צור קשר

מלאו טופס עכשיו

כתובתינו: יגאל אלון 65 תל אביב

טלפון: 03-5104257

חדשות אחרונות

האי מן חותם על הסכם בין לאומי ב FATCA עם ארה"ב

ב13 לדצמבר נחתם הסכם בינלאומי ( IGA) על יישום תאימות מס של חשבונות חוץ ( FATCA)בין האי מאן לבין ארצות הברית. השר הכלכלה של האי, אלן […]

הסכם מניעת כפל המס ה DTA החדש של קפריסין ייכנס לתוקף

מקפריסין נמסר כי ההסכמים למניעת כפל מס עם אסטוניה, פינלנד, פורטוגל, ספרד ואוקראינה נכנסו לתוקף. בתחילת 2013 חמישה הסכמים חדשים למניעת כפל מס (DTA) בין קפריסין […]

לאי מאן יש כעת 42 הסכמי מס

הסכם למניעת כפל מס נחתם בין סיישל והאי מאן בסוף 2013. זהו הסכם המס הבנילאומי ה 42 במספר, של האי. ארבעה חודשים קודם לכן, בספטמבר חתם […]

FSC באיי הבתולה הוציאו כרך מספר 31 של דוחות סטטיסטיים רבעוניים

הועדה הכלכלית של איי הבתולה פרסמה כרך 31 במספר של דוחות סטטיסטיים רבעוניים, תוך שהוא מספק אינפורמציה על שירותים פיננסיים באיים על הרבעון השני לשנת 2013. […]

הוקמה נציגות מסחרית של איי הבתולה בהונג קונג

הנציגות המסחרית שנפתחה בהונג הונג תעניק ייצוג של איי הבתולה בסין וגם בשאר מדינות מזרח אסיה. בפתיחת המרכז התארחה ראש הקונסוליה הבריטית, קרוליין ווילסון, בהונג הונג […]

שתף את התוכן
Google+LinkedInTwitterFacebookEmail

מדריך השקעות נדל”ן בארה”ב

חברתינו מתמחה בהקמת מבני אחזקה להשקעות נדל”ן בארה”ב הכולל חברה בארה”ב + חשבון בנק בארה”ב על שם החברה + רישום מס וניהול שוטף.

 

אנו מקיימים קשרים עסקיים עם מיטב החברות העוסקות בהשקעות נדל”ן בחו”ל – השאר פרטים ונסייע לך בבחירת החברה הנכונה להשקעות הנדל”ן שלך! צור קשר עכשיו

 

מיסים על השקעות נדל”ן בארה”ב

השקעות נדל”ן בארה”ב הן אפיק המבטיח תשואות גבוהות, בעיקר בשנים האחרונות. ישראלים רבים הפונים אל השקעות נדלן בארהב נהנים מטיפול מקצועי, שירות מלא ואדיב ובעיקר מעבודה מול גורמים המשפרים את אפשרויות הרווח. בניגוד למה שנהוג לחשוב, השקעות נדל”ן בארצות הברית אינן מרוכזות רק בערים הגדולות כמו ניו יורק (דירה למכירה בניו יורק), לוס אנג’לס, בוסטון או מיאמי.

דווקא הערים הקטנות הן אלו אשר רלוונטיות יותר עבור השקעות נדלן בארה”ב או השקעות נדל”ן בחו”ל משום שהן מבטיחות גיוון גדול. אך גם לאחר מציאת נכס וגיבוש אסטרטגיה עסקית עבור השקעות נדל”ן בארהב יש לבחון נושא לא פחות חשוב: המיסים.

כיצד פועלות רשויות המס בארצות הברית?

באופן כללי, מס בארצות הברית כמו גם במדינות אחרות בעולם משולם על רווחים בהשקעות נדל”ן בחו”ל. למרות שבהשקעות רבות לא צפוי בשלב הראשון אחוז רווחים גבוה, כדאי להיערך לכך מראש. הכנה אופטימאלית לקראת השקעות נדלן בארהב כוללת היכרות עם גורמי המס המרכזיים, מידע על הטפסים הרלוונטיים ובעיקר התייעצות עם גורמים מוסמכים. לאחר מכן יש לבחון את צפי הרווחים, ולבדוק על איזה סכום של אחוז חלוקה עם הרשויות מדובר.

סוגי המיסים הבסיסיים

שלושת סוגי המס המרכזיים הם מס פדראלי, מס מדינתי ומס רווחי הון בישראל. המס הראשון פועל על בסיס מיסוי מדורג בטבלה מוגדרת מראש. ניתן לבחון את הטבלה ולקרוא מידע נוסף על האופן בו היא בנויה בעזרת אתרי אינטרנט רבים, המציגים את צורת הפעולה של רשויות המס בארצות הברית. לעומת זאת, המס המדינתי על השקעות נדלן בארהב משתנה ממדינה למדינה. בקליפורניה ובניו יורק אחוז המס הוא הגבוה ביותר, כאשר בשאר המדינות המס על רווח נמוך הרבה יותר.

כדאי לקחת גם את השיקול הזה בחשבון כאשר בוחנים השקעות נדל”ן בארהב על פי אזור גיאוגרפי. לעומת שני סוגי המיסים הראשונים, מס רווחי הון בישראל מצביע על חובת תשלום של 5% מהרווח על מכירת נכס. 15% נוספים משולמים למדינת המקור, כאשר בסך הכל מחויב המוכר ב-20% מס כאשר הוא מוכר את הנכס בצורה רווחית.

מיסים שוטפים על הרווח והשכירות

מבחינת המיסים השוטפים על השקעות נדל”ן בארצות הברית יש לציין את מס הרווח ההוני ואת הרווח מן השכירות. מס רווח הוני משולם כאמור לאחר מכירת הנכס, במידה והחזקנו בו יותר משנה, ועומד על סכום של 15%. לעומתו, הרווח מן השכירות מחויב במיסוי מדורג החל בסכום של 10%.

רשימת החייבים במיסוי

רשימת החייבים במיסוי בעת השקעות נדל”ן בארה”ב עומדת על שני סוגים: חייב יחיד או התאגדות כחברה. בעוד החברה מחויבת במיסים נוספים כגון מס חברות, מיסי דיבידנד ועוד, היחיד מחויב רק על פי גובה ההכנסה והרווחים מהנכס. ישנם מקרים בהם כדאי לדווח השקעות נדל”ן בארה”ב כיחיד גם כאשר מדובר על חברה, אך כדאי לבחון כל סיטואציה לגופה. במידה ואינכם מחזיקים בכלים המתאימים לצורך קבלת ההחלטה ערבו איש מקצוע, והתייעצו איתו לגבי המטרות שלכם, אופי ההשקעה וסוג המס בו תחויבו.

התנהלות נכונה מול רשויות המס

כפי שניתן לראות, המיסים על השקעות נדל”ן בארצות הברית הם חלק חשוב מאופי ההשקעה. יחד עם זאת, כדאי לזכור כי רשויות המס בארצות הברית נחשבות להוגנות. כמובן שלא מומלץ ואף לא משתלם להעלים נכסים מהרשויות, בעיקר כאשר בוחנים את האלטרנטיבות. ניהול נכון של השקעות נדל”ן בארצות הברית והפקדת דיווחי המס בידיים מקצועיות מבטיחים מינימום של בירוקרטיה עם רשויות החוק, המס והגופים הפדראליים של המדינות.

 
Share |
 

:טלפון 03-5104257

:פקס 03-5104250

:סלולר

:דוא"ל info@gbo-il.com

:כתובת יגאל אלון 65 תל אביב

:הוראות הגעה לחץ כאן