צור קשר

מלאו טופס עכשיו

כתובתינו: יגאל אלון 65 תל אביב

טלפון: 03-5104257

חדשות אחרונות

סיכום כנס iFX EXPO Hong Kong

ג'י בי או גאה להשתתף זו השנה השנייה ברציפות בכנס השירותים פיננסיים בהונג קונג

GBO מודיעה על השתתפותה בכנס הפורקס והפיננסים הבינלאומי בהונג קונג

חברתינו גאה להודיעה על השתתפותה בפעם השניה בכנס iFX EXPO Hong Kong 2016.

חדשות טובות עבור קפריסין

חדשות טובות עבור קפריסין - סוכנות הדירוג הבינלאומית מודי'ס החליטה לעלות את דירוג האשראי של המדינה

GBO at Berlin Affiliate Conference (BAC) 2016

חברתינו השתתפה בכנס הבינלאומי לתעשיית המשחקים והפורקס בברלין. המקום להיות בו אם אתה בתעשיה

הקמת חברת אפיליאציה (Affiliate Marketing Company)

הכתבה שלפנינו מלמדת כיצד להקים חברת אפיליאציה, ומה עלינו לעשות כדי שהעסק יתפקד ויצליח. לפני שנעסוק בנושא, עלינו להסביר למי שאינו בקיא על תחום האפיליאציה. עולם […]

שתף את התוכן
Google+LinkedInTwitterFacebookEmail

האם לישראלים יש עדיין שמירת סודיות בשוויץ?

ישראלים רבים מחזיקים חשבונות בנק בשוויץ במגוון בנקים – בנקים פרטיים בבעלות בנקים ישראלים כדוגמאת בנק פועלים שוויץ (BHI), בנק לאומי שוויץ או דיסקונט שוויץ, בנקים זרים כדוגמאת UBSת קרדיט סוויס או ג’וליוס בר ובנקים קנטונלים שונים.

לאחרונה אנו עדים לשינוי מגמה עולמית כלי סודיות בנקאית. המהגמה התחילה עוד שבנת 2008 בראשות רשויות המס האמקיראיות ומלחמתן בבנק השוויצרי הגדול ביותר -UBS כאשר בנקים שווצרים נאלצו לחשוף את שמות הלקוחות שלהם ואת פרטי החשבון כנגד דרישות ספציפיות. לאט לאט “שבירת” הסודיות הבנקאית חילחלה למוסדות הוהפקיוח על הבנקים ברחבי העולם וכיום ישנה מגמה להפחיתאת הסודיות הבנקאית ברגע שיש חדש כל שהוא על העלמות מס או אפילו אי דיווח מס.

ישראלים נהנו במשך שנים משקט יחסי כלפי חשובונת הבנק שלהם בחו”ל, בייחוד לאור הגמה של מדינת ישראל שעיקרה הוא להטיב עם משקיעים שמחזיקים כסף בחו”ל בהטבות מס ופטורים למי שמחזיר את כספו לארץ.

בזמן האחרון אנו עדים להתפתחות בנושא הסודיות כלפי ישראלים בשוויץ. הסודיות הבנקאית השייצרית לא נפגע אבל החשש הולך ועולה עם הזמן. רשויות המס האמריקאיות פנו לבנקים השווצירם בבעלות הישראלית בדרישה לבדוק האם לקוחות אמריקאיים ביצעו דרכם הלבנות הון והעלימו מיסים. ברגע שרשויות המס האמריקאיות מתחילות לבדוק ולפשפש בקרבי הבנקים הישראלים – צריכה להידלק נורה אדומה.

בכל מקרה, הבנקים בשוויץ לא יגנו על הלקוחות שלהם אם הלקוחות חשודים או ניתן כלפי ספק דין בנוגע להלבנת הון, עברות מס וכדומה לכן אם חשבת על חשבון בנק בשוויץ, עליך לדעת שחשבו הבנק כל ללא יפתח במקרה והבנק לא יבין מהיכן בדיוק הכספים לחשבון יגיעו.

למידע נוסף אנו צרו קשר.

 
Share |
 

:טלפון 03-5104257

:פקס

:סלולר

:דוא"ל info@gbo-il.com

:כתובת יגאל אלון 65 תל אביב

:הוראות הגעה לחץ כאן