזרח התיכון בפרט. האזור מציע מספר תמריצים למשקיעים פוטנציאליים, בהם: פטור ממס הכנסה ומס חברות, פטור ממסי יצוא,פטור מס הכנסה אישי; אין מכס, אין הגבלות על בעלות זרה, אין הגבלות מטבע; אין הגבלות או מסים על החזרת ההון והרווחים לדובאי.

DAFZ מתכננת להמשיך ולהתרחב ב 75,000 מ”ר בשנת 2011, וב 230,000 רגל מרובע החל בשנת 2012.

אנשי עסקים ישראלים רבים מבקרים באזור הסחר החופשי ונהנים מאווירת עסקים בינלאומית.

הקמת חברה בחו”ל


0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]