אמנת מס חדשה נחתמה השבוע בין BVI לסין. - gbo-il
News

VBI חתמה על אמנת מס והסכם החלפת מידע ( TIEA – Tax Information Exchange Agreement) עם הרפובליקה העממית של סין. מר ראלף אוניל, (שר האוצר של BVI) ומר קויאן גוונאלין (סגן ניצב מס הכנסה של הרפובליקה העממית של סין) חתמו על האמנה מספר 17 של BVI. בדבריו בטקס, אמר אוניל כי “הסכם זה של החלפת מידע מהווה התפתחות חיובית נוספת בשיתוף הפעולה אשר כבר קיים בין הממשלות של הרפובליקה העממית של סין ו BVI “


ממשלת BVI חתמה עד היום על TIEA עם 17 מדינות מובילות בעולם מבחינה הכלכלית, בהתאם לתקנים הבינלאומיים שנקבעו על ידי ה-OECD.

מניתוח קצר שנעשה במשרדינו, החתימה על הסכם זה עם סין ועם מדינות רבות בעולם מייצב את BVI כמרכז עולמי לשירותים פיננסיים בינלאומיים מאחר והם נשארים ברשימה הלבנה של ארגון המדינות המפותחות (OECD).

BVI מציעה חקיקה מוקפדת בהתאם לחוקי המס הבינלאומיים והחלפות מידע. אין ספק שההסכמים הרבים ש BVI חתומה עליהם משפרים את המוניטין של BVI כמרכז פיננסי גלובלי אחראי.


BVI חתומה על הסכמי החלפת מידע עם הרפובליקה העממית של סין, אירלנד, ממלכת הולנד, האנטילים הולנד ו ארובה, ארצות הברית, בריטניה, אוסטרליה, ניו זילנד, צרפת, שוודיה, נורווגיה, פינלנד, דנמרק, איסלנד וגרינלנד.

נקודה חשובה – הכוונה בהסכמי החלפת מידע היא לא החלפת מידע אוטומטית וכוללת של לקוחות ונתונים (נקרא פישינג בשפה המקצועית) אלא החלפת מידע ספציפי ומדוייק על לקוח, מגובה במסמכים ורק על עבירות של הונאות מס והלבנת כספים.

משרד ג’י.בי.או שירותים פיננסיים בינלאומיים בע”מ מומחה בפתיחת חשבון בנק בחו”ל במגוון מדינות ובמגוון בנקים, הקמת חברות בחו”ל, יעוץ עסקי בחו”ל ועוד.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית ללא כל התחייבות בטלפון: 4257 03-510 ,

באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר

.


0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]