הקמת חברה בחו”ל דוגמא - gbo-il

הקמת חברה בחו”ל דוגמא

הקמת חברה בחול

חברתנו מתמחה בליווי מלא להקמת חברות בחו”ל במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מתמחים בליווי בהקמת סוגים שונים של חברות זרות בהתאם לצרכיך העסקיים והפרטיים, ומסייעים בפתיחת חשבונות בנק בחו”ל, בהתאם לצורך של כל לקוח.

 • חברתינו אינה מעניקה ייעוץ מס מקומי ו/או בינלאומי 

הקמת חברה במגוון מדינות

flag, switzerland iconהקמת חברה בשוויץהקמת חברה בבולגריה
<הקמת חברה באנגווילההקמת חברה בגיברלטר
הקמת חברה בסיישלהקמת חברה בסין
הקמת חברה בבליזהקמת חברה בקוסטה ריקה
הקמת חברה בפוליןהקמת חברה בקפריסין
הקמת חברה בהונג קונגהקמת חברה באנגליה
הקמת חברה בלוקסמבורגהקמת חברה בסינגפור
הקמת חברה באיי הבתולההקמת חברה בארה”ב
הקמת חברה באיי קיימןהקמת חברה בצרפת
הקמת חברה בהולנדהקמת חברה באירלנד
הקמת חברה באיטליההקמת חברה במלטה
הקמת חברה בנוויסהקמת חברה בפנמה
הקמת חברה ברומניההקמת חברה באסטוניה

חברתנו מתמחה בליווי מלא להקמת חברות בחו”ל במגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. אנו מתמחים בליווי בהקמת  סוגים שונים של חברות זרות בהתאם לצרכיך העסקיים והפרטיים, ומסייעים בפתיחת חשבונות בנק בחו”ל, בהתאם לצורך של כל לקוח.

חברתנו עובדת עם חברות מהמובילות בעולם בתחום. השירות הינו מקצועי, מהיר ודיסקרטי ומתבצע דרך משרדינו בתל אביב ללא כל צורך מצידך לצאת את גבולות מדינת ישראל.

חברתינו אינה מעניקה ייעוץ מס מקומי ו/או בינלאומי 

השירות כולל:

 • סיוע בבחירת מיקום גיאוגרפי לפתיחת חברה בחו”ל.
 • ייעוץ והכוונה לגבי סוג של חברה זרה, בהתאם לפעילות הצפויה.
 • ליווי תהליך הקמת חברה בחול הכולל מילוי הטפסים הרלוונטיים ועבודה מול רשם החברות המקומי- הפקת סט מסמכי חברה מלא.
 • ליווי לפתיחת חשבון בנק בחו”ל עבור החברה, בהתאם לסוג הפעילות של החברה.
 • סיוע באיתור שירותי הקמת נאמנות ודירקטורים בחו”ל.
 • תשלום אגרות שונות בהתאם לדרישות של כל מדינה.
 • סיוע באיתור שירותי משרד וירטואלי, כולל שירות מזכירות ודואר -אופציונלי.

הקמת חברה בחו”ל או רישום חברה זרה הינה אחת הדרכים הנפוצות ביותר לניהול עסקים שיש בהם מאפיינים בינלאומיים. בנוסף, הקמת חברה בחול היא דרך מצויינת להחזיק נכסים ורכוש בחו”ל, כולל נכסים פיננסים ונדל”ן.

מדוע להקים חברה בחו”ל?

אנו מזהים כמה סיבות עיקריות אשר בגללן רבים רושמים חברות בחו”ל, כאשר הסיבות המרכזיות הן סיבות עיסקיות:

