צור קשר

מלאו טופס עכשיו

כתובתינו: יגאל אלון 65 תל אביב

טלפון: 03-5104257

חדשות אחרונות

סיכום כנס iFX EXPO Hong Kong

ג'י בי או גאה להשתתף זו השנה השנייה ברציפות בכנס השירותים פיננסיים בהונג קונג

GBO מודיעה על השתתפותה בכנס הפורקס והפיננסים הבינלאומי בהונג קונג

חברתינו גאה להודיעה על השתתפותה בפעם השניה בכנס iFX EXPO Hong Kong 2016.

חדשות טובות עבור קפריסין

חדשות טובות עבור קפריסין - סוכנות הדירוג הבינלאומית מודי'ס החליטה לעלות את דירוג האשראי של המדינה

GBO at Berlin Affiliate Conference (BAC) 2016

חברתינו השתתפה בכנס הבינלאומי לתעשיית המשחקים והפורקס בברלין. המקום להיות בו אם אתה בתעשיה

הקמת חברת אפיליאציה (Affiliate Marketing Company)

הכתבה שלפנינו מלמדת כיצד להקים חברת אפיליאציה, ומה עלינו לעשות כדי שהעסק יתפקד ויצליח. לפני שנעסוק בנושא, עלינו להסביר למי שאינו בקיא על תחום האפיליאציה. עולם […]

שתף את התוכן
Google+LinkedInTwitterFacebookEmail

הבחנה בין שני סוגים של חברות זרות

ניתן כיום להבחין בין שני סוגים של חברות זרות או שתי דרכים לניהול עסקי שבאים לידי ביטוי בסוג החברה ובמיקום תחום השיפוט בו החברה הוקמה.

בעבר רוב תחומי השיפוט הנפוצים הציעו לקהל העסקי חברות ללא צורך בניהול ספרים, חובת הגשת דוחות כספיים, תשלומי מס וכדומה ובכך לבעלי החברה הייתה את האופציה כיצד לנהל את העסק – ניהול שקוף ומסודר או ניהול ללא ספרים. נושא המס נשאר בעיקר בחובת הדיווח למדינה שבה בעלי החברה מוגדר כתושב או כחייב במס.

ניתן היה לפתוח לחברה חשבונות בנק בבנקים מכל הסוגים – גם בנקים קטנים וגם בנקים גדולים בשוויץ, סינגפור הונג קונג ועוד. הבנקים בעבר לא דרשו שהחברה תנהל ספרים וכך בעצם צמחה תעשיית חברות האופשור.

תחומי השיפוט שדורשים ניהול חשבונאי תקין נמצאים שוויץ, הונג קונג, סינגפור, קפריסין ועוד לעומת תחומי שיפוט כ BVI, סיישל או פנמה שאין דרישה לניהול ספרים.

עולם הבנקאות השתנה בשנים האחרונות כאשר רמת הרגולציה והפיקוח עלתה מאוד והדרישות של הבנקים מלקוחותיהם התגברו וכך בנקים רבים בעולם עדכנו את המדיניות שלהם לגבי לקוחות חדשים שמעוניינים לפתוח חשבון בנק. אחת ההגבלות החדשות ביותר היא מניעה וחסימה של חשבונות בנק עסקיים לחברות אופשור שאינן חייבות בניהול חשבונאי תקין. לדוגמא, תחום שיפוט פופולארי להקמת חברות הוא סיישל או BVI. בעבר ניתן היה לפתוח חשבונות בנק מכל מקום אך כיום כבר לא.

מה זה מצריך מהיזם?

על היזם לבחון היטב את תחום פעילותו, ספקיו ולקוחותיו בהקשר הבנקאי ולשקול היטב את הסטרקצ’ר (חברה בחו”ל + חשבון בנק בחו”ל) בבואו להקים את האופרציה. כל דבר חייב להילקח בחשבון.

מידע נוסף על חברות זרות כאן

נשמח לסייע לך ולתרום מניסיוננו העשיר בהקמת חברות וחשבונות בנק בחו”ל.

 
Share |
 

:טלפון 03-5104257

:פקס

:סלולר

:דוא"ל info@gbo-il.com

:כתובת יגאל אלון 65 תל אביב

:הוראות הגעה לחץ כאן