כיצד מתבצעת פתיחת חשבון הבנק בקפריסין בפועל? - gbo-il
News

בכתבה זו ננסה לפשט את תהליך פתיחת חשבון בנק בקפריסין ללקוחות פרטיים. כל התהליך מתבצע ממשרדינו בארץ.

בנוסף לקפריסין, אנו פותחים חשבון בנק בחו”ל במדינות נוספות כגון: שוויץ,הונג קונג, לוקסמבורג, אנגליה, גרמניה ועוד.

כחלק ממערך השירות שלנו, הטכניקה שבא אנו יכולים לפתוח חשבון בנק בקרפיסין עבור לקוחותינו ממשרדינו בארץ היא מורכבת ופותחה לאורך זמן רב. ההכירות העמוקה שלנו עם הבנק בקפריסין הופכת את כל התהליך לפשוט וקל עבור לקוחותינו.

נבדיל בין חשבון בנק פרטי לבין חשבון בנק על שם חברה. תהליך פתיחת חשבון בנק עבור חברה בקפריסין מורכב הרבה יותר מחשבון בנק פרטי. ישנם מסמכים רבים שצריך לספק לבנק וכן החלטות שבעל החברה צריך לקבל.

בכתבה זו נתמקד בחשבון בנק פרטי בקפריסין.

מה השלבים בפתיחת חשבון הבנק פרטי?

 • קביעת פגישה במשרדינו לצורך חתימה על מסמכים. אליך להחליט האם אתה רוצה כרטיס אשראי וגישה לחשבונך באינטרנט- מסמכים נוספים שצריך להכין ולחתום עליהם. לפגישת החתימה תדרש להביא את המסמכים הבאים:
  • דרכון בתוקף.
  • יוטיליטי ביל – utility bill – מסמך המוכיח את מקום מגוריך. יכול להיות חשבון טלפון,חשמל,ארנונה.חשוב שעל המסמך תופיע כתובת מגוריך.
  • מסמך המלצה – מכתב המצלה מעורך דינך,רואה החשבון שלך או מסניף הבנק שלך. מדובר על מסמך סטנדרטי ומוכר שהבנקים בארץ מנפיקים ללקוחותיהם. במכתב בעצם אותו גורם ממליץ עליך כלקוח ומאשר שאין איתך בעיות פיננסיות ומשפטיות. הבנקים בארץ גובים על מסמך זה כמה עשרות שח ולוקח כמה ימים עד שהם מנפיקים מסמך זה.
 • בפגישה לצורך פתיחת החשבון תתבקש לחתום על מסמכי פתיחת החשבון. בנקודה זו תחתום גם על בקשה לכרטיס אשראי וגישה לאינטרנט (אם אתה רוצה).
 • לאחר החתימות שלך על סט טפסי הבנק, אנו מסדרים וממלאים את כל המסמכים ומכינים אותם להגשה לבנק.
 • לאחר סיום עריכת המסמכים,אנו שולחים את המסמכים בדואר אוויר במהירות המקסימלית. מהרגע שהבנק והמשרד שאיתו אנו עובדים בקפריסין מקבל את המסמכים, לוקח כשבוע עד שהחשבון הבנק נפתח.
 • מומלץ, יחד עם העברת הטפסים, לצרף כ- 100 יורו לצורך הפקדה ראשונית בחשבון. בדרך זו, תהליך קבלת גישה לחשבונך באינטרנט, תהליך קבלת כרטיס האשראי והפעלת החשבון הרבה יותר מהירה.
 • לאחר פתיחת חשבון הבנק, נקבל מהבנק את כל פרטי החשבון ופרטי העברה לחשבון לצורך תחילת פעילותך …וזה הכל. אתה יכול להתחיל לעבוד…

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית ללא כל התחייבות בטלפון: 4257 03-510 ,

באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קש

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© ‫Copyright - gbo-il