צור קשר

מלאו טופס עכשיו

כתובתינו: יגאל אלון 65 תל אביב

טלפון: 03-5104257

חדשות אחרונות

Use of Cookies

בנקאות פרטית- הקצפת של עולם הבנקאות השוויצרית וייעוץ השקעות פרטי .

Privacy Policy & Cookies Policy

בנקאות פרטית- הקצפת של עולם הבנקאות השוויצרית וייעוץ השקעות פרטי .

סיכום כנס iFX EXPO Hong Kong

ג'י בי או גאה להשתתף זו השנה השנייה ברציפות בכנס השירותים פיננסיים בהונג קונג

GBO מודיעה על השתתפותה בכנס הפורקס והפיננסים הבינלאומי בהונג קונג

חברתינו גאה להודיעה על השתתפותה בפעם השניה בכנס iFX EXPO Hong Kong 2016.

חדשות טובות עבור קפריסין

חדשות טובות עבור קפריסין - סוכנות הדירוג הבינלאומית מודי'ס החליטה לעלות את דירוג האשראי של המדינה

שתף את התוכן
Google+LinkedInTwitterFacebookEmail

הסודות של הבנקאות הפרטית השוויצרית נחשפים.

בנקאות פרטית- הקצפת של עולם הבנקאות הבינלאומי והבנקאות השוויצרית.

מחלקות הבנקאות פרטית בבנקים הבינלאומיים ובארץ משרתות לקוחות אמידים המחזיקים סכומי כסף גדולים בבנקים. ברוב הבנקים בארץ ובחו”ל ישנן מחלקות בנקאות פרטית המטפלות בלקוחות האמידים ביותר של הבנק. מחלקות הבנקאות הפרטית בצויידות במיטב הטכנולוגיה,ביועצי השקעות מנוסים ובשירות יוצא דופן.


בעולם הבנקאות הפרטית מובילים הבנקים הבנקים בשוויץ. המודל לפיו מנוהלות ופועלות מחלקות הבנקאות הפרטית בבנקים בארץ הוא המודל השווצרי- שירות מעל לכל. אפשר להגיד שמעצם הגדרתם,הבנקים הפרטיים בשוויץ הם בנקים לבנקאות פרטית. הדבר דומה לטיסה במטוס- יש מחלקת תיירים ומחלקה ראשונה. תארו לעצמכם שכל המטוס מחלקה ראשונה- כך הם הבנקים הפרטיים בשוויץ.

שוויץ שומרת על מעמדה כמרכז פיננסי עולמי, כאשר יותר קרוב 50% מההון בעולם מוחזקים בבנקים בשוויץ. הבנקאות הפרטית בשוויץ התחילה עוד בשנת 1934 כאשר הפרלמנט השווייצרי אישר את חוק הבנקאות לשמירת סודיות בנקאית. כיום, אי שמירת סודיות בנקאית נחשבת עבירה פלילית חומרה ודינה מאסר וכנס כספי גבוה וכמובן שאף בנק בשוויץ לא יעסיק בעתיד בנקאי שהפר את חוק זה.

השירות הבנקאי השוויצרי נחשב לטוב בעולם עם ניסיון של עשרות שנים בניהול הון. סודיות רבה אופפת את הבנקאות הפרטית בשוייץ אך מהם היתרונות שבפתיחת חשבון בנק בשוויץ וניהול כסף והון בבנקים השוויצרים?

השירותשירות מחלקה ראשונה.לקוחות בבנקים השווצרים מקבלים שירות אישי ברמה הגבוהה ביותר. לכל לקוח יש יועץ השקעות פרטי איתו הם עובדים.בדרך כלל לאותו יועץ יש אסיסטנט שעוזר לו ומטפל בתיפעול ובבקאופיס של החשבון.

הלקוח מקבל מספר טלפון ישיר לאותו יועץ,כאשר אפשריגם לקבל את המספר הסלולרי שלו כך שתמיד יהיה ללקוח מענה.

יחס אישי -יועץ בבנקאות פרטית בשוויץ מטפל במספר מוגבל של לקוחות לכן היחס הוא אישי ולפעמים נוצרים גם קשרי חברות ועסקים מעבר לתפקיד.

מעקב תיק לקוח -מאחר ולכל יועץ יש מספר מצומצם ש לקוחות, מעקב ניהול התיק הינו הדוק ומוקפד ומקבל תשומת לב רבה.

מיקום הפגישות - בדרך כללה יועצים הפרטיים מגיעים לארץ אחת לכמה חודשים לפגישות עם לקוחות לצורך עדכון שוטף, הצעות השקעות וכדומה.

בדרך כלל נפגשים עם הלקוחות היכן שנוח להם-בביתם, במשרד,בלאונג’ העסקים באחד ממלונות הפאר בתל אביב, בבנק או בכל מקום אחר.

איכות ניהול כסף -היועצים בבנקים השוויצרים מנוסים מאוד ויכולים להציע ניהול תיק ללקוחות מגוון גדול מאוד של מוצרים,רעיונות השקעה, מוצרי השקעה ועזרה פיננסית איכותית. בדרך כלל אותם יועצים יחשפו את הלקוחות למוצרים שאינם נגישים לרוב המשקיעם כמו קרנות גידור מיוחדות, קרנות נדל”ן והזדמנויות עסקיות מעניינת או פקדון נטול סיכון, הכל תלוי בהגדרת הלקוח -החל מלקוח מסולידי ושמרן ועד לקוח חובב סיכונים ומינופים כספיים.

עלויות – ישמע קצת מוזר אבל לקוחות המנהלים כסף בבנקים השווצרים נהנים מעמלות ההולכות ויורדות ביחס הפוך לגודל התיק המנוהל ואינן נחשבות לגבוהות במיוחד.

שמירת סודיות – חוקי שמירת הסודיות הבנקאית השוויצרים שומרים את המידע של לקוחותיהם מתוקף חקיקה פדרלית שווייצרית המופיעה בחוקת שוויץ.

לחץ על מערכת הבנקים בשוויץ למידע מעניין נוסף.

 

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית ללא כל התחייבות בטלפון: 4257 03-510 ,

באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר.

 
Share |
 

:טלפון 03-5104257

:פקס

:סלולר

:דוא"ל [email protected]

:כתובת יגאל אלון 65 תל אביב

:הוראות הגעה לחץ כאן