צור קשר

מלאו טופס עכשיו

כתובתינו: יגאל אלון 65 תל אביב

טלפון: 03-5104257

חדשות אחרונות

Use of Cookies

האיחוד האירופי וסין פועלות במשותף על נושאים מסחרים ומנסים לשפר את שיתופי הפעולה בנושאים מסחריים רבים.

Privacy Policy & Cookies Policy

האיחוד האירופי וסין פועלות במשותף על נושאים מסחרים ומנסים לשפר את שיתופי הפעולה בנושאים מסחריים רבים.

סיכום כנס iFX EXPO Hong Kong

ג'י בי או גאה להשתתף זו השנה השנייה ברציפות בכנס השירותים פיננסיים בהונג קונג

GBO מודיעה על השתתפותה בכנס הפורקס והפיננסים הבינלאומי בהונג קונג

חברתינו גאה להודיעה על השתתפותה בפעם השניה בכנס iFX EXPO Hong Kong 2016.

חדשות טובות עבור קפריסין

חדשות טובות עבור קפריסין - סוכנות הדירוג הבינלאומית מודי'ס החליטה לעלות את דירוג האשראי של המדינה

שתף את התוכן
Google+LinkedInTwitterFacebookEmail

האיחוד האירופי וסין מתקרבות מבחינה עסקית

נציב המס באיחוד אירופי , Algirdas Šemeta, ינחה ויפתח כנס בינלאומי בתערוכת אקספו 2010 בשנגחאי, כאשר נושא הכנס יהיה הידוק שיתוף הפעולה המסחרי ועל הקלות הסחר בין סין לבין האיחוד האירופי.

מטרת הכנס היא לבחון דרכים לשיפור שיתוף הפעולה בין האיחוד האירופי (EU) וסין, על מנת לאפשר קלות בסחר ושיתוף פעולה טוב יותר בין הצדדים תוך מתן הגנה מירבית לעוסקים במסחר.

אבטחת שרשרת האספקה, התמודדות עם הברחות (בעיקר של סיגריות ומוצרי חשמל) והגנה על זכויות הקניין הרוחני נמצאים גבוה בסדרי העדיפות ויהיו על סדר היום. סין היא השותפה השנייה בגודלה של האיחוד האירופי, אחרי ארה”ב ומדינת המקור הגדולה ביותר של יבוא לאיחוד האירופי מאידך, האיחוד האירופי הוא היצואן הגדול ביותר מסין, לכן גם לאיחוד האירופי וגם לסין יש עניין אמיתי להבטיח שהסחר ההדי בין שתי המעצמות יהיה איתן, בטוח, מפוקח והוגן.

הכנס ימשך כ – 3 ימים, ומשתתפיו האירופים יבלו כמה ימים בסין, לדון בסוגיות מפתח הקשורות להסדרת המכס ובצעדים נגד הונאות עסקיות, בנוסף, יבקרו בנמל שנחאי לראות ממקור ראשון איך מתנהל תהליך המכס הסיני.

“סחר משגשג בין האיחוד האירופי לבין סין היא חיובי ביותר”, אמר הנציב סמטה ( Semeta). “עם זאת, החיסרון הוא עלייה חדה בסחר הלא חוקי, וזה חייב להיפסק”.

“תיאום ופיקוח של כללים ותקנות הוא חיוני כדי להגן על הצרכנים שלנו ולהבטיח מעבר חופשי של סחורות בין מדינות המסחר. זו הסיבה שאנחנו חייבים לעבוד אפילו קשה יותר על שיתוף פעולה יעיל בין האיחוד האירופי לסין, הבנוי על אמון הדדי ועל מטרות משותפות. “

הקמת חברה בחו”ל

סין מוגדרת על ידי הנציבות האירופית “האתגר החשוב ביותר של מדיניות הסחר של האיחוד האירופי.” שיתוף פעולה בין שתי רשויות המכס בשני הצדדים נחשב “מהותי” על מנת לפתח ולקדם סח” לדברי הנציב.

 
Share |
 

:טלפון 03-5104257

:פקס

:סלולר

:דוא"ל [email protected]

:כתובת יגאל אלון 65 תל אביב

:הוראות הגעה לחץ כאן