האם שוויץ מאבדת את כתר הבנקאות לטובת סינגפור? - gbo-il
News

בתקופה האחרונה נשאלת השאלה האם שווייץ מאבדת את כתר מלכת הבנקאות הפרטית בעולם לטובת סינגפור?

כרגע לפחות נראה כי התשובה לכך היא שלילית אבל אין ספק שבנקים בסינגפור מציעים כיום שירותי בנקאות פרטית ברמה הגבוהה ביותר ובהחלט ניתן לראות, כי מיום ליום, תנועת כספים לכיוון סינגפור הולכת וגדלה, גם על חשבון בנקים בשוויץ.

לפני כ- 20 שנה קיבלה ממשלת סינגפור החלטה אסטרטגית להפוך את סינגפור מבחינה פיננסית ל”שוויץ של אסיה”. הדרך להגשים את היעד הייתה ארוכה וקשה אבל כיום סינגפור מהווה יעד אטרקטיבי ותחרות אמיתית לבנקאות הפרטית בשוויץ.

כחלק מהגשמת היעד, השכילה סינגפור, בעשורים האחרונים, לפתח ולשכלל את מערכת הרגולציה, התשתיות וכוח האדם כדי שתוכל להתחרות בבנקאות הפרטית האירופאית.

בשנים האחרונות, עשרות בנקים בינלאומיים הקימו סניפים מקומיים בסינגפור כאשר עיקר הפוקוס הוא על שירותי בנקאות פרטית ולא על בנקאות קמעונאית. למעשה, סינגפור רוצה את הכסף הגדול, את הכסף של העשירים. בדומה לשוויץ, חוקקה סינגפור חוקים נוקשים של שמירת סודיות ורגולציה נוקשה המבטיחה פעילות פיננסית ובנקאית תקינה ומסודרת ברמה הגבוהה ביותר.

יתרה מכך, השכילה סינגפור לנצל את המשבר העולמי ואת חוסר האמון במערכת הבנקאות העולמית וכיום ממשלת סינגפור מציעה ,ללקוחות מכל העולם, ביטוח מלא לפקדונות המופקדים בבנקים בסינגפור. סינגפור הייתה הראשונה שהציעה ביטוח מסוג זה וכמובן שהמהלך גרר תגובות מצוינות בעולם וכסף רב זרם לבנקים במדינה.

אנו מזהים מעבר פעילות עסקית ופעילות בנקאית פרטית לסינגפור והונג קונג בחודשים האחרונים בקצב מואץ מבעבר, כאשר חלק מהסיבות הן נסיון חשש לפגיעה בסודיות הבנקאית הניתנת בשוויץ.

ההתחזקות של סינגפור כמרכז פיננסי עולמי יחד עם הונג קונג הביאו בנוסף לזרימת כספים למדינה, גם להתחזקות השימוש בחברות המוקמות בסינגפור והונג קונג.

יש כמה סיבות להקים חברה בהונג קונג או בסינגפור יחד עם חשבון בנק:

  • גישה ישירה לשווקים הפיננסים באסיה.
  • סודיות בנקאית נוקשה.
  • בסינגפור מדורגת AAA
  • אחת מהמדינות היציבות ביותר מבחינה פוליטית ורגלוטורית
  • מרכז סחר עולמי – בסינגפור והונג קונג נמצאים נמלי הים הגדולים והעמוסים ביותר בעולם, לכן הקמת פעילות עסקית בסינגפור או בהונק קונג מהווים שער כניסה קרוב לאסיה.
  • ניסיון רב במסחר בינלאומי – לסינגפור והונג קונג ניסיון של עשרות שנים במסחר בינלאומי מכל הסוגים.

סינגפור והונג קונג מתקדמות בקצב מהיר ומציעות שירותי בנקאות ברמה הגבוהה ביותר.

חברתנו מתמחה בליווי מלא להקמת חברה בחו”ל בסינגפור והונג קונג וליווי בפתיחת חשבון בנק לחברות בסינגפור והנוג קונג. כל השירות מתבצע ממשרדינו בתל אביב ללא כל צורך מצידכם לצאת את גבולות ישראל.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית ללא כל התחייבות בטלפון: 4257 03-510 ,

באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]