צור קשר

מלאו טופס עכשיו

כתובתינו: יגאל אלון 65 תל אביב

טלפון: 03-5104257

חדשות אחרונות

סיכום כנס iFX EXPO Hong Kong

ג'י בי או גאה להשתתף זו השנה השנייה ברציפות בכנס השירותים פיננסיים בהונג קונג

GBO מודיעה על השתתפותה בכנס הפורקס והפיננסים הבינלאומי בהונג קונג

חברתינו גאה להודיעה על השתתפותה בפעם השניה בכנס iFX EXPO Hong Kong 2016.

חדשות טובות עבור קפריסין

חדשות טובות עבור קפריסין - סוכנות הדירוג הבינלאומית מודי'ס החליטה לעלות את דירוג האשראי של המדינה

GBO at Berlin Affiliate Conference (BAC) 2016

חברתינו השתתפה בכנס הבינלאומי לתעשיית המשחקים והפורקס בברלין. המקום להיות בו אם אתה בתעשיה

הקמת חברת אפיליאציה (Affiliate Marketing Company)

הכתבה שלפנינו מלמדת כיצד להקים חברת אפיליאציה, ומה עלינו לעשות כדי שהעסק יתפקד ויצליח. לפני שנעסוק בנושא, עלינו להסביר למי שאינו בקיא על תחום האפיליאציה. עולם […]

שתף את התוכן
Google+LinkedInTwitterFacebookEmail

היערכות לרילוקיישן

חברתינו מתמחה בליווי מלא לפתיחת חשבונות בנק לרילוקיישן. ניתן לפתוח את חשבון הבנק בקלות ובמהירות במגוון גדול של מדינות ובנקים. פנה אלינו לפרטים נוספים

הרילוקיישן הוא תהליך הכרוך בקבלת החלטות חשובות. הרילוקיישן יכול להתבצע לתקופות קצרות או ארוכות, לצרכי לימודים או לצרכי עבודה בלבד. במהלך מעבר בין מדינות נדרשים האזרחים להתרגל אל תרבות חדשה, חיי חברה, התנהלות בירוקרטית ועוד. כיום נהוג לבצע רילוקיישן בעיקר לצרכי עבודה, כאשר המטרה העיקרית היא העברת אדם בעל מומחיות או ידע בתחום מסוים למדינה בה חסרות התכונות הללו. בניגוד להגירה המתאפיינת בחיפוש אחר הזדמנויות חדשות, בחירה כלכלית או נסיבות בטחוניות, הרילוקיישן משמש לתקופות קצובות בזמן. מלבד העברת מנהל לצורך ביצוע פעילויות כלכליות בחברה בינלאומית, מדינות נוהגות גם הן לבצע שליחויות דיפלומטיות במסגרת הרילוקיישן.

חשבון בנק בחו”ל למטרות רילוקיישן – מומלץ לפתוח את חשבון הבנק טרם עשיית הרילוקיישן עצמו. ניתן לפתוח חשבונות בנק פרטיים וחשבונות בנק עבור חברות בחו”ל.

היערכות לקראת הרילוקיישן

ראשית, כדאי לוודא עוד לפני שנערכים אל הרילוקיישן כי אשרת העבודה תקינה ונמצאת בתוקף. בנוסף, מומלץ לקרוא על התרבות באפריקה או במדינה אחרת, להכיר את האוכלוסייה ואת המנהגים ואולי אפילו לקחת קורסים מקצועיים בלמידת השפה. יוקר המחיה במדינה עשוי גם הוא להשפיע על השלבים הראשונים של התאקלמות במדינה חדשה. עדיף להגיע עם סכומי כסף קבועים מראש, בהתאם לרמת המחירים הקיימת, אל התקציב המוגדר ואל אופי ההוצאות. עובד אשר יוצא אל תהליכי רילוקיישן באפריקה לבדו מוציא פחות כסף מאשר משפחה המבצעת רילוקיישן במדינות אירופה. בסופו של דבר, העובד וצרכיו הם אלו שקובעים את המסגרת ההתנהגותית והעסקית במדינה החדשה.

הבדלים בין מדינות מפותחות למתפתחות

ברילוקיישן למדינות מערביות תנאי המחיה פחות או יותר זהים וכוללים חינוך, דיור, גישה לשירותי בריאות ומזון. לעומת זאת, ברילוקיישן לאפריקה, למזרח, לאסיה או אפילו לדרום אמריקה תנאי המחיה עשויים להיות מעט מפתיעים. הדרך הנכונה לנצל מניעים של רילוקיישן ולפתח את הקריירה גם במדינות המתפתחות היא להבין את הפוטנציאל שלהם. אפריקה היא יבשת מלאה בהזדמנויות עסקיות. למרות התלות במחצבי המינרלים הטבעיים המפוזרים לאורך המדינה, אפריקה נהנית כיום מקדמה במגזרי הכספים, השירותים המשפטיים, התקשורת והאנרגיה. מערכת המיסוי באפריקה היא פרוגרסיבית ועולה בקנה אחד עם המערכות המשוכללות במדינות מפותחות כמו קנדה.

מה מציעה אפריקה לחברות בינלאומיות?

הרילוקיישן מתבצע כיום אל כל רחבי העולם. אמצעי התקשורת והצורך בסניפים גלובאליים מעודדים רילוקיישן בקרב עובדים בתחומי תעשייה, מסחר וכלכלה. כך לדוגמא החל ביקוש אדיר עבור רילוקיישן לאפריקה. למרות שזו היבשת הראשונה בה דרכו בני האדם המודרניים, רק בשנים האחרונות החלה אפריקה לשרת אנשי עסקים. על מנת לבצע את הרילוקיישן לאפריקה או לכל מדינה אחרת צריכים העובד ומשפחתו להקפיד על מספר כללים.

הטבות מס אטרקטיביות

לסיכום, השקעה באפריקה היא הזדמנות עבור חברות לערוך רילוקיישן לעובדים או למנהלים. הכלכלה במדינה יציבה מאוד וכוח העבודה הוא זול. גורמים אלו בשילוב ניצול הטבות מס שונות הניתנות בתנאים מסוימים הופכות את אפריקה ליעד אטרקטיבי לרילוקיישן בתחומים רבים

 
Share |
 

:טלפון 03-5104257

:פקס

:סלולר

:דוא"ל info@gbo-il.com

:כתובת יגאל אלון 65 תל אביב

:הוראות הגעה לחץ כאן