מה הן הסיבות לפתיחת חשבון בנק בשוויץ לבנקאות פרטית - gbo-il
News

משרדינו מציע יחד עם אחד מבתי ההשקעות הייחודיים ביותר בארץ שרותי ניהול השקעות בארץ ובחו”ל. אנו מציעים ללקוח הישראלי תפיסה מתקדמת לניהול השקעותיו הפיננסיות באמצעות שירות ניהול תיקים אישי המותאם אישית לצרכי כל לקוח.

שירותי השקעות בארץ ובחו”ל

ישנם יתרונות רבים לניהול כסף וחשבון בנק בחו”ל. לפעמים הסיבה לפתיחת חשבון בחו”ל אינה שאלה של בחירה אלא כורח המציאות, לכן נבחין בשני סוגים של חשבון בנק בחו”ל :

בכתבה זו ניבחן את היתרונות שבניהול חשבון בנק בשוויץ בבנקאות פרטית:

בנקאות פרטית היא שם נרדף לניהול חשבון בנק ללקוחות אמידים ברמה הגבוהה ביותר. מדבר במחלקות נבחרות של הבנקים המציעות שרותים מיוחדים ללקוחות הכי אמידים של הבנק. אנו נתייחס לבנקים הפרטיים בשוויץ שרובם מוגדרים כ”בנקים לבנקאות פרטית”. בנקים אילו מציעים שירות ברמה הגבוהה ביותר, יועצי השקעות מנוסים וטיפול אישי ומלטף.

בדרך כלל יש סכום מינימום הנדרש לצורך פתיחת החשבון ויכול לנוע מ 300,000$ ועד 5 מילון $.

כאמור, בנקים בשוויץ רוצים את הלקוחות העשירים עם הכסף הגדול.

מאפיינים:

סודיות בנקאית – חוק שמירת סודית בנקאית בשוויץ הינו אחד החזקים בעולם. למרות שבחודשים האחרונים נשמעו טענות בדבר החלשות של החוק,בשטח עדיין לא קרה דבר ושוויץ ממשיכה לשמור בקנאות אחר לקוחות הבנקים. הסודיות הבנקאית יכולה לבוא, לצורך הדוגמא, אם בארץ יש נגדכם עיקולים ותביעות כספיות- כל פניה לבנק שלכם בשוייץ (בהנחה שהתובעים השיגו את המידע) לא תענה כלל.

שירות -שירות אישי. כל לקוח מקבל יועץ השקעות אישי,יועץ זה מטפל במספר מצומצם יחסת של קוחות וההיכרות הינה אישית ביותר,היועץ אמון על הסודות הפיננסים של לקוחותיו. בדרך כלל יועצי ההשקעות מגיעים לארץ לפגישות עם לקוחותיהם הישראלים אחת לכמה חודשים.

מוצרי השקעה – לקוחות בבנקים בשוויץ חשופים לרוב מצרי ההשקעה בעולם-החל מפקדונת בטוחים ועד מינופים על אגרות חוב וקרנות גידור- הכל בהתאם לרצונות הלקוח. ניתן גם לנהל את החשבון בעזרת מנהל תיקים חצוני.

פיזור סיכונים – לקוחות אמידים יחלקו את הונם בכמה בנקים ובכמה מדינות לפיזור סיכון.הסיכון יכול להת סיכון של מדינה וסיכון של בנק. שוויץ נחשבת למקום יציב ביותר והסיכוי שיקרה דבר מה לכסף המנוהל שוויץ נמוך מאוד. (הכוונה לסיכון של פשיטת רגל ולא לסיכון של בחירת השקעות שגוייה-כמו קרנות הגידור של מיידוף ומוצרים של ליהמן ברדרס שרבים מהלקוחות של הבנקים השוויצרים איבדו את כספם).

הסתרת זהות – הסתרת הזהות מתבמעת על ידי פתיחת חשבון בנק בשוויץ על שם של חברה. ניתן להקים חברת אופשור ולפתוח לחברה חשבון בנק בשוויץ. בדרך זו, בעלי החשבון הינה החברה והשם שלך אינו נחשף לאף אחד מלבד הבנק. דרך טובה להחזיק נכסים ולשמור על אנונימיות רבה.

סטטוס – לקוחות רבים מחזיקים חשבון בנק בשוויץ למען הסטטוס שבעניין.הרי ידוע שמי שיש לו חשבון בנק בשוויץ הוא אדם אמיד וכמה שזה ישמע מוזר-יש לקוחות שמחפשים את היוקרה ואת סמל הסטטוס שבהחזקת חשבון בנק בשוויץ.

אי תשלום מס במקורמיסוי חשבון בנק בשוויץ. חשבון הבנק בשוויץ אינו ממוסה בארץ, זאת אומרת שהבנקים בשוויץ לא מעבירים שום מידע של לקוחותיהם לצד שלישי וזה כולל גם תשלומי מס רווח הון. לפי החוק הישראלי, שיטת גביית המס היא לפי השיטה הפרסונלית, לכן לקוחות ישראלים נדרשים על פי חוק להצהיר לרשוית המס בארץ בדבר החשבון והרווחים ולשלם מס רווח הון. בדרך זו יש בעצם דחיית מס ארוכה מאד כך שהכסף שהיה אמור להיות משולם למס הכנסה בעצם ממשיך לעבוד בשבילך. יתרון חזק מאוד למי שמחזיק בתיקו ניירות ערך.


אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית ללא כל התחייבות בטלפון: 4257 03-510 ,

באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© ‫Copyright - gbo-il