צור קשר

מלאו טופס עכשיו

כתובתינו: יגאל אלון 65 תל אביב

טלפון: 03-5104257

חדשות אחרונות

Use of Cookies

שר בכיר במשרד האוצר הבריטי, דני אלכסנדר, התבטא ואמר כי הרמות הנוכחיות של המיסוי יצטרכו להישאר באותו הגובה לפחות למשך של חמש שנים

Privacy Policy & Cookies Policy

שר בכיר במשרד האוצר הבריטי, דני אלכסנדר, התבטא ואמר כי הרמות הנוכחיות של המיסוי יצטרכו להישאר באותו הגובה לפחות למשך של חמש שנים

סיכום כנס iFX EXPO Hong Kong

ג'י בי או גאה להשתתף זו השנה השנייה ברציפות בכנס השירותים פיננסיים בהונג קונג

GBO מודיעה על השתתפותה בכנס הפורקס והפיננסים הבינלאומי בהונג קונג

חברתינו גאה להודיעה על השתתפותה בפעם השניה בכנס iFX EXPO Hong Kong 2016.

חדשות טובות עבור קפריסין

חדשות טובות עבור קפריסין - סוכנות הדירוג הבינלאומית מודי'ס החליטה לעלות את דירוג האשראי של המדינה

שתף את התוכן
Google+LinkedInTwitterFacebookEmail

עתיד מערכת המס באנגליה מושפע מהגרעון העצום של המדינה

שר בכיר במשרד האוצר הבריטי, דני אלכסנדר, התבטא ואמר כי הרמות הנוכחיות של המיסוי יצטרכו להישאר באותו הגובה לפחות למשך של חמש שנים עד אשר הממשלה תשיג ותעמוד ביעדי הפחתת הגרעון עצום של אנגליה.

ההערות של דני אלכסנדר, המשמש כמזכיר הראשי במשרד האוצר, בראיון לעיתון “אובזרוור”השבוע, ממליצים שמשלמי המיסים העשירונים האמצעיים והגבוהים, זאת אומרת האזרחים בעלי ההכנסות הבינוניות והגבוהות יצטרכו להמתין זמן רב כדי לראות שתשלומי מס ההכנסה שלהם יורדים מרמתם הנוכחית.
“אני חושב שנטל המס הוא הכרחי ותורם תרומה משמעותית ליציבות הכלכלית ולקיטון בגרעום ולכן נצטרך לשמור על המיסים הגבוהים במשך זמן רב,” על פי דברי השר אלכסנדר .

בעוד המזכיר הראשי סירב לאשר או לשלול את האפשרות של קיצוצי מס מעבר ליעד של חמש שנים, אמר כי המטרה האולטימטיבית של הקואליציה היא לאזן את מערכת המס, הן כדי להפוך אותה להוגנת יותר ולירוקה יותר בעות חקיקה באמצעות חקיקה סביבתית אגרסיבית..

עם זאת, דבריו של אלכסנדר מעמיקים את הקרע ההולך וגדל בין הליברלים הדמוקרטים מצד שמאל של הקואליציה והשמרנים מימין, כאשר השמרנים טוענים שדרך ההוצאות הציבוריות ניתן בעצם לחתוך את נטל המס, ואת הגירעון המעמיק..

תקציב החירום, הודיעה ביוני האחרון, אכן כוללים בשלבים קיצוץ במסים על ההכנסה של החברה, וכן עלייה לסף מס הכנסה אישי, הקטנת סכום המס, כי עובדים רבים ייאלצו לשלם. עם זאת, אלה כבר קוזז על ידי גידול של 2.5% המתוכנן מס ערך מוסף מ ינואר עלייה של 10% בשיעור המס עבור משלמי המסים, שיעור גבוה יותר, בין באמצעים אחרים, יעילים מיום התקציב.

בהתאם לתקציב החירום הממשלתי, כולל בתוכו שלבים בקיצוץ מיסי החברות ומצד שני עלייה במס במיסוי הכנסה אישי לעשירונים הגבוהים וקיטון במס הכנסה של העובדים במגזרים היצרניים והשירותים. למרות זאת, חלה עליה של 2.5% במס ערך מוסף מתחילת השנה ועלי השל 10% בשיעור המס עבור מס רווחי הון (capital gains tax ).

הקמת חברה בחו”ל, חשבון בנק באנגליה

 
Share |
 

:טלפון 03-5104257

:פקס

:סלולר

:דוא"ל [email protected]

:כתובת יגאל אלון 65 תל אביב

:הוראות הגעה לחץ כאן