 • עסק מתנהל על שם יישות משפטית נפרדת מבעליה – אם אתה שוקל להקים עסק בחו”ל, לדוגמא עסק לייבוא מוצרים, עסק אינטרנטי, עסקי ייעוץ, עסקי תיווך וכדומה, סביר להניח שתרצה לפעול דרך חברה בבעלותך ולא עם השם הפרטי שלך. הספקים והלקוחות שלך מצפים לעמוד מול חברה ולא מול אדם פרטי. חברה יכולה להפיק חשבוניות, לחתום על חוזים מסחריים ולמתג את עצמה.
 •  רישוי ורגולציה – במקרים בהם העיסוק הצפוי של החברה של דורש רישוי ורגולציה במדינה בא אתה מעוניין לפעול, אתה תיהיה חייב להקים חברה באותה מדינה על מנת להוציא את הרישוי המתאים
 • שמירת סודיות – אם אתה מעוניין לפעול בדיסקרטיות, תוכל לעשות זאת על ידי רישום חברה בחו”ל. במצב זה מי שעומד מול הספקים, הלקוחות והבנקים היא החברה ולא אתה. כמובן שאתה בעליה והמנהל של החברה, אך גם כאן ניתן להשתמש בשירותי נאמנות עבור בעלי המניות ובעבור הדירקטורים בחברה וכך שמך לא ירשם ברשם החברות של תחום השיפוט שבו הוקמה החברה אלא שם הנאמנים שמינית. אנו יכולים לסייע לך לאתר שירותי נאמנות.
 • מיתוג בינלאומי – אם אתה מתכנן עסק בינלאומי, מומלץ לך להקים חברה בחו”ל באחד מתחומי השיפוט הנפוצים וכך תוכל לסחור עם לקוחות בכל העולם ללא כל בעיות – כולל עם מדינות ואזרחים שאינם מקיימים קשרים כלשהם עם ישראל – העסק שלך יקבל תדמית בינלאומית אמיתית.
 • רישום נכסים ועסקים בחו”ל – אם אתה שוקל לרכוש נכסים בחו”ל (לדוגמא נכסי נדל”ן או עסקים ראליים) ברוב המקרים מומלץ לרשום את הנכס על שם חברה בבעלותך מסיבות רבות – סיבות של מיסוי, סיבות תפעוליות ועסקיות.
 • הקמת חברה בחול – מאחר ותחום הקמת החברות בחול התפתח מאוד בשנים האחרונות, כך גם האפשרויות של הלקוח בבואו לבחור את המבנה המשפטי של העסק שלו התפתחו וגדלו מאוד – אנו נשמח לסייע לך בבחירת המבנה התיפעולי הנכון ביותר עבורך.

בעבר, נגישותן של חברות זרות  הייתה שמורה למשקיעים עשירים ומנוסים. הגישה למשקיעים פשוטים ו/או דלי אמצעים היתה חסומה. כיום, במציאות כלכלית המשתנה מיום ליום, בגלובליזציה,  ובאמצעות כלי תקשורת מתוחכמים, הקמת חברה בחו”ל או רישום חברת חוץ בחו”ל הוא תהליך פשוט יחסית הנותן ההזדמנות להיחשף לעולם העסקים הבינלאומי. חברות בחו”ל נגישות לאנשי עסקים ומשקיעים מכל הסוגים אשר רוצים לקחת חלק בסחר בינלאומי או פעילויות השקעה כאלה ואחרות.

הסיבות שבגינן חברות חוץ מוקמות:

 • פרטיות
 • גלובליזציה
 • רישוי ורגולציה
 • הגנה על נכסים
 • הגנה מתביעות
 • חוקים גמישים בכל הנוגע להתנהלות העסק
 • חשאיות

בעזרתנו,תוכל לבצע רישום חברה זרה ופתיחת חשבון בנק בחו”ל במדינות שונות בעולם, גם אם אתה לא תושב של אותן מדינות. ניידות זו של הון והיכולת לרשום חברת חוץ ולפתוח חשבון בנק בחו”ל, הביאו יחידים וחברות לחפש אחר אקלים נוח יותר גם לפעילותם העסקית וגם להשקעות הפרטיות שלהם.

חשבונות בנק לחברות בחו”ל – ניתן כיום לזהות מגמה בעולם הבנקאות הבינלאומי שבו בנקים רבים החלו להתייחס באופן שונה לחברות אופשור ולחברות אונשור. ההבחנה העיקרית היא באיזה תחום שיפוט הוקמה החברה והאם ישנן דרישות חוקיות לגבי הגשת דוחות כספיים, תשלומי מס, פיקוח או בקרה מצד גופים ממשלתיים וכדומה. ההבחנה נעשית מאחר ובנקים רבים החלו להקשיח את תנאי קבלת לקוחות חדשים ולכן על מנת להימנע ממצבים בהם הבנק אינו יכול לפקח את פעילות החברה ולקבל מידע אמיתי על פעילותה, מראש הבנק דורש שהחברה תיהיה תחת פיקוח רגלטורי ועל ידי כך הבנק מקטין את הסיכון של הלבנת הון או ביצוע פעולות פיננסיות אסורות מצד החברה.

לכן, אם אתה עומד בפני הקמת פעילות בחו”ל, עליך לתכנן היטב את מיקום החברה ופעילותה הצפויה.

כאמור, תהליך הקמת חברה בחו”ל מורכב ומצריך ידע רב. השוני בין חברת חוץ אחת לשניה הוא רב, כאשר לכל חברת חוץ ישנם יתרונות וחסרונות משלה.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית ללא כל התחייבות בטלפון: 03-5104257 ,

באמצעות דוא”ל: [email protected] או באמצעות טופס יצירת קשר


[/av_textblock]

[/av_one_full]

[/av_section]